Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tényleg képmutató vagyok? fórum

Tényleg képmutató vagyok? (beszélgetős fórum)


1 2
2019. jan. 3. 14:25

Nem vagy képmutató Málika!

Dögös vagy, szexi vagy, menő vagy, istennő vagy!

47. PöttyösPanka (válaszként erre: 46. - Dd9dec5381)
2019. jan. 3. 10:39
Ha az elvet tekintjük, mindegy, hogy csak kicsit kellemetlen a dolog vagy nagyon. Egyáltalán nem kellene társadalmi és kulturális elvárások alapján rendelkezni a nők testével. De ha muszáj választani, inkább lennék kövér.
46. dd9dec5381 (válaszként erre: 45. - PöttyösPanka)
2019. jan. 3. 10:22
Jájj, igazad van, ez eszembe sem jutott :/
45. PöttyösPanka (válaszként erre: 44. - Dd9dec5381)
2019. jan. 3. 09:56
Ez talán még nem is olyan rossz, ha figyelembe vesszük, hogy máshol fém karikákkal nyújtják a nők nyakát, elkötözik a lábát, vagy egyéb módon csonkítják meg őket.
44. dd9dec5381 (válaszként erre: 38. - Guruljka)
2019. jan. 3. 08:04
Mint azoknál a népeknél, ahol a kövérség a menő, vagyis nem, de az asszony hája szimbolizálja az ura tehetősségét. Ez nem csak ronda, de egészségtelen is, nem hiszem, hogy jó lehet túlsúlyosan hömbölögve élni, úgy hogy két lépést alig bír valaki megtenni.. Dehát a látszat, és a társadalmi rang fontosabb.
43. lelkiismereted (válaszként erre: 1. - 0c052fb01d)
2019. jan. 3. 07:05

Szerintem nem vagy képmutató, sőt mutasd is csak meg, mit el lehet érni külföldön, amit itthon hitellel.


Egye őket az irigység. :D

2019. jan. 2. 22:53
Aha
41. Nyamitörp (válaszként erre: 39. - Guruljka)
2019. jan. 2. 22:27
Meg a csinos fogalmát.
40. Nyamitörp (válaszként erre: 38. - Guruljka)
2019. jan. 2. 22:27

Szerintem pont ezért nem is foglalkoznak azzal, hogy mi áll jól nekik, mert az öltözékkel is ezt mutatják, hogy nekik telik rá, hogy "szép ruhát" vegyenek fel, meg tényleg az unokahúgaim se gazdagok (sőt), de olyan ruhatáruk van, hogy nálunk nem férne el a lakásban. Inkább felvesznek hitelt meg kölcsönkérnek, de az új ruha az kell. És nem csak ruha, cipő, kiegészítők és rendszeres fodrász, műköröm.

Tény, hogy csúnyán meg tudják szólni az emberek egymást, de hát ezt is csak azért tudják megtenni, mert hagyják magukat. Pont a fiataloknak kéne ez ellen lázadni, de szerintem ők meg élvezik a cicomázást.

39. Guruljka (válaszként erre: 37. - Nyamitörp)
2019. jan. 2. 22:19
A divat fogalmát kissé lazábban értelmezik, itt a "divat volt" is egy kategória.
38. Guruljka (válaszként erre: 37. - Nyamitörp)
2019. jan. 2. 22:19

A legérdekesebb, amit véletlenül tudtam meg. Lttam, hogy a legtöbb nőnek van arany fülbevalója, gyűrű itt kevésbé, de kiöltözni akad azért az is. Nem nagyon foglalkoztam vele.

Aztán azt hallom: "felöltöztem, feltettem a nagyobbik fülbevalót, nehogy azt mondják, az uram még azt se bír venni nekem!" - szóval nem azért viselte, mert neki tetszett, hanem "mutatásból"!

37. Nyamitörp (válaszként erre: 33. - Guruljka)
2019. jan. 2. 22:01

Szépnek nem szép, de arrafelé simán öltöznek így, ha amúgy a ruha divatos. Fura nekem is, de ott többek között a ruha alapján ítélik meg az embert.

A derék kifejezést ők is használják. :)

36. globus (válaszként erre: 35. - Guruljka)
2019. jan. 2. 21:58
Hehe, én csak azt a titokzokni-szerűséget viseltem sportcipőhöz, aminek nincs szára. Sarka és talpa van, apám mondta, na ezt vedd fel gumicsizmába, majd meglátod, mennyit ér :)
35. Guruljka (válaszként erre: 32. - Nyamitörp)
2019. jan. 2. 21:52
Mondjuk a túl magas a sarok, azért van megjegyzés... "na ebben talicskázd a ganyét lányom..." csak úgy egymásnak, nem az érintettnek mondva, úgy "bajusz alatt".
34. Guruljka (válaszként erre: 29. - Nyamitörp)
2019. jan. 2. 21:50
Itt meg a nagydarabot mondják deréknek! :D
33. Guruljka (válaszként erre: 29. - Nyamitörp)
2019. jan. 2. 21:49
Igen, de tudod, fiatal lányon a divatos póló meg a nadrág közt ha kibuggyan a hurkácska, az nem szép. .D
32. Nyamitörp (válaszként erre: 30. - Panna.33)
2019. jan. 2. 21:48

Én sem irigylem őket, de ők meg ott nőttek fel, megszokták, hogy a látszatra adni kell.

Igazából csak azért írtam ezeket, mert nem értem, hogy a fórumindító miért gondolja képmutatásnak falun a miniruhát meg magassarkút. Úgy hangzott, mintha azt gondolná, hogy falun nem ismerik ezt az öltözéket.

31. globus (válaszként erre: 1. - 0c052fb01d)
2019. jan. 2. 21:44
Semmi baj nincs ezzel. Ha számodra zavaró különbséget érzel a ruházkodásban, viselkedésben, akkor kompenzálj "felfelé". Úgy értem, tedd ezt a munkahelyeden is, hiszen szereted, ezért dolgoztál, vágyaidat beteljesíti. Nem szükséges szürke egérként viselkedni munkahelyen sem.
30. Panna.33 (válaszként erre: 27. - Nyamitörp)
2019. jan. 2. 21:43
Huh, de jó, hogy nem élek falun. Jobban szeretek elvegyülni, mint tündökölni.
29. Nyamitörp (válaszként erre: 28. - Guruljka)
2019. jan. 2. 21:40
Azzal kevésbé foglalkoznak, az igaz. Bár sok helyen vidéken jobban szeretik a túlsúlyos vagy legalábbis testesebb embereket. Ott unokatestvéremék felé is még mindig azt mondják arra, aki vékony, hogy olyan hitvány. :) Jobban elnézik a kövérséget.
28. Guruljka (válaszként erre: 27. - Nyamitörp)
2019. jan. 2. 21:37
Hát nem tudom, a túlsúly megvan rendesen, fiún-lányon.
27. Nyamitörp (válaszként erre: 26. - Guruljka)
2019. jan. 2. 21:35

Én nagyon meglepődtem pár évvel ezelőtt, amikor az unokahúgaim facebook oldalán láttam a képeiket. Tényleg így kiöltöznek minden bulira. Csillog-villog a hajuk, a sminkjük, körmük. Nagyon szépek a lányok, én örülök neki, mert látszik rajtuk is, hogy szeretnek így tündökölni.

A hétköznapokon is "követik a divatot". Szerintem falun inkább jobban adnak a kinézetre, mert ott szem előtt vannak. A városban, főleg itt Budapesten, könnyebb elvegyülni a tömegben, úgyse sűrűn találkozol ugyanazokkal az emberekkel az utcán.

26. Guruljka (válaszként erre: 25. - Nyamitörp)
2019. jan. 2. 21:30
Persze, itt meg az ovis bulira tudják felvenni a kisestélyit. Megveszik, persze, ki ne venne meg egy jobb darabot. Aztán próbálják felvenni valahova.
25. Nyamitörp (válaszként erre: 1. - 0c052fb01d)
2019. jan. 2. 21:27

Nem értem hogy jön ide a képmutatás? Ma már nem sokat számít, hogy falu. Falun is látni drága autókat. A miniszoknyát meg tűsarkút meg már elég régóta ismerik.

Élnek rokonaim egy alig pár száz fős faluban. Minden hónapban tartanak bulit a művelődési házban, meg az ünnepekkor is mindig van buli. A fiúk, férfiak öltönyben, de minimum ing és öltönynadrágban buliznak, a lányok meg olyan ruhákban, hogy már szinte kisestélyinek is beillene. Minden bulira másik ruha és előtte fodrász. Amit itt leírtál magadról, az nekem nem tűnik extrának vagy rongyrázásnak.

24. ab3619a9cd (válaszként erre: 23. - Lapbarna)
2019. jan. 2. 18:18
Itthon 4 fal között bikiniben is sütök neked ha ez a kívánságod! :) De van még!
23. lapbarna (válaszként erre: 22. - Ab3619a9cd)
2019. jan. 2. 18:17

Nekem süthetsz, imádom!

De csak magassarkúban, térdig erő testhezálló ruhában süthetsz!

Nálunk itt a faluban nagyon adunk az ilyesmire.

2019. jan. 2. 18:15
Zserbó? Miért, jön a karácsony? Szólhattatok volna! Ejnye-bejnye!
21. 0c052fb01d (válaszként erre: 15. - PöttyösPanka)
2019. jan. 2. 18:11
Miótaa bűn más emberek véleményét kikérni? Ha nem tetszik egy kérdés, akkor nem kell foglalkozni vele, s főleg nem kell rá reagálni!!!!
2019. jan. 2. 18:02
Képmutatás? Micsoda???
19. Bless the child (válaszként erre: 18. - Guruljka)
2019. jan. 2. 17:56
De. Segítettem a következő újszülöttnek:)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook