Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tényleg olyan párt választunk magunknak, amilyennek a szüleink? fórum

Tényleg olyan párt választunk magunknak, amilyennek a szüleink? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. febr. 1. 20:01

Az én férjem tiszta apja,kívül-belül.

De én ennek csak örülhetek,mert apósom rendkívül intelligens jó ember.Igazán nagyszerű jellem.Nem is értem hogyan bírja elviselni anyóst,aki egy rosszindulatú hisztis hárpia.

2010. febr. 1. 20:00
nekem sok a hasonlóság, egyre több:) de nem baj:)
2010. febr. 1. 20:00
Persze egyáltalán nem bánom!:)
2010. febr. 1. 19:59
Én is a szöges ellentétét kerestem apunak, de 1 év után rájöttem, hogy ugyanolyanok...
12. russodebby (válaszként erre: 9. - Binky)
2010. febr. 1. 19:59
Még úgy is ég és föld a kettő!
2010. febr. 1. 19:58

Huhh,én ezen rengeteget agyaltam,és igen!:)

Rengeteg a hasonlóság,és a véletlen egybeesés,egy bizonyos pasi,és az apám közt! :)

10. russodebby (válaszként erre: 5. - Russodebby)
2010. febr. 1. 19:58
Ja,és szerencsére én sem vagyok olyan,mint anyósom!!! :)
9. Binky (válaszként erre: 5. - Russodebby)
2010. febr. 1. 19:57
Gondolom főleg a természetükben kell közös nevezőt keresni.
2010. febr. 1. 19:57
mindenkinek vannak hibái a szülőknek is más meg a párunknak is
2010. febr. 1. 19:57

igen, ezt szokták mondani.

Bár nálunk ez nem igaz:) totál két különböző emberfajta az apám meg a férjem és utálják is egymást:(


Fordítva sem igaz, én egyáltalán nem vagyok olyan típus, mint a férjem anyja volt (bár már nem ismertem, régen meghalt, de a férjem is megmondta).

6. ikee (válaszként erre: 1. - Malacka73)
2010. febr. 1. 19:57

Sajnos vagy szerencsére még nem tudom, de az én párom is olyan mint apám :))

Sőt az esküvönkön a fényképszt azt hitte ,h a bátyám a férjem testvére :)))

2010. febr. 1. 19:57

Szia!

Én még nem vettem észre hasonlóságot párom és édesapám közt,pedig már lassan 8 éve vagyunk együtt.

2010. febr. 1. 19:56
isten ments dehogy!!!
2010. febr. 1. 19:56

Hú hát remélem nem:D

Mondjuk szerintem van benne igazság. Mégis csak a szüleink vannak ránka a legnagyobb befolyással, így vagy hasonlót vagy a szöges ellentétét keressük.

Nálam az utóbbi, én pont édesapám ellentétére vágyom. De persze az iylen dolgoknak nem szabad minket determinálni...

2010. febr. 1. 19:54
Már hozzá is szólok, hibás a cím: amilyenek... bocsi érte!
2010. febr. 1. 19:53
Belecsöppentem délután egy "anyós-fórumba", szeret-nem szeret volt a téma. Innen jutott eszembe, hogy van egy mondás, mi szerint olyan férjet választunk magunknak, amilyen az apánk, illetve a férfiak olyan feleséget, amilyen az édesanyjuk. Lehet ez oka az ellentéteknek? Két dudás egy csárdában? Van itt olyan, aki az évek során rájött, a férje tiszta apja? Mert én igen... :)))
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook