Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tényleg hatásos az EstoSlimball (gyomorlabda)? Vannak mellékhatásai? fórum

Tényleg hatásos az EstoSlimball (gyomorlabda)? Vannak mellékhatásai? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
101. Pumpu (válaszként erre: 99. - Kicsitrini)
2008. aug. 16. 08:07

Amikor abbahagytad? Érdekes...

Nézd meg az összetevőket.

2008. aug. 15. 22:03
"testemen"
2008. aug. 15. 22:02
sziasztok! én csak 5-10 kilót akartam fogyni, be is szedtem a kék bogyókat, s ahogy befejeztem a szedést másnap el kezdtem vakarózni, hisz az egész tetemen csupa kiütés lettem. már egy hete tart. fogyni nem fogytam semmit. óvatosságra intek mindenkit.
98. Pumpu (válaszként erre: 94. - Kuvlaoo)
2008. aug. 15. 08:25
Ha gondolod, átveszem a maradékot, mert nekem meg kevés :( kicsit rendeltem....
2008. aug. 13. 20:38
Sziasztok! Ma kaptam meg a 20db-os EstoSlimball golyókat,már vártam hisz júl.31-én rendeltem meg. Volt a piros tasakban egy aranyszínű kis kulcs 13-as számmal. Már két hete nem eszem kenyeret és este 6után nem eszem semmit. Így indulok neki a gyomorlabdás csodafogyásnak. 95.5kg-mal kezdek. Sok jót és rosszat hallottam róla:majd magamon kipróbálom.Remélem sikerrel. Mindenkinek sok fogyást kívánok: üdv. Janiboyyy
96. Gicus1 (válaszként erre: 94. - Kuvlaoo)
2008. aug. 8. 18:58
Szia! Sokáig gondolkodtam rajta, mit lehet ilyen feltételezésekre válaszolni. Ez egy olyan fórum, ahol tényleg le lehet írni mindent, következmények nélkül arra, vajon igaz-e vagy sem. Nem hiszem azonban, hogy bárki ártani akarna a másiknak, értelme legalábbis nem sok van. Én régen tényleg nagyevő voltam, ezért nem tudtam fogyni, folyton éhes voltam és ettem. Rajtam segített. Ez így igaz, szívesen állok minden hitetlenkedő elé. További szép napot.
2008. aug. 8. 18:26
cyasztok! most akarom kipróbálni anyummal ezt a gyomorlabdát,azt szeretném megkérdezni h tényleg használ?nincs semmilyen egészségkárositó hatása?elég sok baj volt már a gyomrommal,nem akarom hogy rosszat tegyen vele.
2008. aug. 8. 18:10
Már majdnem 3 hete szuedem ezt a szart (naponta 3at a három főétkezés előtt). Én naiv, gondoltam hamár a legnagyobb csomagot kérte, akkor annak a 80 bogyónak csak elégnek kell lennie. Becsülettel szedtem őket, heti 4x1 órát tornáztam (akinek van kisgyereke, az tudja mit jelent.) Az eredmény (mily meglepő) SEMMI! Lányok! NE RENDEJETEK ILYEN SZART ! Akik itt áradoznak róla HAUDNAK!!!
93. Noémi;) (válaszként erre: 87. - Tejutlany)
2008. aug. 6. 20:04
Igen,csak hogy én mellette tornáztam,sportoltam és kicsit több kilóról indultam mint nővérem,anyukámról nem is beszélve,meg az sem mindegy hogy az ember 3 vagy 1 hét alatt éri ezt el,és igen nem gondoltam volna hogy a sima kúrával is ilyen jól fog fogyni.Amúgy köszi a bizalmat,semmi okom rá hogy becsapjak másokat,de gondoltam az itt leírt sok rossz tapasztalat mellé leírom a sikereinket,mert én is nagyon sokáig próbálkoztam más módszerekkel és tudom milyen csúnyának érezni magad,úgyhogy sztem aki megteheti próbálja ki az estoslimball-t.
92. Gicus1
2008. aug. 6. 19:45
Sziasztok! Juj, de megálltam a fogyással. 15 kg-nál tartok, de most olyan jól érzem magam, hogy már nem is olyan fontos ez a fogyás. Élvezem, hogy libegnek utánam a nadrágjaim. Azért remélem nem csak ennyi volt, de végre én is bele tudok bújni a gatyóimba, nem csak a molyok. Puszi mindenkinek.
2008. aug. 5. 17:34

Sziasztok!

Látom többen írtátok, hogy kaptatok e-maies tájékoztatót, valaki elküldené nekem is.

kannnna@freemail.hu

90. Pumpu (válaszként erre: 82. - Pofi)
2008. aug. 5. 16:44

Az első nap kitolódott mára a hétvégi szülinap és ellenérzések legyűrése végett.

Ma reggel egy pirítóst tudtam legyűrni, ebéd pedig épp az előbb volt meg, legyűrtem egy kis húslevest és egy máglyarakáskocka negyedét, ami nálam nagy szó, mert igen-igen bele tudok lendülni, mert ugyan éhes ritkán vagyok, de evés közben jön meg az étvágyam sajnos. Most viszont nem! Remélem, hogy tudok úgy taktikázni, hogy a vacsi egy-két korpás keksz legyen, vagy egy kis puffasztott mézes búza tejjel...

89. tejutlany (válaszként erre: 88. - Nicky84)
2008. aug. 5. 15:02

Ennek csak örülni tudok :) Remélem, további jó eredményt is hallunk majd Tőled :)

Nem kételkedem a hatásában, csak ha visszaolvasol, és összerakod, akkor látni fogod, miért támadtak kétségeim. Ami nem a termékre vonatkozott.

Nemsokára én is ki fogom próbálni, remélem hasonlóan jó eredménnyel :)

2008. aug. 5. 07:30
Én aztán igazán kételkedtem,hogy fog valamit is hatni,mert már minden létező bogyót és kúrát próbáltam,eredménytelenül.Írtam is pár napja,hogy biztos csak szivatás az egész.De amikor hétvége után ráálltam a mérlegre,megijedtem az örömtől,hogy 3kg hiányzott.Ennyi 1 év próbálkozás után se ment.Most boldog vagyok!Hétvégén írok a további fejleményekről.
87. tejutlany (válaszként erre: 84. - Noémi;))
2008. aug. 5. 00:06

Érdekes, hogy nem gondoltad....ugyanis napokkal ezelőtt már Nálad is bevált, és az anyukádnál is, elmondásod szerint...

Akkor hogy is van ez?

Nem szép játékot játszol, ha orránál fogva vezeted a jónépet.

2008. aug. 4. 15:14
Hát pékárut nem evett,(a kenyeret puffasztott búzával helyettesítette)inkább sok zöldséget meg gyümölcsöt,fehér húsokat és sok mentes vizet ivott,ja meg a szokásos joghurtjait,meg diétás jégkrémjeit,szóval nem éhezett és még az édességről sem kellett lemondania.Asszem 7 körül evett utoljára.
85. Janiboyyy (válaszként erre: 84. - Noémi;))
2008. aug. 3. 21:56
Én júl.31-én rendeltem meg,és a kérdésem: mit evett a testvéred naponta, kellett-e a kapszula mellett fogyózni? az utolsó étkezés hány órakkor volt,pékárut evett-e?
2008. aug. 2. 22:58
Nővérem szerdán kapta meg a csomagot,azóta naponta 1-1,5 kilót fogy,nem gondoltam hogy ez lehetséges,de mégis:D!!
83. eyck (válaszként erre: 76. - Pofi)
2008. aug. 1. 15:26

Szia!

Láttam írtad,hogy kaptál tájékoztatót e-mail-ban.Ha megkérhetlek elküldenéd nekem is?

eyck@freemail.hu

82. Pofi (válaszként erre: 79. - Pumpu)
2008. aug. 1. 09:46

Szívesen!

Aztán majd mesélj, milyen volt az első nap.

81. sinyas
2008. júl. 31. 21:47
Nekem 3 hétre jött meg, ma szedtem be először, éhes nem voltam. Csak nem írták sehol sem, hogy 20 szem van egy zacsiban ketőtt rendeltem ez 5 napra elegendő. a piros mikulás csomagban egy lepke medál van, de nem arany nem kell örülni
80. bred
2008. júl. 31. 17:13

Sziasztok!

Én tegnap előtt rendeltem meg, azaz 07.29-én. Nagyon kíváncsi leszek, mikor kapom meg, a csaj azt mondta, hogy 2 héten belül. Kicsit fenntartásokkal kezelem ezeket a "csodaszereket", de őszintén megmondva sokat kipróbáltam már. Több-kevesebb sikerrel...

79. Pumpu (válaszként erre: 76. - Pofi)
2008. júl. 31. 13:10
Villám vagy, köszi :))
78. Pofi (válaszként erre: 77. - Pumpu)
2008. júl. 31. 13:09

Küldtem.

Sok sikert!

77. Pumpu (válaszként erre: 76. - Pofi)
2008. júl. 31. 13:06

Remélem, hogy múkodni is fog :)

mimi2000 kukac citromail pont hu-ra kérhetném?

76. Pofi (válaszként erre: 75. - Pumpu)
2008. júl. 31. 12:36

Te valami kiválasztott lehetsz :))

Lehet, hogy ráolvasást is alkalmaznod kell. Ne felejtsd el mondani a bogyóknak, hogy

MÚKODJ! :)


Megkaptam e-mailben a tájékoztatót.

Ha akarod szívesen átküldöm Neked.

75. Pumpu (válaszként erre: 74. - Pofi)
2008. júl. 31. 12:23

Tééényleg :)

Kibontottam, egy fekete kőből készült medál.

Kedves...

74. Pofi (válaszként erre: 73. - Pumpu)
2008. júl. 31. 12:18

Kaja előtt 1/4 órával 1 pohár vízzel kell bevenni,1-2-3, vagy 4 db-ot. Attól függ, hogy mennyit akarsz fogyni.

Én ugyan nem rendeltem, de a barátnőm igen, ő is tegnap kapta meg. Nála piros zacsi nem volt. Egy maréknyi ezüstös zacskót láttam.

Lehet, hogy Te kaptál valamit a mikulástól?

73. Pumpu (válaszként erre: 72. - Nicky84)
2008. júl. 31. 12:05

Itt a bogyesz, de nem tudom, hogyan kell szedni, a tájékoztatót otthon hagytam, én meg az irodában ülök. :(

Kicsit félek, utálom a gyógyszereket...


Mi az, ami külön kis piros zacskóban jött?

Én -60-at szeretnék elérni, de ha már -30 megy, akkor is jó vagyok :) Ma délután mérem meg magam. Előre tudom: sírni fogok.

72. nicky84 (válaszként erre: 71. - Pumpu)
2008. júl. 31. 09:46

Végre nekem is megjött.

Írj majd az eredményekről.

Én kb 25kg-ot szeretnék leadni.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook