Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tengerparti nyaralás fórum

Tengerparti nyaralás (beszélgetős fórum)

2009. febr. 15. 22:53
Egyenlőre a tengerparti nyaralást kitoltuk néhány évvel, mert közbe jött/jön egy babó. Mivel szeptember végére várjuk, nyáron már nem szeretnék messzire, és főleg nagyon meleg helyre utazni. Valamit majd keresünk itthon, amit a 6 éves is élvez.
2009. jan. 7. 13:19

Mi repülővel mentünk... busszal, kocsival azért elég messze van, ráadásul mivel sziget, komppal is kell menni, ami megint idő és pénz...

Ajánlanám viszont Sarti-t, itt is voltunk, ez nincs annyira délen és szintén nagyon jó hely.

12. annaluca (válaszként erre: 11. - Tundchen)
2009. jan. 7. 08:15

Jó hallani, hogy vannak még korrekt irodák.

Mivel mentetek? Sajnos páran a bandából nem akarnak repülőre szálni, így nálunk az egyéni utazás a megoldás.


Megnézem amit ajánlottál, köszönöm.

2009. jan. 6. 07:58

Mi tavaly Zakynthos szigetén voltunk, Görögországban és mindenkinek csak ajánlani tudom. Főszezonban voltunk és így sem volt tele a sziget, lehetett pihenni, nagyon szép hely. Bármikor visszamennék... :)

Aeolus utazási irodával voltunk, az utat a neten foglaltam a vilagjaro.hu-n. Kicsit tartottam ettől a "személytelen" intézkedéstől, hogy csak mailezek, meg utalok, de életem legjobb nyaralása volt... :)

2009. jan. 3. 15:41

Én is várnék tengerparti tippeket a 2009-es nyaraláshoz.

Mivel kevés helyen voltunk, így szinte minden újdonság. Szeretjük a természeti látnivalókat, és kerülnénk a zsúfolt helyeket.

2008. okt. 13. 23:11
jó is volt 1991-ben Görögországban, jun.26-án indultunk, jun.27-re értünk oda. az volt a szülinapi ajándékom anyáméktól, /.2o.év/ de szép is volt!
2008. aug. 15. 18:24
Szijasztok!!!nem nyaralok Miamiban de nagyon jó egy tengerparti séta vagy fürdés vagy egyszerüen bármi én már ált. suliba is ide küldföldre jártam de a tengerparot nem lehet megunni szóval minden pénzt megér mondjuk a péz nem számit!!!
2008. aug. 15. 18:24
Hát igaziból nem nyaralok Miamiban de nagyon jó egy tengerparti séta vagy fürdés vagy egyszerüen bármi én már ált. suliba is ide küldföldre jártam de a tengerparot nem lehet megunni szóval minden pénzt megér mondjuk a péz nem számit!!!
2008. máj. 2. 22:20
Ha Horvátország akkor ajánlom a www.privatapartman.extra.hu oldalt. Barátságos házigazdák, kitünő apartmanok, fizetés helyszínen. Ja! És egy 4 fős apartman egy hétre 115.000.-Ft.
2008. ápr. 25. 17:18
www.villasapischina.it
2008. ápr. 23. 07:54
Olyan helyre vágyom ahol nincs nagy nyüzsi és kosz.
3. 7004ca251b (válaszként erre: 1. - 4fb920abf7)
2008. ápr. 22. 17:19

ha gyönyörű helyet akarsz akkor Mexikó!!!!


De mivel írtad,hogy valami lightosabbat is írjunk,ami az árakat illeti:) én Észak Görögorzágot ajánlom.Asprovalta,Sarti,Olimpyc beach és még sorolhatnám,azon a környéken minden üdülő hely nagyon szuper,mind mind helyes kis falu/kisváros ebből adódóan kevésbé zsúfolt mint a felkapott helyek mint Korfu vagy ciprus,de a tengerpart,a víz,a benne lévő élővilág ugyanolyan gyönyrű,árát tekintve meg szerintem kb mint a Balatoni árak vannak,bár ott már jópár éve nem voltam,mivel minek fürödjek egy koszos tóban,ha nagyjából ugyanannyiért úszhatok tiszta vízben,gyönyörű kagylók után kutatva,miközben tutira nem fogunk ki rossz időt se!:)

2. spinneli (válaszként erre: 1. - 4fb920abf7)
2008. ápr. 22. 17:05
mi barcelonába megyünk, szállással, repülővel és költőpénzzel együtt fejenként 180.000 Ft-ból kijön egy hét.
2008. ápr. 22. 13:35

Érdekelne, hogy hová érdemes nyáron elutazni pihenés céljából.Nem feltétlen a legdrágább helyre gondoltam.

Olyanok írjanak akik jó tanácsokkal tudnak szolgálni!

Köszi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook