Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tenger gyümölcsei:))) fórum

Tenger gyümölcsei:))) (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2 3 4 5 6 7
102. Venes (válaszként erre: 101. - 'szti)
2007. jan. 18. 09:10

Én sem ehetk elvileg finomított termékeket...

Itthon mindent eljes kiörlésűből csinálok, vagyis pizzát is abból szoktam magamnak.:)

Kár, hogy a pizzériákban nem abból van a tészta, de néha egy kis bűnözés...nem számít:)

101. 'szti (válaszként erre: 100. - Venes)
2007. jan. 18. 09:05
azt is szeretem :-)))) mindent szeretek, csak ugye fehérlisztes, ez a gondom vele :-))) tuuuudom, csináljak TK-ból ;-)
100. Venes
2007. jan. 18. 09:02

Na tessék, itt egy biztató hozzászólás.:)

Én csak pizzán ettem paradicsomosn a szarfellát, de úgy is isteni.

Egy dolgot sajnálok, hogy a lazacos konzerv olyan drága.:( Meg úgy általában a lazac, de majd csak beruházok egyszer egyre.

De a leközelebbi ilyen jellegű költekezésem egy csomag rákocska lesz, vagyis garnélák.:)


Szeretitek a tenger gyümölcsei pizzát?

(Most olyan pizzázhatnékom van, csak nem bírok egy egészet sosem megenni...:/)

99. 'szti (válaszként erre: 97. - Icus)
2007. jan. 18. 08:55
Fú én nagyon imádom a paradicsomos-sajtos-tonhalas spegettit. Azt a tonhalkonzervet szoktam használni, ami egész apró darabos és tökolcsó, a levét teljesen lecsurgatom róla és úgy kotyvasztom össze.
98. Venes (válaszként erre: 97. - Icus)
2007. jan. 18. 08:49

Naná...azzal is jó. Én újító típus vagyok a konyhában, szerintem passzol is vele, mondjuk a szerdínia. Vagy lasagneben fel sem tűnne nekik, ott nem nagyon lehet a rétegezés miatt látni, hogy mi van belül.:)


A paradicsom főleg a szardellához megy, de a tonhalhoz is...édes viziekhez szerintem annyira nem, pár...Bármit lehet, ez a szépsége a főzésnek.:)

97. Icus (válaszként erre: 96. - Venes)
2007. jan. 18. 08:42

Na ez nem rossz! De, a kicsi fiam nem eszi meg a majonézes dolgokat. Tudod miért nem? Mert sosem kostolta! Egyszeűen ránéz és közli fúj, ez rossz!


A sűlt halat sikerült vele megkostóltatnom, azt mondtam, sűlthús. Baromira ízlett neki, ilyet máskor is főzhetsz, közölte!:)))


Hal, paradicsom szószban, ilyet csináltatok már? Mert a spagettit, nagyon szereti. Ahoz szoktam, fűszeres, darálthúsos, paradicsomos masszát készíteni, ez bejött neki. Lehet, hogy meg kellene próbálni valami tengeri herkentyűvel, nem tudom azokhoz megy-e a paradicsomszósz?

96. Venes (válaszként erre: 95. - Icus)
2007. jan. 18. 08:23

Van még egy ötletem...

Szeretik a salátákat, mondjuk a majonázes, tésztásat? Darabolt bele párolt tőkehalat. Nem fog nekik feltűnni látványra, ha meg ízlik nekik, akkor oda neked egy pontot.;)

95. Icus
2007. jan. 17. 10:16
Hát ez a baj lányok, hogy mindent csak panírozva akarnak megenni!! Erről akarom leszoktatni őket!
94. Venes (válaszként erre: 92. - Lolinno)
2007. jan. 17. 09:11
Egyetéret. Már a színviláguk is szemet-lelket gyönyörködtető...kívánja őkat az ember. Persze simán, nyrsen sokak kiakadnak a látványától, de ha pl. a tintahal karikákat bepanírozod, vagy a rákocskákat...olyan guszták.
93. Venes (válaszként erre: 91. - Icus)
2007. jan. 17. 09:09

Vááá, de buták...meg kell őket nevelni.

Nem tudnád valahogy a tengeri cuccokat elrejteni, pl. szardíniás, pnaírozott gombócokat csinálsz...?

2007. jan. 16. 13:51
iméádok minden tengeri herkentyűt...nézni és megenni is!!!
91. Icus
2007. jan. 16. 12:40
Afrikai harcsát, pácoltam be olajjal és Kotányi halak fűszerkeverékkel, majd lisztben megforgattam és Ráma sütő margarinban megsütöttem. Nagyon jó volt!! Margarinos citromlével locsoltam meg!! A nagyfiam nagy nehezen megkostólta, nagyon izlett neki! A többiek meg sem kostólták, csak fintorogtak!
90. Venes (válaszként erre: 89. - DODICA)
2007. jan. 7. 22:32

Mi sem szoktunk nagyon marhát venni és enni, én meg főleg nem.:)


De nézzük ehhez mérten és akkor már kicsit könnyedebben adja be az ember a derekát.

89. DODICA (válaszként erre: 87. - Venes)
2007. jan. 7. 22:18

Nézőpont kérdése. Nekem a marha is marha drága. :)))

De igazad van, fácánban már nem is gondolkodom. (Hacsak nem hozna valami vadászismerős... persze ingyen. :)

88. Venes (válaszként erre: 83. - Icus)
2007. jan. 7. 21:30

Hm...de jó lenne itthon is ilyen.

De mostmár tényleg felkerekedek a héten, vagyis jövőhéten, mert még csak vasárnap van.:)


Szóval irány az ázsiai piac, a Vásárcsarnokban.:) Úgy várom már, remélem, hogy a vizsgák jól sikerülése végett jó kedvűen fogok majd nézelődni és vásárolni.

87. Venes (válaszként erre: 86. - DODICA)
2007. jan. 7. 21:28

Ne hidd, hogy annyira drága. Mint láthatod a ráknak 1500ft/kg-ja, szóval csak olyan marhahús árkategória.

Pl. nagyobb beruházás venni egy kis fácánt, pedig azt sokkal közelebbinek érezzük magunkhoz.

86. DODICA
2007. jan. 7. 21:26

Jujj, de jó topic! :))

Imádom a tenger gyümölcseit!


Az a baj, hogy idehaza minden nagyon drága. A konzerv meg emellett még eléggé gagyi is. :( Pl. a kagyló mindig ropog az ember foga alatt.:( Sok más meg tiszta gumivá válik. :(


Húgom Francban él, voltam kint náluk, ott ettem csigabigát. Rém gusztustalannak tűnt eleinte, ugye nincs hozzászokva az ember... Viszont az első falat gyorsan feledtette velem a látványt! Igaz, mire spirálban ki tudtam tekerni a héjából...:)

Osztriga: valójában nem rossz az, node belegondolni, hogy élő állatot nyelünk le... Pedig lehet rátenni különféle mártásokat, szószokat. Attól összeugranak...Meg előtte különféle kütyükkel kapirgálni, aztán vagy sikerül kibányászni a héjából rendesen, vagy tök égő, mikor szürcsöli az ember, s az istennek se bírja kiszívni. :) Egyébként az még Francban se olcsó mulatság ám!

85. 'szti (válaszként erre: 79. - Icus)
2007. jan. 7. 20:20

csigát még nem főztem, de nem is kóstoltam, kipróbálnám

amire azt mondtam, hogy köszi, de nem, az az osztriga :-))

84. 'szti (válaszként erre: 78. - Venes)
2007. jan. 7. 20:16
a fagyasztott koktélrák 1500/kg körüli árban van, hiperben biztos olcsóbb
83. Icus (válaszként erre: 80. - Venes)
2007. jan. 7. 19:53

Mondtam, én csak most szeretnék kipróbálni tengeres dolgokat, azért kérdezlek beneteket!!


Tenger gyűmölcseit vettem, pizzán nagyon szeretjük, ennyi. Egyszer vettem kalmárt tésztában, megsütöttem, de mint a gumi olyan ra sikeredett, nem volt sikere. Afrikai harcsafilét rántva, ezt szoktam minden hétvégén készíteni, mert nagyon szereti a családom, és nem akarják más formában még csak meg sem kostolni!!!! Ez a nagy bánatom, de nem adom fel a harcot!!!!!:)))

82. Venes (válaszként erre: 81. - Gyöngyi)
2007. jan. 7. 10:58

Hm...jól hangzik, majd kipróbálom.;)

Én egyébként szeretem ha a rizs ragadós, úgyhogy az állag tuti nem fog zavarni.

(Az is szimpi már, hogy nincs benne só, úgyanis nagyon nagyon nem előnyös fűszer, elveszi az ételek igazi ízért. Semmi élvezet nincs abban, ha a só ízét érzi az ember, akkor mindig ehetne ugyan azt, teljesen mindegy lenne, mit ílzlel.)

2007. jan. 7. 10:14

Fimon rákos kaja!

Kell hozzá egy csomag(kb. 40 deka) fagyasztott koktélrák, rizs,fehérbor.Beleteszem az edénybe a rákot 4 személyre 2 bögre rizst és 2 deci bort.Sózom, borsozom.Amikor felforr elkezdem kevergetni és az elfőtt bort folyamatosan pótolom.Kb fél óra alatt lesz készen.

Az állaga inkább a rizottóhoz hasonlít,nem a mi rizsünkhöz... egy kicsit ragacsos, de nagyon finom!

80. Venes (válaszként erre: 79. - Icus)
2007. jan. 7. 08:11

Jajj, a csiga.:) Egyszer azért kipróbálnám. Majd valamikor arra is beruáhzok.

Igazából vettem egy Japán konyhás könyvet és annyi klassz kaja van benne, sok rákkal készült is és ezért szeretnék beszerezni. a jól tudom, annyira nem is egetrengető az ára.


Milyen tengeri ,,finomságokat" próbáltál már ki?

79. Icus (válaszként erre: 74. - 'szti)
2007. jan. 7. 08:02

Pontosan erre, gondoltam!! Nekem Zepterem van otthon, mindent abban csinálok, a palacsinta sűtéstől, a rántotthúson át a párolásig. A barátnőm is kapott saválló edényeket ajándékba, de úgye jóval olcsóbb fajtát. Mivel vékony az edény alja, nagyon hamar odaég benne minden.


Na, ezért nem mertem megvenni a lemezes Wok-ot. Félek, hogy mindjárt odaégetek benne mindent. A tv-ben ahogy néztem, nagy lángon főznek vele. Mondom, én még sosem ettem ilyen ételeket, de én mindenre nyitott vagyok, talán csak a csigára nem!

78. Venes (válaszként erre: 77. - 'szti)
2007. jan. 7. 07:56

Akkor felcsillant bennem a remény, hogy iutthon ilyenünk van. vagyis azóta megkérdeztem anyut és a válasza az volt, hogy vas, de nem lehet hjligatni és elég nagy, nagyobb sok boltban kaphatónál. Árilag, meg olyan 10000ft körül lehetett.


Mondjuk az a fontos, hogy jól használható legyen és nem pedig az anyaga. Bár az anyag fügvénye a jól alkalmazhatóság...Ebbe most belekavarodtam.:)


Rákot milyen árfekvásban lehet kapni marketekben?

77. 'szti (válaszként erre: 76. - Venes)
2007. jan. 6. 08:47
Nem tudom az árát, hülyeséget nem akarok írni, de nem igazán olcsók.
76. Venes (válaszként erre: 75. - 'szti)
2007. jan. 6. 08:26

Okkés. Én még csak olyan hajtogathatót láttam bevásárlókban. Nekünk asszem teflonos. Bár nem tuti. Nagy és szürkás színű,,,asszem nem is teflonos.


És ezek a fajták amire te gondolsz milyen árfekvésben vannak?

75. 'szti (válaszként erre: 73. - Venes)
2007. jan. 6. 08:10
Amire én gondolok, azt tuti nem nyújtogathatod, azokkal mamutot lehet ütni, olyan erősek :-))))
74. 'szti (válaszként erre: 72. - Icus)
2007. jan. 6. 08:08
Sajna nem tudom mire gondolsz, de mindkettő vas. Szerintem a vastag öntöttvas lehet, a vékony talán lemezből formázott.
73. Venes
2007. jan. 6. 07:30

Én is láttam olyan fajta wok-ot, de azok nagyon rugalmasak, mint a gumit, lehet nyújtogatni. Szerintem azok gatyik.


Icus: Én is majd utána nézek, ha nem olyan fontos, mert menni akarok 2 héten belül az Ázsiai piacra, Pesten és ott érdeklődöm kicsit.

De ezek a ,,gumis" wokok nem olyan drágák, láttam 2000ft-ért is, ha még jól emlékszem, szóval talán nem nagy csalódás, ha megveszed és mégsem olyan jó.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook