Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tenger gyümölcsei tejszines spagettit hogyan tudnám elkésziteni? fórum

Tenger gyümölcsei tejszines spagettit hogyan tudnám elkésziteni? (beszélgetős fórum)


2011. dec. 24. 07:40

BOLDOG KARÁCSONYT!


Nézzétek, hallgassátok és gyönyörködjetek!


dWFEVYXODyY

2011. dec. 23. 20:53
Szia! én vegyesen nem szoktam de ugyanígy meglehet szerintem...én garnélást szoktam csinálni, vegyél fagyasztott, előfőzött, pucolt aprógarnélákat (egyszerűbb) kienged, átmosod vagy sóval borsal, fokhagyma krémmel finoman átforgatod, vagy apróra vágott fokhagymával olivában megpárolod, nem kell sokáig 5 - 10 perc megszórod petrezselyemmel (nem muszáj) így is ráteheted a tésztára mert finom de ha tejszínest akarsz, akkor az olivában párolt rákocskákra ráöntöd a főzőtejszínt, ép csak megrotyogjon, ha híg, egy kis keményítőt tehetsz bele és besűríted (liszt is jó, kevés) de általában a főzőtejszínt anélkül is jól belehet sűríteni és kész... a főzött spagetti tésztát mindenképp forgasd át egy kis forró olivába és úgy tedd rá a tejszínes szószt...sok sikert, egyszerű nagyon!
2011. dec. 23. 20:37

Szia!


Van egy receptem: "Surimis tál" címen. Tenger gyümölcseivel is szoktam készíteni és tejszínnel is nyakon öntöm. Nagyon finom, nézd meg, hátha tetszik.

A tenger gyümölcsei csomagból a nagyobb darabokat kisebbre vagdalom.

2010. márc. 19. 09:38

Én is csak sajna rendelni szoktam.De annyira szeretem,hogy szeretném megtanulni.


köszi a linket meglesem!!

2010. márc. 18. 17:28

talán itt nézz szét

[link]

2. MMea
2010. márc. 18. 17:00
Ez engem is érdekelne, ettem egyszer ilyet garnélarákkal és penne tésztával. Nagyon finom volt.
2010. márc. 18. 16:11
Nagyon szeretem a tejszines tenger gyümölcsei spagettit,de sajna mindig csak rendelni tudok olyan finomat.Nagyon szeretnék itthon csinálni de sajna nem tudom mik vannak benne.csinált valaki ilyet??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook