Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tényleg nem kellek? fórum

Tényleg nem kellek? (beszélgetős fórum)


2011. márc. 8. 19:06

nem vagy ronda, tehát szerintem ne bánkódj!!!

Hidd el eljön az a nő aki pont neked lett kitalálva!!!

neten nem próbálkoztál még?

én a neten ismertem meg a páromat!

2011. márc. 8. 19:06
sürgősen!!!
28. NaBumm (válaszként erre: 24. - 4fbd4b2862)
2011. márc. 8. 19:04
Na jó, lehet beszerzek egy TV-t. :-)
27. NaBumm (válaszként erre: 23. - 7529edede9)
2011. márc. 8. 19:04
Hát, erre csak azt tudom mondani, hogy köszönöm a dícséretet és a bíztatást. :-)
26. NaBumm (válaszként erre: 18. - Egzotikum)
2011. márc. 8. 19:03
Jaj, ez a "próbáljam heccelni" dolog nem biztos, hogy olyan jó ötlet. Láttál már olyat, amikor egy arra alkalmatlan férfi ilyet próbál csinálni? Szerintem a kandikamera rendezők sorban állnának a felvételért. ;-) Ezzel csak elilyeszteni lehet a lányokat. Az ilyen vagy jön spontán, vagy nem érdemes próbálni. Márpedig ha valakinek mondani kell, akkor az illetőnek nem jön spontán. :-)
2011. márc. 8. 19:01
Remélem azért még hallunk Rólad ez ügyben!Drukkolunk Neked,láthatod mennyien vagyunk!
2011. márc. 8. 18:55
Nézd a Comedy Central-on az igy jártam anyátokkal cimű sorozatot sokat tanulhatsz belőle!No panik,el fog jönni az igazi!Egykis humor,titokzatosság....
2011. márc. 8. 18:54

Nincs miért szégyellened magad,megnéztelek:)

Legelőször az ember a másik külsejét nézi meg,ahhoz,h a belső értékek is felszínre kerüljenek egy kicsit több idő kell.

Ezek szerint még nem jött el az a lány akinek te tetszel de ne add fel mert ő is létezik valahol:)És hidd el a nők többsége is tudja,h leginkább nem az számít ki,h néz ki hanem az,h milyen értékekkel rendelkezik.

Lehet vki bomba pasi ha belül üres és nincsenek meg azok az értékei amikről beszéltünk és ami benned ezek szerint megvan.

Fel a fejjel,előre:)

22. d3d10ea5f6 (válaszként erre: 11. - 7529edede9)
2011. márc. 8. 18:49

Te leszel a befutó:D


Sok boldogságot Nektek:)

21. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 14. - NaBumm)
2011. márc. 8. 18:49
Egy fiunál is igaz !
2011. márc. 8. 18:47

Bocsáss meg, most látom tettél ki képet. De legalább igazolhatom magam, valóban semmi baj a külsőddel. :-)

És a tulajdonságaiddal sincs baj. Légy önmagad, ami Te vagy.

Kitartást!

2011. márc. 8. 18:45

:-) Egyszerűen csak még nem találtad meg az igazit, aki Téged úgy fogad el amilyen vagy. És hidd el nekem, hogy nem minden nő a tökös macsót keresi. Szerintem semmi hiba nincs benned. A kedvesség, udvariasság, érelmesség soha nem megy ki a divatból, és a nők többsége igényli ezt.

Kiegészíteném még azzal, hogy egy érzékeny hapsi is meg tudja védeni a nőt.

És itt kértek képet is Rólad. Látatlanból mondom Neked, hogy semmi baj a külsőddel.

Ismerkedj, és rövid időn belül Rád talál az igazi, vagy Te őreá!

Hajrá!

18. Egzotikum (válaszként erre: 12. - NaBumm)
2011. márc. 8. 18:40

A hangsúly nem a makacsságon volt, az csak egy példa. Ha "nincs meg a szikra", akkor próbáld kicsit ugratni, heccelni. És ne kérj bocsánatot :-)


Nehéz ezt így elmondani... próbálj élményt csinálni minden találkából. Legyél más, mint az átlag.

2011. márc. 8. 18:38

Szia!

Szerintem legyél természetes, és ne akard annyira. Spontán jönnek az igazi nagy szerelmek, de egy régi jó barátságból is kialakulhat.

16. NaBumm (válaszként erre: 11. - 7529edede9)
2011. márc. 8. 18:28
Na jó, egye fene. :-) Rakok ki egy képet. Csak félek ezzel kinyitom Pandora szelencéjét. ;-)
15. NaBumm (válaszként erre: 9. - 7529edede9)
2011. márc. 8. 18:26

Ismerkedés: leginkább neten szoktam, mivel jobbat sajnos nem nagyon tudok. De volt már tánciskola, szórakozóhely, meg távolsági busz is. A korosztály úgy nagyjából 20 és 30 között.

Visszautasítás okához pedig csak annyit tudok mondani, hogy általában szó szerint azt mondják a lányok, hogy "nincs meg a szikra".

14. NaBumm (válaszként erre: 6. - 4fbd4b2862)
2011. márc. 8. 18:24
Jaj, annyiszor hallottam már, hogy ne adjam ki magamat az elején. Csak valaki elmagyarázhatná, hogy mit is jelent ez. Nem épp nőknél szokták a titokzatosságot erényként felhozni?
13. 7529edede9 (válaszként erre: 10. - NaBumm)
2011. márc. 8. 18:23
Egyébként le is veheted rögtön,sokan tesszük így,feltesszük a képet majd leveszed.
12. NaBumm (válaszként erre: 4. - Egzotikum)
2011. márc. 8. 18:23
Jó, talán valahol igazad van, hogy túl rendes vagyok. De annyit hozzáteszek, hogy a legtöbb próbálkozás egy-két randi után elhal, annyi idő alatt meg aztán nem nagyon látja, hogy mennyire vagyok makacs.
11. 7529edede9 (válaszként erre: 10. - NaBumm)
2011. márc. 8. 18:22
Sztem itt minden lány kíváncsi rá:)))
10. NaBumm (válaszként erre: 3. - Pahet a vadász)
2011. márc. 8. 18:21
Fotót kirakni nem akarok, de ha valaki nagyon kíváncsi rá, az írjon privátban...
2011. márc. 8. 18:20

Szia,

én is drukkolok,h találj magadnak egy hozzád való rendes lányt.

Hol szoktál és milyen korosztállyal ismerkedni?

Ha azt mondják,h jófej,rendes srác vagy vmi oka csak van a sok visszautasításnak.

8. d3d10ea5f6 (válaszként erre: 1. - NaBumm)
2011. márc. 8. 18:17
Hol ismerkedsz?
7. Bártfai Andrea (válaszként erre: 1. - NaBumm)
2011. márc. 8. 18:09

Semmit nem csinálsz rosszul és nem benned van a hiba. Nálunk is a családban van egy 29 éves jóképű, minden káros szenvedélytől mentes fiatalember, jó állással, jó természettel - minden feltétel megvan, hogy családot alapítson. És ne adj Isten, hogy arra alkalmas társat találjon! Ugyan olyan cipőben jár mint Te. Sajnos nem lehet tudni, hol bujkálnak az igazi tündérkék. Az igazság az, hogy a lányok zöme már l7-18 éves koruktól együtt élnek vagy járnak valakivel.Szerintem nem gáz, hogy nem találod a nagy "Ő"-t. Mi is évek óta keressük. És nagyon szeretnék dédnagyi lenni! Félek, hogy kifutunk az időből!

Együtt érzek, és szurkolok Neked! Hajrá, sok szerencsét!

2011. márc. 8. 18:07
Szia-mia!Most olvastam fel az irásodat a barátomnak,azt mondta tul rendes vagy,ne add ki magad rögtön a kapcsolat elején ,tiporjon a csajszi!Egyébként csatlakozom az előttem szólóhoz!
5. 5758a48989 (válaszként erre: 1. - NaBumm)
2011. márc. 8. 18:04
Talán nincs elég önbecsülésed, és ebben a lányok a gyengeségedet látják. A lányok a jellemben erős férfiakat kedvelik, akihez jó oda bújni védelemért. Egy férfi inkább Lelkileg erős, mint érzelmes legyen!
4. Egzotikum (válaszként erre: 1. - NaBumm)
2011. márc. 8. 18:04

Tipikus. Túl rendes vagy. Persze, a szíved ezt diktálja, mert valószínűleg úgy neveltek, hogy a lányokkal rendesnek kell lenni.


A helyzet az, hogy a nő férfit keres, nem kisfiút. Legyél tökös, legyél néha önző. Ha valamit akarsz, akkor ne hagyd hogy a nő csak úgy félresöpörje. Sokszor neked van igazad, és nem a nőnek - ezt hozd a tudtára. Vedd át a vezető szerepet. Legyen végre az, amit te akarsz.


Ja, és amit te akarsz az nem egyenlő azzal, amit ő kitalál, és "végülis neked is jó". Nem. Döntsél te.


Ja és ne félj átkarolni egy lányt, ha jól érzitek magatokat egy randevún. Ne félj az elutasítástól. A nőknek ugyanúgy szüksége van az ölelésre, az érintésre, mint neked.


Ne kapd el a tekinteted, ha véletlenül összeakad az övével. Legyél határozott, és valamilyen szinten makacs is. Állj ki magadért vele szemben, és állj ki kettőtökért másokkal szemben.


Röviden: legyél férfiasabb, tökösebb.

2011. márc. 8. 18:03
Szerintem egy fotó jól jönne :) az alapján elég sok mindenre meg tudnád itt kapni a választ a csajoktól :)
2011. márc. 8. 18:01
Tudod, ezeket én is rengetegszer megkaptam. Aztán amikor nem is vártam, nem kerestem jött valaki, akivel mintha mindig is ismertük volna egymást. Akivel tökéletesen illettünk. 29 voltam akkor. Hidd el, neked is össze fog jönni! A trükk, hogy ne keresd tudatosan, hanem, hogy ő találjon meg!
2011. márc. 8. 17:55

Nem is tudom hol kezdjek neki. Ha jellemeznem kellene az eddig kapcsolataimat a nőkkel, akkor azt mondanám, hogy már minden volt. Volt már, aki pár randi után lelépett másik sráccal. Volt már, aki két hónapnyi randizás után kijelenetett, hogy csak barátkozni akar. Volt már rengeteg visszautasítás meg szó nélkül eltűnés. Egy dolog nem volt még: normális kapcsolatom. Ami így közel a harminchoz elég nagy gáz...


Szinte mindig ugyanaz a vége: megkapom, hogy milyen jófej és rendes srác vagyok, hogy egy lány majd jól fog velem járni, de... De nincs meg a szikra. De nincs szerelem. De ő most nincs felkészülva egy kapcsolatra. De... És ezekkel már nagyon tele a padlás. Mostanra már teljesen tanácstalan vagyok, gyakorlatilag már mindent megpróbáltam, de semmi. Mi lehet velem a baj? Mit csinálok rosszul vagy mi a hiba bennem? Miért mindig csak barátnak kellek? Hátha tudtok valami okosat mondani.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook