Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tényleg csak így lehet jogosítványt szerezni? fórum

Tényleg csak így lehet jogosítványt szerezni? (tudásbázis kérdés)


13. Perla del Mar (válaszként erre: 12. - Perla del Mar)
2015. márc. 17. 14:59
Hopp most látom ez egy régi fórum :D
12. Perla del Mar (válaszként erre: 1. - Magányos52)
2015. márc. 17. 14:58

Legközelebb a fiad beszéljen erről az oktatóval, mobiltelefonnal, akármivel vegye fel. Ügyeljen arra, hogy kiderüljön a beszélgetésből, hogy nem az ő fejéből pattant ki! Így már lesz bizonyíték. Sajnos anno nem jutott eszembe,mikor az egyetemre így senki nem hitte el, hogy a tanár pofára buktatott és nem tudásra, bár nálam videó kellett volna, hogy az arcát is lássák.


Én is hallottam már , hogy direkt buktatnak a pénz miatt, de ne tudom igaz-e. Egy olyan lány mondta, aki "mindig mindent tud", neki "mindig igaza van", ha mást ér ilyen akkor hülye. Természetesen azt nem tudhatom, hogy jogosan buktatták-e meg vagy a pénzért , mert nem voltam ott. Csak ismerem a lányt ezért kétségeim vannak :)

11. virus2008 (válaszként erre: 1. - Magányos52)
2011. nov. 5. 11:31

Hát szerintem ahelyett, hogy fenyegetőztök, srácnak kell összekapnia magát és akkor sikerül.Először itt keresném a hibát.


Emellett lelkiismeret-függő a dolog, vagy belementek vagy nem.Valahol a férjednek is igaza van.50-50% tudod.


De viszont ha tényleg nem érett meg a vezetéshez, és megkenve megy át, isten irgalmazzon másokra nézve....Valahol ez is gáz...

2011. nov. 5. 06:15
nem feltétlenül. vizsgabiztosa válogatja. én anno 10 évvel ezelőtt olyat fogtam ki, akinél esélytelen lett volna a lefizetés. persze olyan is volt akinek pénzt "kell" adni hogy átmenjen
2011. nov. 5. 00:06
Felénk úgy látszik nem szokás,én még nem is hallottam ilyenről.Miután átmentem a vizsgán adtam egy jelképes(3000ft alatt volt) kis ajándékot az oktatónak,öregedett miattam pár évet szegény,ez volt a minimum :D
8. simple (válaszként erre: 1. - Magányos52)
2011. nov. 4. 23:57
Többet kell gyakorolni, még órákat venni. Ha biztos a tudás, sikerül a vizsga.
7. simple (válaszként erre: 1. - Magányos52)
2011. nov. 4. 23:55
Elsőre sikerült a vizsgám, Budapesten. Soha fel sem merült, hogy bárkinek is fizessek, és ne tisztán menjen a dolog. Sőt még figyelmeztettek is, hogy meg ne próbáljam, mert azonnal repülök!
6. trapiti (válaszként erre: 5. - Ágio8405)
2011. nov. 4. 22:20
Ugyanez a tapasztalatom, szintén Bp-en, 6 éve. Elsőre buktam, de hiábztam is. Jártam pótórákra, de éreztem is hogy szükség van rá, utána már magabiztosabban vizsgáztam, sikerült. Nem fizettem megoldáspénzt, fel sem merült.
2011. nov. 4. 20:22
Amikor én 2 és fél éve vizsgáztam elötte megkérdeztem az oktatót és Ö azt mondta hogy eszembe ne jusson adni mert már nem merik elfogadni mert sok bebukás volt belöle. Meg is lepödtem hogy ezt mondta... Át is mentem a vizsgán igaz csak éppen hogy mert eléggé bénáztamvizsgán (már a vizsga elött vettem pótórákat mert nem voltam született östehetség). Mégis átengedtek szerencsére. Ja és nem vidéken hanem BP-en volt ez. Szoval azért akad ilyen is de gondolom ez a ritka sajnos....
4. jujiabf (válaszként erre: 3. - Kobri29)
2011. nov. 4. 17:47
Enné meg a fene őket!!
2011. nov. 4. 17:45
Nem nagyon találna szerintem már olyan helyet, ahol nincsen "sikeres vizsga" díj. Legfeljebb olcsóbban lehet "megoldást" találni, de ingyen nem valószínű.
2011. nov. 4. 17:43
Sajnos mindenhol ennyi.
2011. nov. 4. 17:39

Aki járt már így, adjon tanácsot:

Fiam - már 10 pótórával - nem tudott átmenni az első forgalom vizsgán. Oktatója azt mondta, meg lehetett volna szerezni, 30 ezerrel. De ezt csak négyszemközt mondta. Senki nem hallotta. A fiúk nem is beszélnek róla egymás között, ahogy járnak még vezetni. Most ott tartunk, hogy még 12 ezer a vizsgadíj, még kell 3-4 pótóra, s még 30 ezer a "megoldás" pénz. Össz-vissz 50 ezer. S már eddig is benne van 140 ezerbe!!!

Férjem azt mondja, ki kell fizetni, mert ez a mai Magyarország!!!

Felháborító!!! Fel jelenteni nem tudjuk, mert mivel bizonyítjuk? Biztos nem nekünk hisz a bíróság, hanem az oktatónak.

Vagy menjen másik céghez vizsgázni?

Mit lehet tenni?

Ki járt már így?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook