Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tényleg hatásos az EstoSlimball (gyomorlabda)? Vannak mellékhatásai? fórum

Tényleg hatásos az EstoSlimball (gyomorlabda)? Vannak mellékhatásai? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
161. maarcsy (válaszként erre: 160. - BencyBaby)
2008. szept. 19. 21:32
Köszönöm a választ én a negyven darabossal indítok ...remélem az az áhított 12 kg lemegy ....:D de 10 kg val is megelégszem nagyduzzogva :D:D:D
2008. szept. 19. 20:42

Kedves Maarcsy!

Rólam egy hét alatt ,és 12 kg szériát vettem,most már 79 vok...a 80 szemes adagból bezsedtem 20...kicsit most lassult a fogyás ....de olyan jókat eszem közben......én addig nem görcsölök amig lefele megyek....aug-ban még 87 voltam....

Mindenkinek azt mondom ,hogy nekem csak egy mankó ez a bogyó.. én most ebbben hiszek...és hit nélkül semmmi sem megy....Sok sikert bármivel is próbálkozol.

159. maarcsy (válaszként erre: 156. - BencyBaby)
2008. szept. 19. 19:18

Szia

kérdezném hogy mennyi idő alatt ment le az öt kiló..és melyik csomaggal indítottál...először..?

158. maarcsy
2008. szept. 19. 19:17
Ma megjöttek a bogyóim..hmm...déltől kezdtem el szedni...kiváncsi vagyok de sok reményt fűzök hozzá..
157. Sirga
2008. szept. 14. 18:05

Sziasztok!

Én ma láttam először ezt a reklámot, és rögtön el is küldtem az SMS-t, hogy rendeljek. Meglepődtem, hogy a válaszSMS fals weblapcímet küldött. Aztán végigolvastam ezt a fórumot, meg a másikat, sőt, még egy Nők Lapja Cafésat is. Köszönöm, hogy segítettek a döntésben! Ha megérkezik a csomag, nem veszem át!

Ettől függetlenül mindenkinek jó fogyást kívánok! :)

156. BencyBaby (válaszként erre: 154. - Adriennke)
2008. szept. 12. 08:31

Hali!

Én napi 3-5 szemet vettem be...igaz igy hamarabb elfogy....de első körben lement 5kg....tegnap kaptam meg a 80 szemes adagot....hát majd meglátom ,de most is kell még a napi 5 szem

sok sikert bency

155. BencyBaby (válaszként erre: 153. - Pumpu)
2008. szept. 12. 08:28

SYó!

Akkor most a 90 napos diéta mellett döntöttél?És e mellé akarsz mozogni?

Ügyes vagy ,ha ilyen intenziven fogyizol...szerintem a szobabringa unalmas és élet szerütlen,de jobb a semminél....árakat nem tudok ..én szerencsére vidéken lakom...és minden este teszek a faluba...egy kisebb kört bringával...és egyre jobban birom az emelkedőt is....izgalmas ,mert esténként megyek..tele megy a szemem bogarakkal...kerülgetnek az autók...stb.

Tegnappal elkezdtem megint a bogyókat.....ha nem megy le a 80 szemtől legalább 5 kg ,akkor én is végeztem vele.....

Remélem sikered lesz ...további szép napot

2008. szept. 11. 15:31
BencyBaby ???mennyit vettél be egy nap????
153. Pumpu
2008. szept. 11. 11:03

Kinéztem a diéta mellé még magamnak valamit :)

Ért itt valaki az ilyen sportszerekhez?

A royalbeach márka szobabicikliben jó?

Egyébként itt van:

[link]

És elgondolkodtatott az ára és a paraméterei

152. BencyBaby (válaszként erre: 151. - Adriennke)
2008. szept. 11. 09:48

syo

Én a bogyók mellett nagyon sokat ittam és délben vettem be az elsőt ,mert nem szoktam reggelizni...végül is evés előtt fél órával kb. és remélem sikered lesz.

2008. szept. 10. 17:24

hali!ma jöttek meg a bogyók....jajj anyira izgulok...most akkor mit és hogyan lehet enni???akinek van tapasztalata írjon már :D:D:D:D

mindenféleképpen le akarok fogyni :)

150. Daca
2008. szept. 6. 19:55

Zsoly,


Utánvéttel is el tudnád esetleg küldeni? Vidéki vagyok, nem tudok ezért felutazni. A postaköltséget természetesen állom!

2008. szept. 6. 14:14

sziasztok!


Ha üziben rendeltem ,meg a bogyóta mai nap,akkor fix,h rögzítették a rendelésem?Kaptam vissza igazolást,de csak annyit írtak h minden további információért látogassak el weblapjukra...de ez egy fars weboldal,nem is létezik..nah akkor most mivan?mennyi a szállítási ideje ha üzin adtam le a rendelésem?:)

148. BencyBaby (válaszként erre: 147. - Pumpu)
2008. szept. 5. 20:59

Hali!

Szerintem is az jó ötlet.kivánom ,hogy sikerüljön,de ne keseredj el ha lassan mennek le a kilók.Én még mindig várom a golyókat...vagy a jó szelet...ami csak kifújja a pénzem...de majd kiderül....mindekinek jó pihenést hétvégére..Bency

147. Pumpu (válaszként erre: 144. - BencyBaby)
2008. szept. 5. 16:59
Én is lusta vagyok főzni (vagyis 2 helyen dolgozom, nincs időm) úgyhogy arra gondoltam, megrendelem mondjuk az egyik kajaküldő társaságnak a 90 napos diétás menüjét...
146. juno25
2008. szept. 5. 15:30

az edesanyam szeretne kiprobalni ezt a bogyot, es lattam hogy PROFI-nak van vealamilyen extra anyaga errol a 'csodaszerrol'.

probaltam utanaolvasni a neten de csak spanyol leirasokat talaltam. PROFI ha latod ezt legyszi kuld at nekem is a tajakeztatot.

az emailcimem: agimese@gmail.com KOSSZI

2008. szept. 5. 10:28

Sziasztok!

Olvasgattam itt a fórumot, és meg szeretném kérdezni, hogy milyen bogyót szedtek, hogy így lefogytatok, én is szeretnék leadni egy 5-10 kg-ot.

Köszike a segítséget

2008. szept. 5. 08:22

Sziasztok!

3 nap nyaralás után frissen ,energikusan folytatom a szabit...hihihi

Pumpu,a 90 napos egy nagyon jó diéta ,csak macerás....nem tartottam olyan szigoruan be,mégis fogytam...a reggeli mindig gyümi volt ,ebéd vacsora egyforma....gyüminapot csak két hét után tudtam becsülettel betartani...sőt ebédhez még kenyeret is ettem....viz napot nem tartottam ,mert az hülység

én még mindig várom a 80 szemes bogyoimat.....lustaságom miatt választottam most az estot...mert én képtelen vok fözicskézni..

mindenkinek szép napot

2008. szept. 2. 20:56

ahjjj remélem nekem is sikerül leadni pár kilót...

nagyon bizom ezekben a bogyókban :D

142. Pumpu (válaszként erre: 141. - Adriennke)
2008. szept. 2. 19:28

Épp most akartam beírni, hogy azért nem esek hanyatt a hatásától, de nemrossz, nemrossz...

Nem mértem magam sem amikor elkezdtem, sem most, egy biztos, hogy most azokat a nadrágokat be tudom gombolni, amiket korábban nem.

(de sajnos holnap bűnöznöm kell, mert van egy vacsorameghívásom és azért nem mondpom le :))

2008. szept. 2. 19:09
sziasztok!!!tudna valaki adni tanácsot h hogyan is kell szedni a gyomorlabdát???tényleg hatásos???lécci írjatok....köszii
140. Pumpu (válaszként erre: 134. - BencyBaby)
2008. szept. 2. 09:17

90 napossal -15? Az nagyon szuper!

Sokat gondolkodtam rajta, hogy nekiálljak-e, de elég rendszertelenül szoktam enni... és a 90 naposhoz pontosság kell.

Szigorúan betartottad?

139. tejutlany (válaszként erre: 138. - BencyBaby)
2008. szept. 2. 07:49

Sok sikert hozzá, tényleg szívből kívánom, hogy sikerüljön :)

Neked is szép napot! :)

2008. szept. 2. 07:39
Nektek is igazatok van,és pont ezért nem olvasok más topikot.Az én célom 80 ról lemmenni 70-re minimum ...az eszköz mindegy.Szép napot mindenkinek.
137. szanád (válaszként erre: 135. - BencyBaby)
2008. szept. 2. 06:51

Talán azért mert ezzel nem fogsz sokat fogyni, ez csak kábítás, illetve pénzlevevés...de akinek van felesleges húszonezerje , az vegye , és egye....

Olvass más topikot ott kapsz pozítív feelinget )))

136. tejutlany (válaszként erre: 135. - BencyBaby)
2008. szept. 1. 22:12

Nem negatív kampányt folytatok, csak leírtam, hogy nekem nem jött be. Örülök, ha másoknak igen.

Ennyi

2008. szept. 1. 21:49
Hihetetlen de én mások sikereiből erőt tudok meriteni,de itt más a feeling ....illetve nincs is
2008. szept. 1. 21:47

Király ahogy erőt adtok másoknak.

Aki nem akar fogyni az nem fog.Ennyi.Én lefogok,ha nem az esto val ,majd mással.Régen a 90 napossal 15 fogytam,de ahoz most nincs kedvem.

Csodák nincsennek.Akarat kell és valami mankó.

133. szanád (válaszként erre: 132. - Tejutlany)
2008. szept. 1. 21:20

hát igen erről beszélek..

anélkül is lement volna...

132. tejutlany (válaszként erre: 131. - Szanád)
2008. szept. 1. 15:39

Elnézést, hogy én írok vissza...

Szerintem (ahogy olvasgattam az írásait) anélkül is lement volna...

Még mindig szkeptikus vagyok, mert én még mindig nem fogytam tőle.

Talán idővel????

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook