Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tengerimalackám pár napja nem eszik és széklete sincs. Milyen gyógyszert és mennyit adhatok neki? fórum

Tengerimalackám pár napja nem eszik és széklete sincs. Milyen gyógyszert és mennyit adhatok neki? (tudásbázis kérdés)


11. ibszi
2011. jan. 4. 21:57
Köszönöm Nektek!!!
10. bared (válaszként erre: 7. - Ibszi)
2011. jan. 4. 21:16
nagyon sajnálom:-( biztos vagyok benne, hogy sok szeretettel gondol Rád az égi Malacmezőről!:-)
9. édesmandula (válaszként erre: 7. - Ibszi)
2011. jan. 4. 18:50
sajnálom :( változó a koruk, és túl rövid :P :(
8. 745c235007 (válaszként erre: 7. - Ibszi)
2011. jan. 4. 14:58
Nagyon sajnálom! Néztem a képet, gyönyörű malacka volt!! Nyugodjon békében!
2011. jan. 4. 14:42

Sziasztok!

Malackám sajnos ma reggel "elaludt". Tegnap reggel elvittem az orvoshoz de tulajdonképp nem volt beteg legalábbis nem talált nála semmit a doki. És mint kiderült nem is 3 éves volt ahogy én gondoltam hanem már kb majdnem 5 és e miatt gyengült le. Ugyanis 4 éve már egyszer voltam vele az orvosnál és ott regisztrálva volt a számítógépen. Ez nem sokkal azután volt ahogy én megvettem az állatkereskedésben. Tehát 4 éve volt nálam de ugyebár már akkor jó pár hónapos volt. Pontosan nem tudom. De a lényeg hogy idős kora miatt halt meg. Kapott tegnap egy szurit de már akkor mondta az orvos, hogy nem sok értelmét látja. Én viszont nagyon reménykedtem!! És most nagyon hiányzik:(((

2011. jan. 3. 13:26
Hogy van a kismalac??
2011. jan. 2. 12:25
Szerintem vidd állat orvoshoz, ne kísérletezgess !
2011. jan. 2. 11:29
írd majd meg mit sikerült intézni, kérlek!:-))
3. 745c235007 (válaszként erre: 19. - Édesmandula)
2011. jan. 2. 11:15

szegényke :(


Egyik Malimmal az történt pár hónapja h egyik pillanatról a másikra nem evett, nem ivott, nem is mozgott, azt hittem elpusztul, már el is sirattam.... reggel még élt. elvittem orvoshoz és másnap már jól volt. azóta is nagyon kell figyelnem mert már nem fiatal és nem olyan könnyen emészti már meg a táplálékot. mindig van itthon olyan gyógyszer amivel akrban tudom tartani a Mali emésztését... azóta is Velünk van :))


kopp-kopp (lekopogom!!) :))

2011. jan. 2. 11:09
a lányom osztályának a malackája ugyanígy viselkedett...bélcsavarodást kapott:-(( elpusztult, mert a gyerekek nem szóltak időben:-(
2011. jan. 2. 11:06

Dr. Szakács Attila Örs



30-985-7563



Békés megye, Mezőhegyes

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook