Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tényleg ekkora baj, hogy nem szeretek neten lelkizni? fórum

Tényleg ekkora baj, hogy nem szeretek neten lelkizni? (beszélgetős fórum)


18. michelle.r (válaszként erre: 6. - Channa*)
2020. máj. 26. 00:07

Szakmai ártalom, gondolom

😀😀😀

17. Lávli* (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 25. 22:44
Általában a barátoknak fontos, hogy jelen legyenek a barátjuk életében, azaz örömében, bánatában. Akkor és ott, nem hónapokkal később, csak mert neki úgy kényelmesebb. Neked nem volt igényed az életed fontos részét megosztani vele, ahhoz neki már UTOLAG alkalmazkodni elég csalódott mozzanat. Ne csodálkozz majd, ha kiderül, hogy elvesztetted.
2020. máj. 25. 22:25
Van benne igazság, de nekem egy képernyőn olvasott üzenet akkor is sokkal arctalanabb. Ilyen alapon, ha nekem az ő kedvéért kellett volna alkalmazkodnom, neki is kellene az én személyiségemhez, és megérteni, hogy nekem ez csak élőben megy.
15. Lávli* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 25. 22:01

Egyáltalán nem baj, hogy nem szeretsz neten lelkizni.

DE! Ha nem napi locsogásról és szenvelgésről van szó, akkor egy barát kedvéért, ha neki az az igénye, hogy fontosnak érezze magát attól, hogy rögtön hozzá fordulsz egy fontos dologban, nem hetek, hónapok múlva, akkor igenis nyugodtan feladhatod a kedvéért és a barátságotokért a kényelmedet.

És olyan nincs, hogy "arctalan üzenet".

Az a kettőtök bensőséges írásos beszélgetése (lehetett volna).

2020. máj. 25. 21:32

Benéztem a dolgot, na mindegy. :DDD Még sosem írtam ki ilyesmiket. :D


Még annyi hozzátartozik a sztorihoz, hogy nem érti meg, hogy így gondolkodom, ilyen személyiség vagyok. Olyanokkal vádol, hogy direkt titkolóztam előtte, eltávolodtam tőle, nem méltó a barátságunkhoz, hogy nem mondtam korábban. Én ezeket nagyon erős vádaknak érzem. Pont, hogy azzal akartam megtisztelni, hogy komoly témát nyugodt körülmények között, leülve, élőben mesélek el. Pláne úgy érthetetlen, hogy évek óta ismer, tudja, hogy ilyen vagyok, sosem meséltem neten semmi fontos eseményt, csak élőben. Köszönöm a válaszokat, csak tudni szerettem volna, kívülállóként hogy látjátok. :)

13. Channa* (válaszként erre: 12. - Epresturmix)
2020. máj. 25. 21:24
Sosem veszem észre az ilyeneket:)
12. Epresturmix (válaszként erre: 6. - Channa*)
2020. máj. 25. 21:13
Múltkor is volt egy ugyanilyen. Állítólag új volt, nem tudta. :)
2020. máj. 25. 21:00
Inkább az a furcsa, hogy online akar ilyenekről beszélgetni, nem személyesen.
10. Bless the child (válaszként erre: 9. - Amaunet)
2020. máj. 25. 17:04
Kardinális, az biztos
9. Amaunet (válaszként erre: 7. - Bless the child)
2020. máj. 25. 16:58
Ha az ember olvas akaratlanul is megjegyzi az ilyen kirívó problémákat.
8. Sziszi69 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 25. 16:45
Megértelek. Én is jobban szeretem a fontos és lényeges dolgokat személyesen megbeszélni. A barátod ezt egy kicsit rosszul reagálta le.
7. Bless the child (válaszként erre: 4. - Amaunet)
2020. máj. 25. 16:45
Mindig mondtam, hogy a Hoxa figyelős játszótér😀
6. Channa* (válaszként erre: 5. - Michelle.r)
2020. máj. 25. 16:44

Tényleg!

Te nagyon szemfüles vagy, vagy mi:DDDDD

5. michelle.r (válaszként erre: 4. - Amaunet)
2020. máj. 25. 16:32

És a fórum hirtelen elveszítette titkos jellegét ;)


@anonim,

nem, nem akadnék ki, vannak dolgok, amit tényleg jobb személyesen elmondani. Bocsásd meg neki, a karantén megviselte az idegeit 🙃

4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 25. 15:46

Van erről egy szavazás:

[link]

3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 25. 14:12
Ennyiből leszűrve szerintem neked van igazad.
2020. máj. 25. 13:04
Ha barát és beavatod a nagyon személyes dolgaidba, akkor azt gondolom, hogy elmondhatod telefonon, videóhívásba, írásba, stb.
2020. máj. 25. 12:46
A vírus miatt nem találkoztam az elmúlt 2 hónapban egy barátommal. Közben persze beszélgettünk valamennyit, hogy bírjuk a karantént stb. Mikor végre tudtunk találkozni, megosztottam vele egy fontos eseményt az elmúlt időszakból, amit annyira személyesnek, emocionálisnak és hosszú történetnek éreztem, hogy kizárólag élőben akartam. Kiakadt, hogy ez nem fér bele a barátságunkba és ez nem korrekt, én azzal érveltem, hogy nem egy arctalan üzenetben akarok ilyenekről beszélni, hanem szemtől szemben. Szerintetek kinek van igaza? Egy másik barátom, akinek szintén elmeséltem, pont azt mondta, hogy nagyon örül, hogy személyesen mondtam el neki, és nem online.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook