Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tényleg nem kellek? fórum

Tényleg nem kellek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
930. Bártfai Andrea (válaszként erre: 928. - NaBumm)
2012. jan. 27. 19:04

Ide figyelj, ugye mondtam, szerencsés vagy, hogy megszabadultál Lettitől?! Fura stílusa van, mondhatni pocsék. Látod Bumikám, kilépett, de más néven visszajön kukkolni! DDDD...

Majd találunk mást, ne aggódj!!!!

929. _Anael_ (válaszként erre: 928. - NaBumm)
2012. jan. 27. 15:46
Hiszed vagy sem, egy nő csak akkor tud felnézni egy férfira, ha annak van egy bizonyos "kisugárzása". Ha ránézek egy férfira ne az anyai ösztön jöjjön elő, hogy "egyem a kis szívét", hanem fel tudjak nézni rá. Tehát ne legyen egy gizda, meg határozatlan, hanem legyen erős, magabiztos (de közben gyengéd :)). (bocsi a gizdáért, valakinek tetszik a sovány alkatú férfi :) )
928. NaBumm (válaszként erre: 927. - _Anael_)
2012. jan. 27. 15:17
Na, ezzel a "sugárzik róla a férfiasság" szöveggel tudnak a sírba vinni a nők.... :-)
927. _Anael_ (válaszként erre: 926. - NaBumm)
2012. jan. 27. 14:27
Oké, igazad van. De egyszerűen nem sugárzott róluk a férfiasság. Olyan érzésem volt, mintha az unokaöcsémmel táncolnék. Kb 19-20 évesek lehettek. Még őket nem tudtam igazán férfinak tekinteni :). A salsa az meg eléggé szenvedélyes tánc, és hiába tud jól táncolni, ha nem érzem magam mellette nőnek (inkább anyai szerep jön elő) akkor már nem olyan :D. Remélem érted mit akarok ezzel mondani :D:D:D
926. NaBumm (válaszként erre: 925. - _Anael_)
2012. jan. 27. 13:21
Szerintem ez nem kortól függ. :-) Inkább tánctudástól. Mikor még kétballábas voltam, akkor én is hagytam, hogy a lány vezessen (tudod, kezdő fiút két dolog szokott akadályozni tánc közben: a zene és a partner ;-) ), de most már megvan a kellő önbizalom a határozott vezetéshez. :-)
925. _Anael_ (válaszként erre: 924. - NaBumm)
2012. jan. 27. 13:07
A fiatalabb srácok félénkebbek és inkább én irányítottam őket táncban, mint ők engem :D:D:D Egy idősebb férfi már ezt nem hagyja. Megfogja az embert határozottan és lehet végre élvezni a helyzetet :D
924. NaBumm (válaszként erre: 923. - _Anael_)
2012. jan. 27. 12:55
Már táncolni sem oké a fiatalabb srác? ;-) A felbomlani nem akaró párok nekem is ismerősek, megszólal a tánctanár, hogy "párcsere", de mindenki marad ott ahol volt. :-)
923. _Anael_ (válaszként erre: 922. - NaBumm)
2012. jan. 27. 12:23

Soha nem is volt az. Szerintem csak elhitette magával is (szeretett volna az lenni). Olyan dolgot nem tudott tovább elviselni bennem, amin egyszerűen nem tudok/tudnék változtatni, mert akkor már nem is én lennék. De nagyon hosszú és összetett, ha érdekel, majd privátban leírhatok pár dolgot :).


Én a suli által indított tanfolyamon vettem részt. A legtöbben természetesen a barátjukkal mentek. Volt egy-két szingli srác (csak az volt a baj, hogy fiatalabbak voltak mint én-és az már nálam nem oké:)), na meg vagy 6-7 szingli csaj. Végül a barátnőmmel salsáztam végig a tanfolyamot. Megtanultuk a fiú és a lány lépéseit is XD. Bár táncolhattunk volna pasikkal is, de a párok nem akartak felbomlani. Ha pedig egyszer-kétszer a kezem közé került egy hímegyed, a barátnője már szúrós szemekkel méregetett. Jajjjjj :D:D:D:D De jókat szórakoztam :D:D:D

922. NaBumm (válaszként erre: 918. - _Anael_)
2012. jan. 27. 11:49

Nem semmi ha végigolvastad, szerintem lassan már regénynek is jó lenne. ;-)


Sajnálom, hogy a sráccal így alakult, tényleg nem volt tőle fair dolog, hogy ámított úgy, hogy tudta, hogy nem szerelmes. Bár azért nem mindegy: soha nem is volt az, vagy csak két év után elmúlt?


Arra a tánciskolára pedig kíváncsi lennék, ahol több a lány, mint a fiú, én mostanában pont az ellenkezőjét tapasztalom. Oda járnak a srácok csajozni. :-)

921. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 917. - NaBumm)
2012. jan. 26. 22:07
Ha türelmes, kitartó vagy....akkor jó lesz. De adj időt maganak:))
2012. jan. 26. 21:54
Fogalmam sincs,hogy kellek-e még neked.,de egyet jobb,ha tudsz!!Ebben az életben Te már soha többet nem kellesz nekem!!Azt is felejtsd el,hogy létezem!!
919. Karolinna (válaszként erre: 917. - NaBumm)
2012. jan. 26. 21:19
Írd meg hogy tetszett..:-) A lelki békéhez is hozzásegít.:-)
918. _Anael_ (válaszként erre: 917. - NaBumm)
2012. jan. 26. 15:47

Elolvastam az összes hozzászólást, és nagyon jókat nevettem, úgy látom jó emberekkel hozott itt össze a sors :D. Amúgy át tudom érezni a helyzetedet. Sokáig nem volt kapcsolatom. Majd megelégeltem a dolgot. Úgy gondoltam én megérdemlem a szerelmet. Nem vagyok egy plázacica, de azért ütöm az átlagot. De egyszerűen nem akart összejönni egy kapcsolat se. Tanultam, a bulizás nem az én világom, elmentem táncra (tipikus, hogy több lány volt mint fiú). Szóval végül az internet mellett döntöttem. Nagyon vágytam egy kapcsolatra. Azonnal összehozott az élet egy férfival. Nem volt egy könnyű eset. Naiv voltam, tapasztalatlan és nagyon szerelmes. Elfogadtam őt olyannak, amilyen. Mindig mondta, hogy én vagyok számára az Igazi. Aztán eltelt két év. Még az egyik héten a közös jövőnkről beszélt, a másik héten már arról, hogy hónapok óta nem tudja velem elképzelni a jövőjét. Nem tud elfogad. Na szóval, két év alatt jutott el a srác tudatáig az, hogy nem is szerelmes belém. Közben meg a gyerekeinkről beszélt. Tehát örülj neki, hogy a kapcsolatod csak három hónapig tartott és nem évekig. Persze a történtek után én is másképpen látok mindent. Nagyon sokat tanultam ebből az egészből. Jó nagy pofon volt, de úgy látszik megérdemeltem :). Most próbálok visszatalálni önmagamhoz. Végre megint úgy tudjak a tükörbe nézni, hogy büszke legyek magamra! Úgy hiszem ahhoz, hogy párt találjon valaki, szükség van arra, hogy „teljes” életet tudjon élni egyedül is- meg kell találnia az embernek a lelki békéjét. Igazából megkaptam a fiú családjától, hogy túl jó voltam hozzá és ne bánkódjak, mert százszor jobbat érdemlek. Csak bosszantó, hogy hiába voltam annyira jó, mégsem kellettem. Tudom, hogy az ilyet nem kell sajnálni, mert miért sirassak egy kapcsolatot, ami teljesen egyoldalú volt. Csak rossz a tudat, hogy ekkorát csalódnom kellett!


Amúgy a jógát én is támogatom! Jó, csak nagyon nehéz és rengeteg türelem kell hozzá! :)

917. NaBumm (válaszként erre: 916. - Karolinna)
2012. jan. 26. 10:07
Na jó, egy próbát talán megér. :-)
916. Karolinna (válaszként erre: 915. - NaBumm)
2012. jan. 22. 18:57
Legalább a csajok kedvéért megpróbálhatod.;-)
915. NaBumm (válaszként erre: 913. - Karolinna)
2012. jan. 22. 16:50
Én meg a jóga? :-) Asszem eléggé fura párosítás lenne :-)
914. hovirag501 (válaszként erre: 912. - NaBumm)
2012. jan. 17. 08:28

Igen ez a szöveg is ismerős nekem,de Neked még mondhetom, hogy "türelem"!


Egyébként teljesen egyetértek veled,a lányokkal kapcsolatban.


TISZTELET A KIVÉTELNEK!

913. Karolinna (válaszként erre: 912. - NaBumm)
2012. jan. 13. 20:54
Menj el jógázni, ott biztos kiegyensúlyozott csajok vannak és ha van idejük járni, akkor családjuk se igen lehet...:-)
912. NaBumm (válaszként erre: 911. - Karolinna)
2012. jan. 12. 17:33
Pedig nekem néha pont az az érzésem, hogy amelyik korombeli csaj normális, az már foglalt. :-) Bár állítólag ők meg a férfiakról gondolják ugyanezt. :-)
911. Karolinna (válaszként erre: 909. - NaBumm)
2012. jan. 12. 16:49

A Te korosztályodban még sok a normális csaj vagy aki még formálható.:-) Esélynövelőként

olyan helyekre kell eljárni(tanfolyam, sport...stb), ahol több a nő mint a férfi.

910. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 909. - NaBumm)
2012. jan. 12. 09:34
Még sok is lesz...majd meglátod...Csak önbizalmad legyen, a többi megy magától:))))
909. NaBumm (válaszként erre: 908. - Karolinna)
2012. jan. 12. 09:31
Igen, most már legalább van rá bizonyítékom, hogy akad csaj, akinek kellek. A feladat most olyasvalakit keresni, akinek nem csak kellek, de normális is. :-)
908. Karolinna (válaszként erre: 905. - NaBumm)
2012. jan. 11. 21:15
Az már eredmény, hogy elkezdődött egy kapcsolat. Ha nem is lett hosszú, mégis ráébresztett arra, hogy kellesz a csajoknak.:-) Jó kezdet az új évben! :-)
907. Bártfai Andrea (válaszként erre: 905. - NaBumm)
2012. jan. 11. 21:07
Emlékszel, hogy egyszer arról "beszélgettünk", hogy nem kell görcsösen eröltetni a dolgot. Bízz a szerencsédben, akkor jön, amikor nem keresed, nem várod. Nyugi, igaza van Zsuzsókának: ráérsz, - időd, mint a tenger....
906. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 905. - NaBumm)
2012. jan. 10. 21:48

Szia!:))

Azt hittem, minden a legnagyobb rendben van....

De ne kenődj el!!!! Időd, mint a tenger:) Megtalálod az igazit...

905. NaBumm (válaszként erre: 903. - Karolinna)
2012. jan. 10. 21:37
Hát, kösz, de a dolgok sajnos nem jól mennek. Legalábbis az emlegetett lánnyal nem lett a dolgoból semmi, más jelölt meg egyelőre nincs.
904. Bártfai Andrea (válaszként erre: 903. - Karolinna)
2012. jan. 10. 19:42
Valóban, már minden ötletet, tanácsot, vígasztalást megírtunk! Nincs szükséged ránk...
903. Karolinna (válaszként erre: 902. - NaBumm)
2012. jan. 10. 17:48
Itt vagyunk, csak szerencsére már nincs szükséged ránk..:-)Hogy mennek a dolgaid?
902. NaBumm
2012. jan. 10. 11:35
Micsoda csend lett itt. :-) Egy kicsit abbahagyom a síránkozást, erre mindenki elmenekül. ;-)
901. Karolinna (válaszként erre: 899. - NaBumm)
2012. jan. 4. 13:51
Grat!!! Örülök neki! :-) Bárhogy is lesz ez már siker...:-)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook