Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Temetőblő ellopják a sírról a virágot? fórum

Temetőblő ellopják a sírról a virágot? (tudásbázis kérdés)


12. ,zumba
2021. márc. 23. 09:13
Igen.Kis település s a nagyszülők sírjáról többször loptak el. Van néhány tulipánhagyma ami évente kihajt és virágzik.... amíg le nem vágja valaki a virágot.
11. Alessandro (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 23. 09:06
A pesti temetőből már ezelőtt 30 évvel is lopkodták a kiültetett töves virágokat, művirágokat, sőt a kővázák műanyag vagy fém betéteit is. Régen mi is vittünk rá Olaszországban vett gyönyörű művirágcsokrot. Hát persze, hogy azt is ellopták. Sőt a kiültetett töves minirózsákat olyan szépen elvitték, még meg is igazították a földet utána, mintha ott sem lett volna. Azóta persze már csak olcsó kínai művirágot, csokrot viszünk rá. Azok is szépek, de azokat még egyszer sem lopták el. A zalai vidéki temetőből még sosem loptak el semmit.
10. brandy85 (válaszként erre: 9. - Babyapocakban)
2021. márc. 23. 07:43
Dunaföldvár nem nagy város,őszinte legyek? Nem hívnám városnak...,de egyébként az...
2021. márc. 23. 06:57
Attól is függ, hol van a temető. Kis falukban azért ez nem jellemző, inkább csak a városokban.
8. Auróra2010 (válaszként erre: 6. - Globus)
2021. márc. 23. 06:40
Én ezért szoktam művirgot venni. A tolvajoknak kelendőbb, mint az élő, és persze sokkal szebb is.
2021. márc. 23. 06:21
Bármit ellophatnak ami nincs lebetonozva... Undorító de ez is biznisz a temetőből lopni.
6. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 23. 06:06
Virág amúgy is tönkremegy néhány nap alatt. Ha tartósabb szobrot szeretnél, inkább rögzíttesd sírkövessel.
5. brandy85 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 23. 05:38
Az még hagyján,hogy a virágokat,mécsest ellopják,de sajnos új fejfát is loptak már el...😔 Soha ne legyen több az ilyeneknek...
4. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 23. 00:16
nekem még nem,de nem értem,miért csináltattad,ha most meg nem akarod kivinni.Oda szántad,ha ellopják,ha nem ,vagy tévedek?
2021. márc. 22. 20:56
Igen szinte minden évben ellopják a virágokat szüleim nagyszüleim sirjáról. Igaz a sirok a temetői ut mellett vannak.
2. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 22. 20:46
Előfordulhat.Magam még nem jártam így ,de ha azt gondolnám hogy elviszik akkor is vinnék ki.
2021. márc. 22. 20:03

Nagyon szép viràgot csinaltattam , és szép angyal szobrot is, de most felmerült bennem, vajon ott marad?

Nektek loptak már el valamit a temetőben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook