Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tényleg olyan jó a Himalaja sószappan a bőrnek? fórum

Tényleg olyan jó a Himalaja sószappan a bőrnek? (tudásbázis kérdés)


2013. dec. 18. 06:37
tényleg
2013. dec. 17. 21:35
Mint szappant nemtudom,de én most keztem el használni a himaláji só arclemosot majd kiderül h használ e!
2012. márc. 1. 20:45

A sós tengernek éreztük már párszor a jó hatását, ilyesminek tudom a szappant is elképzelni.

Köszönöm a hozzászólásokat.

7. syria (válaszként erre: 6. - Lilibeth59)
2012. márc. 1. 17:37
Én nem bonyolítom túl. Csak az arcomra használom. A megtisztított, nedves bőrt naponta egyszer átkenem a "szappannal", s hagyom megszáradni. Ennyi. Gyönyörűen karbantartja a rosaceás arcomat.
6. Lilibeth59 (válaszként erre: 4. - Icuri)
2012. márc. 1. 13:24

A sószappan nem szappan, egy Himalája sódarab van szappan formára csiszolva.

Bevizezed az arcod, vagy a bőröd ott, ahol szeretnéd használni. Vizes kézzel a sószappant megdörzsölöd finoman, és felviszed a sót a kezeddel az arcodra, akár az egész testedre.

Egyszerűbb a sófürdő, abban "csak" áztatni kell magad 20-30 percig, utána nem törölközni meg, hanem fürdőköpenybe bugyolálva magad bebújsz az ágyba. Legalább 30 percig maradj a jó meleg ágyikóban. Szuper!

Sófürdő használatakor nem szabad habfürdőt használni, egyáltalán semmit a són kívül. Utána sem ajánlatos testápolót magunkra kenni.

2012. márc. 1. 00:38
a sima só is éppolyan jó, nekem legalábbis
2012. febr. 29. 21:29
De nem mosakodni kell vele, hanem időnként felkenni?Milyen időközönként célszerű?
2012. febr. 29. 21:21

Igen, de nem szabad túlzásba vinni a használatát!

Csak mértékkel, ahogy minden mást...

Imádni fogod!

2. syria (válaszként erre: 1. - Icuri)
2012. febr. 29. 21:19
Tényleg! Jobb, mint bármilyen ragacsos krém.
2012. febr. 29. 21:16
Tényleg olyan jó a Himalaja sószappan a bőrnek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook