Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tényleg létezik, hogy valakinek tetszik a kövérség? fórum

Tényleg létezik, hogy valakinek tetszik a kövérség? (beszélgetős fórum)


22. Érdekes73 (válaszként erre: 21. - Globus)
2022. aug. 16. 07:57
Az biztos hogy van akinek gyorsabb és van akinek lassabb az anyagcseréje.
21. globus (válaszként erre: 17. - Érdekes73)
2022. aug. 16. 07:15

Azért ha már 12 évesen nehezebb volt, mint két felnőtt, valamilyen anyagcserebetegség okozhatta.

Szerintem tudomány nem ismeri minden bugyrát a hízás folyamatának. Az emberi test nem egy gép, amiben kicseréljük a csavart és hibátlanul megy tovább. Vannak, akit bármit megehetnek következmény nélkül, másokra csak rakódik-rakódik. Ráfogjuk, hogy genetika, szerencse, pedig valójában felfedezetlen terúlet.

Újabban az inzulinnal kapcsolatban vannak informatív kutatások.

20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Birebora)
2022. aug. 16. 07:03

Lehet, de mint írtam érdekes módon azoknál akik válogathatnak (sztársportolók, színészek, milliomosok stb) nem fordul elő.

Tehát úgy tűnik nincs olyan akinek ez tényleg tetszene, inkább a nincs ló jó a szamár is jelenség játszik.

19. 845783fc97 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 3. 16:58
Van egy-két enyhén molett nő, akit szépnek látok, mert szép az arcuk, és van olyan férfi, akin nem zavar egy kis pocak. De általában nem tetszenek a kövér emberek.
2022. júl. 27. 07:41
Minden létezik.
2022. júl. 27. 07:27

[link]

----------------

minden van

2022. júl. 26. 19:45

Ha sétálni megyek,,általában megnézem a fotó kiraktot is,,és nem csak nádszál kisasszonyok lengedeznek a fess férjek oldalán,Mint ahogy fordítva is van.Sőt olykor több a molett menyasszonyos fotó.

Ízlések ugye?Így van jól:)

2022. júl. 26. 19:28

Apósom a 80 kg feletti nőket szerette.

Nagy bánatára anyósom a szülései után lefogyott és már nem volt többet 82 kg, hanem csak 60 körüli, így amikor terhes voltam, akkor nagyon tetszettem apósomnak, szülés után pedig mindig azt hallgattam, h ogy nagyon sovány vagyok;)


Illetve, egy mostani történet: Az unokatesóm lánya 23 éves és szerintem több, mint 100 kg. Már az előző pasijánál is azt mondtuk, hogy tuti, hogy agyas a srác, mert egyébként miért járna egy ilyen lánnyal? Nem vettünk rajta észre semmit, és egy jóképű, jó alkatú srác volt. Aztán az unokahúgom vagy kim, szakított vele. Nem a srác!


És nem sokkal később ismét lett neki egy szintén aránylag jóképű, jó alkatú pasija, lett egy közös gyerekük és össze is házasodtak.

Az unokahúgom, egyébként helyes, okos, fogalmam sincs, hogy hol szed össze ilyen srácokat...

2022. júl. 26. 19:17
Persze, hogy léteznek. Az enyhén tulsulyosak szvsz sokkal helyesebbek, mint a csontvázak, férfiben nőben egyaránt, mondjuk a 30 BMIig. Még szerencse, hogy izlés dolga.
13. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 11. - Epresturmix)
2022. júl. 26. 18:58

Sok a betegelme, de van akit meg az ágyból csicskáztatnak.

Zsák a foltját megtalálja.

2022. júl. 26. 17:42

kaytlynbriegge


Tiktokon követem! Olyan szépséges! Nem vékony, de gyönyörű! 😊

11. Epresturmix (válaszként erre: 9. - 9b10f3d7ff)
2022. júl. 26. 17:38
Kivéve amikor birtoklása vágytól vezérelve hizlalják fel őket…😵‍💫
10. f7f780f355 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 26. 17:34

Letezik ilyen.

Ismerek pasit aki a lotyogos nagy valagat szereti. Mondjuk sztem azse mindegy, hogy csocsos-segges, homokoras az a 80-100 kilos no, vag egy hasas, vallas koca

9. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 26. 16:21

Ha esetleg láttál az élet 250 kiló felett című dokumentum filmekből, akkor láthatod, hogy bizony némelyik amorf nőnek, pasinak egész jól néz ki a társa.


Ha a csinosság, szépség lenne a legfőbb ok, akkor a sok csinos és szép civil, sztár,celeb, nem kerülne lapátra.

De ettől több kell.

A milliomosok mellett a csinos nők, férfiak kellélek.

Te egyébként nagyon kövér vagy, hogy érdekel a téma?

8. libikóka (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 26. 14:41
Mennyi csini vékonynak maradt nőt "cserélnek le,,és férfit is.Akinek csak ezen múlik,,,ott már a part szakad.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Libikóka)
2022. júl. 26. 14:34
Rákerestem a feleségre. Baromi jól és vékonyan nézett ki a kapcsolatuk elején, tehát biztosan tudható nem a mostani kövérség tetszett Brosnannak sem. Nyilván a két közös gyerek miatt már nem cseréli le. Köszi azért.
6. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 26. 14:27

Nézd meg Pierce Brosnan feleségét.

Persze tőle nem tudsz kérdezni,,

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Bichi)
2022. júl. 26. 14:03
Lehet csak a nagy feneket kedvelte nem? Olyat férfit én is ismerek, de ő sem a kövér nagydarab nagyfeneküt kedvelte, hanem a csinos nagyfeneküt.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Globus)
2022. júl. 26. 14:01
Saját tapasztalat érdekelt volna, hátha vannak itt ilyenek. Akkor kérdeznék is tőlük.
3. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 26. 14:01

Igen, létezik. Én ismertem olyan pasit, akinek nem volt jó olyan csaj, aki egy székre le tud ülni...

Nekem mondjuk nagyon nem jönne be, sőt egy bizonyos kövérségi szint felett kimondottan taszít.

De hát kövér és kövér között van némi átmenet...

2. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 26. 14:00

Miért érdekel?

Felszínes dolgot kapargatsz, itt nem kapsz választ. Tudományosat semmiképp.

2022. júl. 26. 13:52
A környezetemben inkább azt tapasztalom, hogy pénzért vagy jobb híján van valaki kövér társsal. Állítólag van akinek ez tetszik, de érdekes módon akik válogathatnak (pl milliomosok) sosem látni kövér társsal.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook