Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhes lehetek? fórum

Terhes lehetek? (tudásbázis kérdés)


8. massalhangzo (válaszként erre: 1. - Picike1)
2016. jún. 29. 11:57
ha szexeltetek, akkor mindig van esely terhessegre, de miert vagytok egyutt ilyen ritkan? mi lesz, ha megszuletik a gyerkoc, felevente csinaljatok majd? :D
7. Picike1 (válaszként erre: 5. - Zebracsikó)
2016. jún. 29. 11:26
Igen picit érdekesen fogalmaztam. Eddig megszakìtásos módszerrel védekezdtünk. :)
2016. jún. 29. 06:31
Jó reggelt! Majus 5 meg volt rá ötnap és a 14 nap szeretkeztünk 28 a ciklusom mi nagyon szeretnénk babát. Menyi az esélyünk? Azota jelentkeztek tünetek: hányinger görcs hiszti.
5. zebracsikó (válaszként erre: 1. - Picike1)
2016. jún. 28. 22:52

Ennél egy kicsit gyakrabban serénykedjetek, ha babát akartok.

Azt meg nem értem, hogy "védekezés nélkül"....ha teherbe akarsz esni, akkor nyilván nem védekezel. Vagy csináljátok így is meg úgy is? Annak mi értelme?



Tesztelni meg csak akkor, ha kimarad a menzeszed.

2016. jún. 28. 16:08

Lehetni lehetsz, de az is lehet, hogy benyaltál valamit, vagy a front teszi.

vegyél tesztet.

2016. jún. 28. 14:57
Lehetni lehet, de semmi sem biztos. Mi a párommal 10 hónapja próbálkozunk, ez alatt az idő alatt már annyi "biztos" tünetet produkáltam, hogy számolni is sok, viszont baba sajnos az óta sincs. Remélem ti szerencsésebbek lesztek :) tesztelned talán a hét vége felé lehet érdemes de kiszámíthatatlan ciklusnál fogalmam sincs..
2. NLbaby (válaszként erre: 1. - Picike1)
2016. jún. 28. 14:57
Ha 3-an volt a mensesed elso napja, akkor eleg kicsi az esely a terhessegre, ha 28 napos ciklusaid szoktak lenni. Tesztelni a a nem vart menses elso napjan erdemes.
2016. jún. 28. 14:50

Párommal babát tervezünk. Nemrég kezdtük el, éppen ezért még nem vagyunk rágörcsölve.

3.-án volt meg a menszim. 10.én illetve 22.-én voltunk együtt védekezés nélkül. Három napja szédülök, megnőtt az étvágyam illetve eléggé hisztis vagyok. Az anyagcserém is.megválltozott. A ciklusom kiszámíthatatlan. A mapokban sűrű fehér folyásom volt. Ennek ellenèrr lehet hogy máris úton van a baba? Illetve mikor érdemes tesztelnem?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook