Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhes vagyok? fórum

Terhes vagyok? (beszélgetős fórum)


2012. ápr. 20. 19:09

Sziasztok!


Nekem egy hete hogy nem jött meg. Rá 3 napra csináltam egy tesztet, meg ma egyet(két különböző fajta teszt), mindkettő negatív lett. Védekeztünk, de ugye nincs 100%-ig biztos módszer.

Jövő héten mindenképpen megyek dokihoz, csak sajnos addig még van jó pár nap, be vagyok rezelve rendesen.

25. 14f665afff (válaszként erre: 24. - Macilányy)
2012. ápr. 20. 17:50

vegyél terhességi tesztet első körben!!! ha terhes lennél, akkor hcg hormont termel a szervezeted, a teszt pedig ezt mutatja ki. reggel csináld a tesztet, az első vizelettel. és ha nagyon aggódsz, menj el dokihoz is!

de ne aggódj, nekem is hasonló tüneteim voltak a gyógyszer mellett.

2012. ápr. 13. 17:28

Látom , hogy már két éve nem írt ide senki, de hátha meghallja valaki a segélykiáltásomat! :)

23 éves vagyok, és egy ideje azon parázom, hogy terhes vagyok. Korábban is szedtem fogamzásgátlót, majd kb 2 év kimaradt, de szeptember óta újra szedem. Valahogy január végén-február elején kezdtem el aggódni. Reggelente hányingerem volt, mostanában feszül a mellem, egyszerűen minden melltartóm kényelmetlen. De a barátom azt mondja, hogy ezek nem attól vannak, nem lehetek terhes ha rendesen szedem a gyógyszert. A megvonásos vérzésem is jött mindig, csak azon aggódom, hogy ez nem igazi menstruáció, csak azért jön, mert szedem tovább a gyógyszert. Aztán a napokban utána olvastam az egésznek. Nem tudtam korábban (sajnos), hogy az antibiotikum csökkenti a fogamzásgátló hatását. Január elején pedig szednem kellett antibiotikumot és óvszer használat nélkül szexeltünk. Mostanában észrevettem, hogy többet járok pisilni, és ma olvastam, hogy ez is lehet a terhesség egyik jele.

Mostanában még azt is észrevettem, mintha a hasam nagyobb lenne, de ezt már lehet, hogy tényleg én halucinálom be, vagy simán csak kis zsírpárnák.

Ha tényleg teherbe estem az antibiotikum miatt, akkor ha jól számolom 12-13 hetesnek kellene most lennem.

Ti mit gondoltok erről az egészről?

23. f998f09d0d (válaszként erre: 22. - Sziko)
2010. febr. 18. 20:59
A petezsákot már láthatja az u.h.án, ha a babát nem is. Ha az ott van, akkor nagy valószínüséggel a Bébi is. :) Nekem 5. héten még nem látott semmit, csak a petezsákot. Aztán már 7. héten mikor mentem ott volt Ő is. Szerintem az u.h. jó, mert a doki látja majd belőle, hogy mi van, hogyha nem is lennél terhes, hogy egyáltalán hol tart a ciklusod kb. De ne így legyen! Vegyél inkább egy drágább, de sokkal érzékenyebb tesztet, hátha az már mutatni fogja. :)
22. sziko
2010. febr. 18. 19:51

Szerintedhétfőn mit lát az orvos???

Szerintem még semmit. Nem???

21. sziko
2010. febr. 18. 19:43

Igen Ezt monta az orvosom is, hogy várjak hétfőig ha nem jönne meg teszteljek és menjrk el hozzá.


Csak az a gondolatom, hogy lehet hogy a gyogyi abbahagyása bezavart.2 hónapja csak. a múlt hónapban 24 napra jött meg, lehet hogy most meg sokat fog késni. Na, majd meglátjuk... Hátha:)))

2010. febr. 18. 19:23
Ja most látom... Bocsi. Vettél, csak negatív. Vegyél még egyett! :)
19. f998f09d0d (válaszként erre: 18. - Sziko)
2010. febr. 18. 19:22
Szerintem terhes vagy. Nem jött meg, fáradékonyabb vagy, többet pisilsz, nekem is ezek voltak, sőt a beágyazódást én is éreztem. Mondjuk én már mielőtt meg kellett volna jönnie előtte teszteltem, és pozitív volt. Nem vettél még tesztet?
18. sziko
2010. febr. 18. 19:15
Szerintetek lehetek terhes, vagy csak nagyon akarom...
17. sziko (válaszként erre: 14. - Cicus85)
2010. febr. 18. 19:13
Csak a mellbimbóm érzékeny, 4 napja iszonyú fájdalmam volt az alhasamban/mondják páran,hogy az a beágyazódás is lehet/ 2 napig utána sokat aludtam, ja, meg sokat járok pisilni. Ennyi. Hát remélem kimutatja majd a teszt. Ma csináltam negativ volt... De nincs menszi!!!
16. sziko (válaszként erre: 14. - Cicus85)
2010. febr. 18. 19:10

Szia cicus95!

Szóval neked sem mutatott sokáig semmit. A lányomat a teszt csak 4-5 hetében mutatta. Most lehet hogy ebben a cipőben vagyok megint. " hónapja nem védekezünk.A múlt hónapban gyogyi nélkül 24 napra jött a menszi. Most nem vártam/16/-ra és még most sincs!!!

Remélem hogy baba mert a tüneteim gyérek. csak nem jön meg.

2010. febr. 18. 12:18
vegyél tesztet:Ö)
2010. febr. 18. 11:42
Inkább orvoshoz menj!!Én is azok táborába voltam akiknek nem mutatta ki sokáig a teszt..aztán anyum tanácsára elmentem dokihoz,aki még csak vizsgált de mondta h tuti terhes vagyok..amit az uh-gal csak alátámasztott,és lám,napokon belül a kezemben tarthatom..
13. Zoé00
2010. febr. 18. 11:36
Ha megjött, akkor csekély esély van a terhességre, de szerintem is irány a patika, vagy a orvosi rendelő, és akkor már is többet fogsz tudni a dologról...Így csak sötétben tapogatózol!
12. Roni24 (válaszként erre: 1. - Pymary)
2010. febr. 18. 11:35

Szia!


Természetesen elképzelhető, hogy terhes vagy, de nem biztos!

Ha biztosra akarsz menni, egyenesen a nőgyógyászhoz menj, a tesztekkel ne is vesződj, nekem 5 hetes terhesen is negatívot mutattak, pedig mondták, hogy ezek már olyan pontos tesztek, hogy ihaj! Ahaa... :)

2010. febr. 18. 11:35
Tesztelj!
10. 2e53573acc (válaszként erre: 1. - Pymary)
2010. febr. 18. 11:29
a mellfeszülés lehet a peteéréstől is félúton főleg.nem mindíg van a terhességnek érezhető látható jele.nekem nem is volt.nem hánytam nem émelyegtem,nem volt semmi bajom,ameddig nem késik addig sztem nem kell teszt,de ha meg akarod nyugtatni magad akkor mesi után 2 héttel már nézheted
9. pymary (válaszként erre: 6. - Khatif)
2010. febr. 18. 11:24
nem azt várom, h megmondjátok, csak h volt e valaki hasonló szituban. kinél mik az első jelek.
2010. febr. 18. 11:24
Vegyél tesztet...
2010. febr. 18. 11:22

mármint a terhességnek? az első 3hétben szinte semmi jele nincs.

Én pl éreztem hogy az vagyok pedig a tesztek negativat mutattak...nem volt mellfeszülésem, és kb amikro a beágyazódás idöszaka volt akkor kezdödtek a rosszullétek, szédülés, hányás, hangulatingaozás, nagyon érzékennyé váltam a külvilágból jövö informáciokra egy reklámon is tudtam sirni stb

6. Khatif (válaszként erre: 1. - Pymary)
2010. febr. 18. 11:21

Most komolyan azt varod, hogy majd igy neked itt valaki ezt megmondja?


Vegyel tesztet es menj el orvoshoz. Igy a legbiztosabb, hogy meg tudd mi a helyzet.

2010. febr. 18. 11:21
Talán ha csinálnál egy tesztet, többet tudnál. Ennyiből senki nem tudná megmondani, terhes vagy-e. Lehet, hogy igen; lehet, hogy nem.
2010. febr. 18. 11:21
az valószínüleg eldönti
2010. febr. 18. 11:21
Nőgyógyásztól kérdezd meg, vagy vegyél egy tesztet.
2010. febr. 18. 11:20
vegyél egy tesztet!!!
2010. febr. 18. 11:19
1-2 hónapja nem védekezünk. a havim megjött de miután elmúlt a melleim feszültek, melltartót alig bírtam elviselni. én nem érzem h terhes lennék. más jele nincs. szerintetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook