Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tényleg hatásos? fórum

Tényleg hatásos? (beszélgetős fórum)


13. 63f169ae4d (válaszként erre: 12. - F08844d0fd)
2010. aug. 3. 17:32

Miből megy nekik jól? A sok benthagyott jutalékból...

Egyébként csak azoknak megy jól, akik régóta csinálják (elején kezdték). Beléptették az embereiket, akik árulnak/árultak és új embereket szerveznek/szerveztek be - ők ezután is kapnak nem kevés pénzt...

Elárulom, hogy észrevétlenül fog a te pénzed fogyni... - benzin, telefon, stb.

2010. aug. 3. 15:28
Köszönöm mindenki hozzászólását! Kíváncsi voltam, hogy tényleg ennyire tudnak hazudni. De akkor miből megy nekik ilyen jól? Na mindegy, még nem is vettek fel, de ha véletlen felvennének, addig vállalom amíg nem az én pénzem fogy.
2010. aug. 3. 12:19

Egyébként most pont az a baj ezzel a munkával, hogy aki bízik benne, és szüksége van rá, nem tudja megvenni, ezért nem igazán lehet értékesíteni sem, így nincs jutalék, később meg ki is rúgnak... Szóval halott ügy sztem.

Ha ki akarod próbálni, akkor max mint alkalmazott, de ha arra kérnek válts ki vállalkozóit, ne tedd, mert ha nem kapsz fizut, vagy jutalékot, magad után akkor is fizetni kell, és csak a macera lesz mindennel....

10. doresz88 (válaszként erre: 6. - F08844d0fd)
2010. aug. 3. 12:16

Hááát...

Abban biztos vagyok, hogy a 200-250e ft, az jutalék rendszeres lesz! Szóval ha az embereid vásárolnak, akkor kapsz százalékot. Lehet hogy konkréten Ti nem árultok, de hezzájárultok az eladáshoz. Végzettség nekem se kellett, talán érettségi, de az se biztos...

9. 63f169ae4d (válaszként erre: 1. - F08844d0fd)
2010. aug. 3. 11:23

Szia!

Én néhány évvel ezelőtt vettem a Bioptron lámpámat, amit azóta is használok.

Tesóm - szó szerint - a lámpának köszönheti az életét!

Akiknek van körülöttem, azok közül senki sem bánta meg - nem "kampányolni" akarok ezzel...

Anno - mikor otthon voltam a kisfiammal - be is léptem hozzájuk, kiegészítésnek jól jött az ügynöki jutalék. :)

Aztán egyre több és több értékesítést követeltek, majd jött a mobbing...

Csak akkor van bevételed, ha el is tudod adni a termékeket!

Hááát, a mai világban... - én biztos nem vállalkoznék rá.

Főállású vállalkozóként eszedbe ne jusson!

8. goababa (válaszként erre: 6. - F08844d0fd)
2010. aug. 3. 11:14
szerintem ezekre az állásokra mondják azt,hogy időpocsélkolás és átbaszás, kérlek ébredj fel!!
7. a0c1361e44 (válaszként erre: 6. - F08844d0fd)
2010. aug. 3. 11:10

A vállakozói igazolványt említették?

Tudsz ennyi embert szerezni?

Ahhoz, hogy fizetést kapj, üzlet is kell. Ha az általad beszervezett emberek nem vásárolnak, akkor nincs pénz.


Még nagyon régen, megpróbáltam én is, akkor edényeket kellett árulni, valamint bemutatót tartani. Hát nekem nem ment. Nincs gazdag ismerősöm:(

2010. aug. 3. 10:59
Én tegnap voltam állásinterjún. Azt mondták összetett irodai feladatra kellenek emberek. Azt mondta, hogy heti 8-10 embert kell bemutatókra szerezni eleinte, és őket telefonon értesíteni, a bemutató helyszínén segíteni amiben tudjuk. Havi 90e-ért. Folyamatosan képeznek és olyan 3-4 hónap múlva ha úgy haladunk akár a 200-250e fizetést is elérhetjük. Nem mondott semmi olyat, hogy fizetnünk kellene, végzettség nem volt kikötve, eladni nekünk nem is lehet.
2010. aug. 3. 10:55
A lámpa valóban sok mindenre jó, de azért nagy túlzások vannak az ajánlásokban (csak magánvéleményem), a cég viszont nagyon nem szimpatikus...volt egy visszamondott vásárlásom, no comment
2010. aug. 3. 10:45

Én egyszer voltam állásinterjún! A munka az lett volna, hogy beteg embereket kellett volna kezelni a termékeikkel, és a végén megpróbálni eladni nekik, de előtte kipróbálhatták egy kúra során! Ez a Váci úton volt azt hiszem, de tuti hogy bazi nagy épület volt, szóval valami központ lehetett. Szerintem ezt keresd meg, és kérj egy ilyen kezelést, akkor még ingyenes volt, és arra sem köteleztek, hogy vedd meg a terméket, de így legalább kipróbálhatod. Ja, és ha maradtam volna, tanfolyamot biztosítanak a helyes használatról, szóval még tanácsot is kaphatsz mire hogy kell használni.

Viszont a munka elvállalásához vállalkozói igazolványt kértek. Ez viszont nem túl nyerő.... Nem is vállaltam, és szerintem nem is érdemes, de ha ingyen ki lehet próbáni még a lámpát, meg a többit, érdemes, mert így meglátod megéri a pénzt.


Anyósom is vett valamilyen lábaskészletet tőlük, de neki nem volt gond a csekkekkel. 12 hónapra küldték ki, és nem lett drágább neki...

3. Burkuska (válaszként erre: 1. - F08844d0fd)
2010. aug. 3. 10:35
Eszedbe ne jusson!
2. Ministry (válaszként erre: 1. - F08844d0fd)
2010. aug. 3. 10:34

A lámpa jó, de mire kifizeted....


Mi az edénykészletet akartuk megvenni, aminek az ára onnantól, hogy elkezdtük fizetni 4-szer ment fel.

A végén, amikor elkerültük a fél milliót, felmondtuk a szerződést, és még minket akartak bíróságra vinni :(

Az volt a szerencsénk, hogy az üzletkötő átadta valakinek a telefont, mondja azt, ő a nagyfőnök, mi pedig felvettük diktafonra, így az üzletkötő ki lett rúgva, mi visszakaptuk a pénzt.


Soha többet nem fogunk tőlük vásárolni.


Amikor munkanélküli voltam, behívtak interjúra. Úgy kezdték, ezt és ezt a csomagot kell megvenni, potom egy milkáért....


Szóval alaposan gondold meg!

2010. aug. 3. 10:31
Mi a véleményetek a Zepter Biptron lámpáról? Megvennéd? Érdemes lenne a Zepter céghez belépni, mint dolgozó? Ha van itt olyan aki ott dolgozik mesélne?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook