Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhes naplót kezdtem el vezetni. Bár még nem vagyok... fórum

Terhes naplót kezdtem el vezetni. Bár még nem vagyok... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Nilem023)
2022. okt. 6. 13:49
Köszönöm szépen, nagyon kedves vagy 🙂. Nekem az utolsó bejegyzés a terveim szerint az újszülött fotó lesz. Utána már nem akarom vezetni.
11. nilem023 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 6. 13:46

Kívánom hogy minél előbb sikerüljön és el tudd kezdeni a naplód babával kapcsolatos részeit is kitölteni🤞🏻😉

Az elején én is elkezdtem de kb a kilencedik hónap után már nem volt energiám csinálni…. vagy csak lusta voltam🤔ki tudja😂

10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Panna.33)
2022. okt. 6. 11:22
Köszönöm szépen!!
9. Panna.33 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 6. 09:16

Sajnálom a veszteségedet!

Drukkolok, hogy sikerüljön! 🙂

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Erdeig)
2022. okt. 6. 05:01
Köszönöm szépen 🙂. Most én is így érzem 🙂!
2022. okt. 6. 00:06
Minden rendben lesz. Vigyázz magadra. 🌈
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Sziszkusz)
2022. okt. 5. 14:18
Én mindenképp ha lesz erőm a friss élményeket meg akarok örökíteni.
2022. okt. 5. 14:17
Én borzasztó lelkes voltam az elején, aztán alább is hagyott az első ijesztőbb eredménnyel. Szerencsére azóta minden rendben, de akkor nem folytattam a naplót. Viszont a preg hello alkalmazásba azért gyűjtögetem a képeket. Az a terv, hogy szülessen meg, legyünk túl a nehezén és majd utána újrakezdem a naplózást.
4. Léna123 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 5. 11:42

Sajnálom, ami történt, kívánom, hogy a következőnél minden rendben legyen.

Igen emlék, gyakorlatilag a babanapló is képekkel, apróbb információkkal, amiket amúgy talán el is felejtenénk. Először csak magunknak, aztán majd később a lányaimnak szánom. Mondjuk én ilyen vagyok, hogy szeretek ezt azt eltenni emlékbe, van mindkettőnek egy kis ládikája, amiben gyűjtöm.

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Léna123)
2022. okt. 5. 11:12

Köszönöm 🙂.

Hát nagyon izgatott vagyok, úgyhogy azért is határoztam el, hogy az első előtti pillanatoktól (ovu tesztek 😄) vezetni fogom és mindent dokumentálok. Egy jó vastag kemény kötésű gumicsíkkal zárható noteszt vettem A5-ös méretben, hogy biztosan beleférjenek majd az ultrahang képek is. Szóval lehet túlzásnak tűnik, de nem baj, ez nekem öröm, a lelkemnek jót tesz , úgyhogy így csinálom 🙂.

Biztosan szép lesz a tiéd is ha kész lesz, bár igazából ez inkább egy csodás emlék. Én minden pillanatàt a várandósságnak meg akarom élni, le akarom jegyezni. Azt is ami jó , azt is ami kellemetlen, és az érzéseket amik majd bennem lesznek. Sajnos pár hónapja vesztettem el a kisbabáimat, és semmit nem tartottam meg, se egy tesztet, se egy ultrahang képet (lelkileg így volt könnyebb) és most újult erővel másképp akarom csinálni 🙂.

2022. okt. 5. 10:50
Nagyon szorgalmas vagy.:) Én babanaplót szerettem volna csinálni, kaptam gyönyörű könyvet hozzá, össze is van gyűjtve, fel van írva minden fontosabb információ, de a napló még nincs kész. :( A gyerekeim 5 évesek. Lusta dög vagyok. De meg fogom csinálni majd szépen nekik, ha egyszer végre rászánom magam. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook