Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tényleg nem jó az Oriflame-ből a Beauty Wonder szemhéjtus? Egy évek óta tust használónak sem válna be? fórum

Tényleg nem jó az Oriflame-ből a Beauty Wonder szemhéjtus? Egy évek óta tust használónak sem válna be? (beszélgetős fórum)


8. Eperfej (válaszként erre: 7. - 14d5e9b9a1)
2012. márc. 18. 08:45

Nekem is ecsetes van.

Akkor úgy látom, kihagyom ezt a tust, ha ennyien ellene vannak, mert szerintem 100-ból 1 valakinek tetszik maximum... Húgom is akart rendelni, de az olvasottak alapján ő is kihagyja...

7. 14d5e9b9a1 (válaszként erre: 6. - Miss Angel)
2012. márc. 17. 20:42
az Én véleményem is az, hogy az ecsetes tusok jobbak!:)
6. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Eperfej)
2012. márc. 17. 18:21

Ha elmaszatolódik,az mindig a silány minőség miatt van,és nem azért,mert a használó nem ért a tushoz.

Én nem túl régóta használok szemhéjtust/hol tust,hol ceruzát,mikor melyikhez van kedvem/,úgyhogy nem mondhatjuk,hogy nagy gyakorlatom van benne,de mégis megbírkózom vele,egyre jobban megy.Többfélét is próbáltam már,sőt,többféle színem is van itthon,egyik sem maszatolodik,akár egész nap fentlehet.Viszont volt már olyan,hogy vettem lila szemhéjtust ami több mint 2000 ftba került,na azzal kínlódtam egy darabig majd a szemétben landolt.Még akkor is maszaatolódott és kopott lefelé,ha többször áthúztam.

Összességében azt tudom mondani,az ecsetes tusok jobbak,mint az ilyen filctollszerű formátumúak:D.

És persze érdemes többféle márkát kipróbálni,majd rájösz,neked melyik a legkényelmesebb....

5. Eperfej (válaszként erre: 4. - 9b10f3d7ff)
2012. márc. 17. 12:13
Oké, köszi a tippet, megpróbálom! :)
4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 3. - Eperfej)
2012. márc. 17. 12:12

Miért nem írod ki szavazásként?

Jó, nem jó, semleges, mást használok, nem használok semmit. :)


Több válaszod érkezne biztos, sok sikert!

3. Eperfej (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2012. márc. 17. 12:03

Én is az olcsót szoktam venni, valami Eyer Liner van ráírva és az volt eddig jó. Avonból már vettem, de azt b@.hattam, mert nem is fogott rám, mint ahogy húgomra sem, egy nő pedig azt használta és tök jól ki tudta kenni vele a szemét.

Oriflame-ből azért gondoltam, hogy rendelek, mert azzal foglalkozom és ha tényleg nem jó, akkor senkinek nem fogom ajánlani. Itt meg érdeklődöm, hogy hátha vannak tapasztalatok és el tudom dönteni, hogy jó-e vagy nem vélemény alapján. :)

2012. márc. 17. 11:53

Amik ilyen nagy tételben fogynak, egészen biztos egyeseknél beválnak. Gondolok más márkákra is, mindenki esküszik valamire, ha nem tennék, mindenkinek egy válna be, akkor nem gyártanának annyiféle terméket.

Jelenlegi tus valószínű függ a szemhéj alakjától attól is milyen krémet használ, vagy éppen nem használ valaki, és nem utolsósorban az anyagiaktól. Ha a tucat árura van pénze valakinek akkor többször javítja a sminkjét, lehet, ha utánanézne, számolna valaki, a drágább lenne az olcsóbb.

Egyébként láttam egy műsort, Angliában teszteltek krémeket csoportokon, az ott tesztelt termékeknél, pont a legolcsóbb volt a legjobb, :)

2012. márc. 17. 11:40

Olvastam néhány véleményt, amelyben azt állítják, hogy elmaszatolódik 1-2 óra múlva és nem tudják rendesen használni. Vagy csak nem értenek a tushoz? Én mindig tusozom a szemem, de annak, ami nekem van, puha hegye van, nem ilyen applikátoros.

Az is érdekelne, hogy fekete marad vagy beszürkül? Tapasztalatokra lennék kíváncsi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook