Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Témakarika - Az anyukám azt mondta..., azaz nyaralás a gyerekekkel fórum

Témakarika - Az anyukám azt mondta..., azaz nyaralás a gyerekekkel (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Témakarika - Az anyukám azt mondta..., azaz nyaralás a gyerekekkel

2012. szept. 23. 10:14

Az anyukák már csak ilyenek...egy gyereknek rengeteg "aranyköpése" van, és az ott, abban a pillanatban valóban nagyon frappáns és csattanós. Leírva nem lehet pontosan visszaadni. Én is írtam már a nyaralásunkról..."nagy dolgok" történtek velünk, sírtunk-nevettünk kínunkban, másnak említésre sem méló...de azért jól esett leírni.

Én személy szerint szivesebben olvastam ezt, mint a milliomodik, minden fájásra, és minden csepp magzatvízre kiterjedő szüléstörténetet...

17. pepi2 (válaszként erre: 15. - 9b10f3d7ff)
2012. szept. 21. 21:08
ok, akkor úgy fogalmazom meg, hogy engem zavar, hogy szinte minden fórum első x hozzászólása a dierkt belekötésről, ellentmondásról, lenézésről, stb szól. Az ember már kérdezni sem mer, mert egyből lenézik, kinevetik stb, Nézz körül a fórumokon és egyből észreveszed mire gondolok(persze, ha észre akarod venni), egyszerűen mindegyikből dől a rosszindulat, és engem ez zavar.
16. 2a69f78972 (válaszként erre: 1. - Melici1977)
2012. szept. 21. 18:25

Én olyan szeretettel és derűvel olvastam, ahogy kérted!:)


Kedves, üdítő kis történet volt, nekem tetszett!:)

15. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 12. - Pepi2)
2012. szept. 21. 17:55

Rajtad kívül még nem bunkózott senki, tehát öngólt rúgtál, magadat minősítetted.


Egyik, nem egyforma az értékrendszerünk, Picasso nagyon híres festő, de sokaknak nem tetszenek az alkotásai.

Másik, néha jobb, ha az ember nem tesz meg dolgokat, lehet bizonyos dolgokban jó valaki, pl. nagyon jó orvos, de ha ruhát szabna-varrna nekünk sírva fakadnánk.

Három, leírhatod Te is a véleményed, hiszen azért van a hsz. lehetőség,de ügyelj arra, másokat a véleményükért , ne bunkózd le.

2012. szept. 20. 19:34

Cikket újságírók írnak, az egy szakma, s talán nem véletlenül. Ez egy cuki kis pamflet lehetne, de annak sem túl jó.

Viszont a szeretet, amivel írtad, az valóban benne van ;).

13. andi6020 (válaszként erre: 12. - Pepi2)
2012. szept. 20. 09:36
A legjobb? Akkor milyen volt a többi?
12. pepi2
2012. szept. 20. 08:58

jaj, hogy ti milyen bunkók vagytok! ez a cikk volt az utóbbi időben a legjobb, végre nevettem egy jót, és nem azt kell olvasni már megint, hogy jaj szerető vagyok, mit csináljak, vagy jaj de rossz a házasságom, vagy egyéb ezerszer megírt témák...

ebben a borongós időben, pont erre van szükségünk, hogy MOSOLYOGJUNK...akik meg lenézik a cikket, írjanak jobbat....szerintem nagyon helyes volt, és igenis volt eleje és vége is...csak lehet egyeseknek nincs is gyerekük, így fogalmuk sincs ezekről az élményekről. (igen, bármelyik anyuka írhatta volna, és akkor mi van? ő nem tette, ellenben a cikkíró igen)

2012. szept. 19. 19:55
Ejj de szar cikk volt ez...
2012. szept. 19. 19:37
Nekem pedig azt mondta az anyukám, hogy nem tetszik a frizurám.
9. Ayna
2012. szept. 19. 16:06

Édes! :) Igen rövid, de annál helyesebb kis történet.

És ne foglalkozz azokkal, akik, mint látom fikáznak össze vissza! Én elég sok cikket írtam már, és lassan kezdem megszokni, hogy nagyon sokan nem férnek az alsójukba. :P

2012. szept. 19. 15:31
Nekem tetszik. Egy aranyos, rövid kis történet, amilyen százszámra akad kisgyerekes családoknál.
2012. szept. 19. 14:59
Cikknek rövid, de aranyos:)))) átérzem az aggódást...
2012. szept. 19. 14:57
Aranyos sztori, csak olyan se füle-se farka ... Olyan, mintha sebtiben összedobtad volna. :)
2012. szept. 19. 14:55

Mi ez?

25 pontot érő nagy semmi.

4. 14d5e9b9a1 (válaszként erre: 3. - 9b10f3d7ff)
2012. szept. 19. 14:33
A lényeg a cikkben, hogy a gyerekek nem tudnak titkot tartani!:)
2012. szept. 19. 13:45

Miért volt fontos leírni, hogy drágák voltak a békák, nem mindegy?? A család szerette őket és kész.

Lehet velem sokkal furcsább dolgok történtek meg, és azért semmitmondó a történet, de sajnos ez van.


Nem tudom mit akart mondani a cikk, talán, hogyan rúgjuk fel a szabályokat??

2012. szept. 19. 13:19
Őőőőő ez egy cikk volt?
2012. szept. 19. 13:08
Jaj, de jó! - kiáltottam fel. Lehet írni cikket!
Most megpróbálom visszaadni egy hideglelős, mégis szívmelengető élményemet. Kérlek, olvassátok olyan szeretettel és derűvel, ahogy írom.
Nyaral a család! Három gyerekkel és három kedvenccel. De vajon mindenkinek tetszik ez? A gyerekek tudnak titkot tartani, vagy ajtóstul rontanak a házba?

Ugrás a teljes írásra: Témakarika - Az anyukám azt mondta..., azaz nyaralás a gyerekekkel

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook