Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tényleg mindig tudod, ha ő az igazi? fórum

Tényleg mindig tudod, ha ő az igazi? (beszélgetős fórum)


2013. márc. 22. 08:04
igen,mert tokre mas,mint a tobbi pasi
2012. febr. 4. 15:05

Igazi? Nem hinném, hogy van olyan, vagy hogy csak egyetlen lehet.

Sokan minden aktuális időmúlattató partnerükre is azt hiszik. Pláne azok, akik a szerelembe szerelmesek.

28. f354ed7a1e (válaszként erre: 26. - Lencsy)
2012. febr. 4. 14:16
Hát igen :D
2012. febr. 4. 11:21
Hat en most tudom.:$:P
26. Lencsy (válaszként erre: 24. - F354ed7a1e)
2012. febr. 3. 10:30
Ne is csak csak egy igazi van :D Mindig az aktuális nagy Ő az igazi :) Az én nagy Ő-m a nagy Ú mellett van :D
2012. febr. 2. 21:00
Nem az az "igazi" akivel úgy érezzük,le tudjuk élni az életünket,hanem az .aki nélkül úgy érezzük NEM!Ha ezt érzed,megtaláltad a nagy ŐT!Hát ez keveseknek adatik meg!
2012. febr. 2. 20:54
Ja..elvileg csak 1 igazi van...akkor milyen MINDIG? :D
2012. febr. 2. 20:15
"Mindig"?
22. f354ed7a1e (válaszként erre: 21. - E3c0713615)
2012. febr. 2. 19:31
na ne rendbenezz... ha az lennél közel sem így viselkednél ...
21. e3c0713615 (válaszként erre: 20. - F354ed7a1e)
2012. febr. 2. 19:13
Rendben...
2012. febr. 2. 13:53
Mekkora hülyeség ez az IGAZI...
19. Lencsy
2012. febr. 2. 13:41
Szerintem sosem lehet tudni , hogy ő az igazi :) Az életünk során számtalan szerintünk igazival találkozunk , aztán mindig rá jövünk, hogy még sem ő volt . Az oviban is van igazi , a suliban is , tinikorban is ..ejj hol vannak ők már ? :D Férjhez megy az igazihoz , gyereket szül neki, majd az élete úgy alakul ,hogy elválnak ...hmm ..hát ő sem volt az igazi :) Majd ha a halálos ágyunkon ott fogja kezünket a kedvesünk és látjuk a szemébe a fájdalmat ..majd akkor kimondhatjuk ..na ő volt a nagy ő , ő volt az igazi :)
18. 2f7db3f503 (válaszként erre: 17. - 2f7db3f503)
2012. febr. 2. 04:30
ja igen, bocsi, szóval van egy olyan megérzésem is, hogy Neked jólesne belööle többet kapni. Nem bizti, hogy igazam van, de Magaddal beszéld meg.
2012. febr. 2. 04:27

édes ez a kérdés:)


ujlany véleménye az, amire én adnék, de ne másokra hallgass..


ha meg félsz, hogy megbánod, képzeld el és élj pár napot úgy, mintha szakítottál volna vele, aztán eldöntöd, akarsz-e büüntudat nélkül más fiúkkal szemezni...


amúgy én 22évesen találtam meg az "igazit". Eddig az igazi volt, most az igazi és a lényeg a jövööre nézve, hogy én sosem fogom összetörni a szívét.


Elöötte volt még 4 komolyabb, de egyik mellett sem vágytam leélni/feladni az életem és az ÈN szívem állapota-hogy igazán ööszinte legyek- fontosabb volt az övékénél.


Mégvalami. Nemhogy fontosabb a céljaimnál, de nagyonis harmóniában vannak a céljaink, azaz még arra sincs szükség, hgy bármit is feladjak, pedig megtenném.


Mindenesetre ne másra hallgass, ki fog alakulni. Ha pedig netán másfelé húz majd a szíved, gondold át, ha ez a srác közel lenne Hozzád, akkor is foglalkoztatna-e valaki más.


Még egy kérdés. Vajon ez a fiú mindent megtenne azért, hogy ne veszítsétek el egymást? Mert lehet, lépne is, csak nem igazán érzi, hogy Neked többre lenne szükséged belööle.

16. chicaa
2012. febr. 1. 19:55
22 vagyok, és nem ismerem még magam ennyire, mivel ő az első komoly kapcsolatom.
15. ujlany
2012. febr. 1. 19:55

Azt miert fontos tudni,hogy o-e az igazi?

Csak azt szamit,hogy jol erzed magad vele, nem?


Majd ha megkeri a kezet, vagy csaladalapitason kezdtek gondolkodni, akkor raersz eltoprengeni, hogy vajon vele szeretned-e leelni az eleted, magyaran, o az igazi vagy sem.


Ne kombinald tul a dolgot, csak orulj, hogy szeretsz es szeretnek!

14. badonyimariaeva (válaszként erre: 6. - A14deb9047)
2012. febr. 1. 19:49

Ha annyi vagy mint ahogy írtad, már ismerhetnéd magadat?!

Áh..nem értek már én semmit!

13. Emily222 (válaszként erre: 8. - Chicaa)
2012. febr. 1. 19:40
Ha bizonytalan vagy, akkor már valami nem stimmel. Mérlegelni kell a dolgokat. Milyen a kapcsolat, mit szeretsz benne....stb. A végére lehet rájössz, hogy nem is szereted igazán a pasit.
12. 3cde375c32 (válaszként erre: 10. - Chicaa)
2012. febr. 1. 19:37
Ennyi találkozás borzasztóan kevés..ez a jobbik eset,hogy nem érzed fülig szerelmesnek magad,főleg,hogy most már ritkábban látod. Ezek a ritka találkozások lehetnek nagyon csalókák.
2012. febr. 1. 19:31
Engem idáig csak olyan pasik akartak megismerni, akikről abszolút tudtam, hogy nem az igazik! Így nem is foglalkoztam Velük!
10. chicaa
2012. febr. 1. 19:29
mielőtt távkapcsolat lett volna, elég intenzíven együtt voltunk kb 3 hónapig.
9. timycat (válaszként erre: 1. - Chicaa)
2012. febr. 1. 19:27
Hát ha ilyen ritkán vagytok együtt akkor én nem csodálkoznék, hogy nem vagy biztos magadban; 2 havonta találkoztok, kb 1 éve vagytok együtt; ez az én olvasatomban 6-7 találka; gyakorlatilag nem is ismered; mármint úgy igazán
2012. febr. 1. 19:24
jó, de én még nem vagyok közel a hatvanhoz, honnan tudjam, hogy mi a jó? a megérzéseim meg vegyesek, és épp ezért vagyok így összezavarodva :(
2012. febr. 1. 19:22
Hallgass a megérzéseidre, azok sosem hazudnak!
2012. febr. 1. 19:20
Közel a 60-hoz - már tudom, ki az igazi :D
2012. febr. 1. 19:14
Mindig az aktuális a legjobb, nem jöttél még rá? :P
2012. febr. 1. 19:14
de nem akarom őt elhagyni :( tudom, hogy utána megbánnám. úgy érzem, hogy ez csak a saját hülyeségem. :(
2012. febr. 1. 19:09

Nem!!!!

Először lehet azt hinni!!

De rövid időn belül kiderül ha nem ő a nagy Ő!! :)

2012. febr. 1. 19:08
Mert nem Ő az igazi...
2012. febr. 1. 19:07
a barátommal kb egy éve vagyunk együtt, ebből több mint a felét távkapcsolatban. nagyon messze vagyunk egymástól, kéthavonta tudunk csak találkozni kb. az elején én sokáig nem akartam semmit tőle, de aztán valahogy mégiscsak beleszerettem. amikor együtt voltunk, akkor csodálatos volt, soha nem voltam még szerelmes, de akkor úgy éreztem, hogy tudom, mi is az. aztán mostanában egyre inkább kezdek kételkedni. amikor legutóbb láttuk egymást, majdnem szakítottam vele ezek miatt a kételyeim miatt, de aztán egyszer csak újra úgy éreztem, hogy nekem csak ő kell. és azóta ez így megy. egyszer a fellegekben járok, annyira jó vele, egyszer pedig úgy érzem, hogy lehet, hogy nem ő az igazi, és olyankor a szexet sem kívánom. egyszerűen nem tudom, miért van ez, és hogy hogy változhatnak egyfolytában az érzéseim. ő jó hozzám, jó vele lenni, szeretem. de miért nem tudom egyfolytában azt érezni, hogy fülig szerelmes vagyok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook