Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tényleg hatásos az EstoSlimball (gyomorlabda)? Vannak mellékhatásai? fórum

Tényleg hatásos az EstoSlimball (gyomorlabda)? Vannak mellékhatásai? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
131. szanád (válaszként erre: 126. - Napsugármama)
2008. szept. 1. 14:37

bocsika , de neked nem elég az egy hétre 3kg minusz ?

utána még ennyi sem fog lemenni valószínűleg...

2008. szept. 1. 14:33
Gyerekek!!! Az a nagy büdös igazság,hogy az egész egy nagy átverés. Amikor a rendelést felvették aztmondták hogy ha nem fogy le az ember,visszaküldöm a csomagolását és visszafizetik az árát. Na most én visszaküldtem és NEM FOGADTÁK EL A CSOMAGOT JELZÉSSEL VISSZAKÜLDTÉK!!!!! Szerintem valakik megint jól jártak.
2008. aug. 29. 22:27

Azt gondolom ,hogy a nagy evés és a kövérség és a zabálás nem mindig együtt járnak ,én nem vok nagy evő,egy éttermi adagot meg se birok enni,,,mégis 86 kg vok...és mindenki aki fogyni szeretne meg kell nézze ,hogy mi a probléma ..mozgás szegény élet mód ,depresszió,vagy hormonális zavar?A fogyási módszerek is e szerint változnak....és aki keresi az megis találja a saját legjobb módszerét.

Én az estora senkit nem beszélek rá ,de pl. a melóhelyen letámadtak ..na fogytál ,mitől...én elmondom ..ennyi...ez a topik is arról szól mindenki leirja ,mit tapasztalt,mert hátha segit másoknak...mindenkinek jó fogyást

2008. aug. 29. 13:28

Hali!

Sztem 40szemes lesz a csomagod.nekem is annyit küldtek és postaköltséggel 14200 fizettem.Jó fogyást.

127. incianyu (válaszként erre: 112. - BencyBaby)
2008. aug. 28. 20:20

Sziasztok!

Megtudná mondani valaki,hogy a 10és25kg.közötti fogyáshoz,hány szemet küldenek mert az újság nem írja.Köszike

2008. aug. 28. 14:39
Holnap lesz 1 hete, hogy szedem. Az eredmény nem egetrengető, mert 3 kg ment le. Első 3 nap 3X2 szemet vettem be, utána csak reggel és délben 2X2 szemet, mert délutánra olyan émelygésem volt, hogy már nem is tudtam enni este. Ezt 3 napig csináltam, de ma visszatérek megint a 3X2-re mert talán akkor több kiló fog lemenni. Nekem is az a véleményem, mint a 122. sz. hozzászólásnak. Ez egy mankó, így jobban be tudom tartani a diétát. Nem kopog a szemem az éhségtől. Még a rossz szokástól kellene megszabadulni, csak akkor enni amikor éhes vagyok.
2008. aug. 26. 22:31

Olvasgatlak Titeket, de továbbra is az a véleményem, hogy ez annak jön be, aki "sokat" eszik eleve.

A bogyók nem vették el teljesen az étvágyamat, és igenis éhes voltam, de nem eszek túlzásban...

Hát nem tudom....egyelőre a szkeptikusok táborát gyarapítom, és marad a tornázás és diéta magában, és legalább nem kerül ilyen sokba.

124. Pumpu (válaszként erre: 121. - Buba79)
2008. aug. 26. 20:56

Én nem mondok még semmit, mert csak 1 levéllel szedtem be, azt is sajnos össze-vissza. Sajnos a rendszeresség nem tartozik az erényeim közé.

Meg sem mértem magam, mikor elkezdtem, úgyhogy nem tudok neked x kg/nap eredményről írni.

Ellenben valóban nem voltam éhes, amikor szedtem, úgyhogy ez eredmény, bár amikor rámjön az ehetnék az sem mindig az éhség miatt van :(

Úgyhogy megvárom a nagyobb adagot, aztán nekiállok.

(én főkönyvelő vagyok, ilyen fika kis feldicsérői állással nem érném be ;)

2008. aug. 26. 14:41
Nekem bejött.....mert csak mankó...tehát nem ehetek vacsorára egy féldisznót,mert úgyis bevettem a golyót....csodák azért nincsenek....de a dietás kaja mellett a golyóval nem veszek meg az éhségtől....ennyi részemről..
2008. aug. 26. 14:39
Részemről nem erről van sző ..és kösz a bizalmat
121. buba79
2008. aug. 26. 14:18

Sziasztok!


Én nagyon szkeptikus vagyok ezzel a bogyóval kapcsolatban. Végigolvastam a hozzászólásokat, s igazából csak néhány aktív és nagyon elégedett hozzászóló van. Hallottam már olyan melóról, hogy ilyen fórumokon kell adott termékről áradozni. Nagyon örülnék, ha itt nem erről lenne szó, mert tényleg egyszerű lenne így fogyni, csak...

120. Zsoly
2008. aug. 26. 10:32

Sziasztok,


nekem nem jött be ez a dolog, ezért ha valakit érdekel van kb 40 db -om amitől megválnék.Budapesten 8.kerületben le tudom tenni egy 24 órás portára, az ára 10000.-

2008. aug. 26. 08:03

Én azt gondolom ,hogy a 3*2 szem az nem egyenlő -30 Kg-mal,mindenkinek más az anyagcseréje,tehát a várható eredmény is más --én akkor is meg lennék elégedve ha heti 3 kg leadnék ezzel a gólyóval....

ezek a golyók számomra csak mankók...a mozgáshoz is több kedvem lett ..tegnap este pl. a barátok közt helyett letekertem 5 km-t bringával...

Igen nagyon sok bogyót eladnak,mert sokan már mindent kipróbáltunk....nekem ez bejött és után rendeltem is ...


Mindenkinek jó fogyást...

118. Pumpu
2008. aug. 25. 16:32

Ma leadtam az utánrendelést, na, nem az itthoni címre kértem a csomagot, hanem az irodába, mert már elkezdték itthon, hogy minek kell fogyókúrásbogyót szedni.. Szerencsére így is kaptam kedvezményt az utánrendeléshez, bár így is két ketet mondtak szállítási időt :( és elég sokáig volt foglalt a vonaluk.

Tényleg ilyen észvesztő mennyiségű bogyót el tudnak adni?

117. Pumpu (válaszként erre: 114. - BencyBaby)
2008. aug. 25. 16:19

Tehát 3x2 szem 30 kilónyi elvárással jó?

(napi 9 szemet azért mégsem akarnék beszedni, ez a rendszeres bogyószedés is az idegeimre megy :))

116. BencyBaby (válaszként erre: 115. - Napsugármama)
2008. aug. 22. 21:29

Szia!

Én 5 Kg t adtam le egy hét alatt--sajna 15 szemet elhagytam ,ezért nem lett teljes a kúra...de előszörre meg nem mertem sokat rendelni...a következő adagot szeptember elején kezdem a 80 szemes adaggal..... már alig várom ,hogy 80 alá menjek..én amikor éhes voltam bevettem egy szemet,ittam is sokat utána..és most naon fáradt vok megyek aludni

Jó pihenést.

115. Napsugármama (válaszként erre: 114. - BencyBaby)
2008. aug. 22. 17:47

Hali Bency Baby ! Te mióta szeded és mennyit sikerült leadni ? Ezek szerint pozitív tapasztalatod van, ha még rendelni akarsz. Én szintén kb. 30 kg-ot szeretnék leadni. Tegnap kaptam meg és ma kezdtem el szedni. 3X2 szemet, nem tudom mi lesz a jó. Úgy gondoltam az elején a maximumot szedem, hogy beinduljon a folyamat. Szerintem ez most nagyon jó időpont a fogyásra, mert fogyó hold van, ami szintén elősegíti a fogyást. Megpróbálok 6 után nem enni. Különben sem vagyok vagyok éhes. Megvan a teltség érzésem. Nem tudom ez attól fogyaszt, hogy kevesebbet eszünk, vagy egyéb fogyasztó szer is van benne ?

Mindenkinek jó fogyást kívánok.

2008. aug. 21. 20:33

Én 30 Kg től szeretnék megszabadulni.....én elöször 3x1 szedtem kb 2-3 napig utána 3*2..és az jó volt,de különben megfigyeltem ,hogy sokkal többet ittam a szedése alatt ,mint máskor...igy max a 2 liter megvolt naponta.....

A múlt héten megrendeltem a köv csomagot...erre ma itt volt....vissza kellet küldenem sajna....de ma újra rendeltem és most 80 szemet rendeltem ....remélem elég lesz a jövőhónapra....

Vissza térve a szedésre ,nekem az jött be hogy délbe vettem be először ..majd kb,15h-kor...és lefekvés előtt....

Most búcsuzom ,mert holnap meló....Jó kiló potyogtatást mindenkinek!

113. Pumpu
2008. aug. 21. 18:29
Szerintetek hogyan hatásosabb szedni, ha valaki nagy súlytól akar megszabadulni?? Hosszabb ideig kettesével szedni, vagy nagyobb adagban rövid ideig?
2008. aug. 21. 08:30

Sziasztok!

Én nem vagyok nagy evő,de sajna késő este is vacsizok.....86 Kg ról ..kezdtem...az estoval....eleinte csak egygolyót vettem be...aztán ..már kettesével szedtem....nem állitom azt,hogy nem kellett akarat ,hogy megálljam a zabálást...de ahogy mnetek a kilók úgy lett egyre több bizalmam a cucc felé...

a 30 szem ara volt csak elég ,hogy lemenjen 5 kiló az igért 20kg helyet...de én már egy éve nem tudtam elmozdulni a 86 ról....most 80-81 kg vok

mig jön a következő adag addig tornázom és kicsit oda figyelek mit eszek.....mindenkinek jó fogyást kivánok

2008. aug. 20. 09:54
Én is szedtem egy hétig, de nem fogytam semmit, sőt nem is éreztem gyomortelítettséget amikor bevettem a kapszulákat.Sőt napi 10-12 órát dolgozom álló munkát,szóval nem mondható hogy pihenve várom a csodát. Visszaküldöm a csomagolást, a telefonban azt mondták visszafizetik ha nem vagyok megelégedve az eredménnyel. kérdésem: valaki már visszakapta a pénzt?????
2008. aug. 19. 22:38

Háááát....letelt az egy hét, amióta szedem...

Az eredmény -0, azaz nulla kg.

Lehet, hogy ez csak annak hat igazán,

aki "nagyevő" ?

Ezek szerint nálam ez nem csodaszer.

A többieknek azért kitartást, és sok sikert kívánok!

Ha valami csoda folytán mégis fogynék a többi bogyótól, természetesen megírom.

109. kicsitrini (válaszként erre: 108. - Napsugármama)
2008. aug. 19. 21:22
futárcég viszi, ha nem vagy otthon, akkor felhív mobilon, s egyeztettek, hogy mikor vigye újra.
2008. aug. 19. 17:55

Sziasztok !

Ma 3 hete, hogy SMS-ben megrendeltem a golyókat. Még semmi hír róla. Remélem hamarosan megkapom. A postás hozza, vagy külön szállító cég. ? Ez azért érdekelne, hogy a nap melyik időpontjában várható ? Előtte telefonálnak ?

2008. aug. 19. 16:27

Sziasztok!

Hetek óta olvasgatlak benneteket ,mert ez az esto csoda érdekelt.Megrendeltem és megis ettem egy adagot.....hülyités nélkül mondhatom ,hogy tényleg hagytam el a kilókat ...egy hét alat -5 kg....az sztem király ...ja és nem voltam éhes .....sajna hamar elfogytak a golyók....és a következő adagra is 3 hetet kell várnom...de ez már utánrendelés esetén már egy rugóval olcsóbb.....most próbálom a 80 Kg tartani,mig meg jön a következő adag.

2008. aug. 19. 14:59
Szerintetek mi lehet én már két hónapja megrendeltem sms-ben de még semmi!
105. kicsitrini (válaszként erre: 101. - Pumpu)
2008. aug. 16. 22:13

Amikor abba hagytam utána másnap kezdődtek a pöttyök, először csak kicsi, pár darab, azt hittem szúnyog csípés, de másnap egyre több lett. A combomon, a karomon, a lábamon, a mellemen, s irgalmatlanul viszket, fél óránként kenem megam fenistil gélel.

Szóval hogyan,s hol tudom megnézni az összetevőket????

Segítsetek!!!

Ezt már lassan nem lehet kibírni.

104. 2d539db31c (válaszként erre: 103. - Gicus1)
2008. aug. 16. 20:23
Köszönöm a gyors választ. Ifjú koromban szülés után -de rég volt- nem okozott gondot 25 kg leadása. Volt motíváció. Már nincs olyan erős akaratom, ezért szeretnék valahogy rásegíteni a diétára.
103. Gicus1 (válaszként erre: 102. - 2d539db31c)
2008. aug. 16. 18:26

Szia!

Nálam egyáltalán nem okozott hasmenést. Sőt, szépen beállította. A golyó miatt én mindig sokat iszom (legalább is többet, mint szoktam) és ezért inkább ezért megyek sokszor a mellékbe.

Végre újból megindult lefelé a súlyom, agyba-főbe dícsérnek a kollégák. Azért ez tényleg szuper!

102. 2d539db31c (válaszként erre: 96. - Gicus1)
2008. aug. 16. 10:19
Szia! Végig olvastam a hozzászólásokat, téged találtalak a legmeggyőzőbbnek. Van- e valamilyen mellékhatása, hasmenést nem okoz? A napokban valaki ajánlására kínai kapszulát próbáltam reggel, délben vettem be belőle és egész nap nem tudtam elszkadni a WC-től.
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook