Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Témafelvetés egy következő elé fórum

Témafelvetés egy következő elé (beszélgetős fórum)


17. maya80 (válaszként erre: 12. - Minerva223)
2010. ápr. 12. 09:01
Ez tetszik!
16. klárcsi (válaszként erre: 1. - Dokikám)
2009. ápr. 10. 01:09
tulajdonképpen most már értem miért beszélgettünk a másik fórumon, csak az a kérdés az is értette-e akinek szól, mert ha igen, akkor ne add fel
2009. márc. 29. 22:00
Sose bánd, elég ebből ennyi most itt.
2009. márc. 29. 12:43
Hát ez a fórum is hamar behalt:-(
13. dokikám (válaszként erre: 12. - Minerva223)
2009. márc. 27. 18:58
Ez szép. És milyen jó, hogy ennyi oldalról meg lehet közelíteni.
12. minerva223 (válaszként erre: 11. - Dokikám)
2009. márc. 27. 18:46

Lassíts!


Örökül hagyom !


Fiam! nézzd -e fát az ablakunk előtt.

Nagyapád ültette, sok évvel ezelőtt.

Ha beszélni tudna, gyermekkorom fája.

Nagy titkot suttogna ,minden egyes ága!


Lombja tövében a nyíló gyenge sarjak:

Mind elágazásai lehető utadnak.

Merre indulsz? Melyik választható útra?

Gondold meg mert vissza, sose léphetsz újra!


Születni- meghalni. Ez életünk útja,

s végül majd elnyel a nemzedékek kútja.

Fiam! ne tagadd meg soha gyökereid!

Örökséged -e fa örizze lépteid.



Neked is egy van. A hídon csak akkor tudsz átmenni,ha odaértél! Addig

marad a mindenki.....

11. dokikám (válaszként erre: 10. - Minerva223)
2009. márc. 27. 18:15
Köszönöm. Nekem is úgy tűnik, aztán meg töröm az agyamat, hogy talán mégsem az. Már legalábbis orvosi értelemben. Kis meccs ez a belső jó és rossz között, vagy a múlt és jövő között, vagy a kvantumnyi apróságok és a végtelen nagy között, vagy ezeknek a random párhuzamai, ahogy az beléhasít bárkibe egy kellemes délutáni sétán. Ilyesmi.
10. minerva223 (válaszként erre: 1. - Dokikám)
2009. márc. 27. 18:10
Kissé skizofrénre sikeredett:-)
2009. márc. 27. 18:08

Ennyi ideje volt ennek a témának. Köszönöm a gyors reakciókat. Csak érdekelt, hogy gondol-e valaki bele, vagy teljesen felületesek vagyunk nagyobb mintában is.


A tegnapi vacsora sokkal, de sokkal jobb, mint a holnapi lakoma. Már amennyiben a tegnap biztos és a holnap bizonytalan.

8. Pofi
2009. márc. 27. 18:01

jajaja

szerintem is csak akkor, ha beáll a 9-es vágányra, különben mi értelme volt annak, hogy ma a tegnapi vacsorát uzsonnáztam?

2009. márc. 27. 17:56

Még várok 1 ciagrettányit, aztán megkérdezem, hogy 1, melyik részét nem biztos, hogy érted

2, hogy úgy érzed-e, hogy mégis érted, csak biztosan passzol-e

x, miért huha

6. Pofi
2009. márc. 27. 17:53
Én értem, csak most nem akarok róla beszélni. ;)
2009. márc. 27. 17:50
Hát szerintem is huha!Egy szót se értek belőle!
2009. márc. 27. 17:50

ez most valami, vagy megy valahova ? :)


tulajdonképpen így is fogalmazhatnánk :)

2009. márc. 27. 17:49
Ez nagyon filozofikus.....
2009. márc. 27. 17:47
Huha
2009. márc. 27. 17:46

Ez itt belül, aki ki akar jönni. Ez az időtlen én, vagy bárki, vagy senki, akit nem is ismerek, de annyira tudja, hogy


honnan és hová, hogy én csak ha hagyom kibújni tud tőlem többet magamról és gondolkodik helyettem, de úgy hogy


semmin meg nem tudok lepődni.


Most elkaptam, mert azt akarom, hogy ő írjon, nem én, akit szeret valaki, hanem aki tudja, hogy mibe botlok.


Őrangyal?


Gondolod?


Most, amikor végre tisztáztuk, hogy soha semmi nem érhet semmihez? Nemcsak én nem soha eddig volt bármelyik


szerelmemhez, de még a kezem sem saját kezemhez? Amikor teltházas vákuum az űr és a teremtést egy laborban


könnyen... de nem úgy.


Gondolkodj


Már megint? Komolyan? De most minek? Futni kell, ha már gátfutás, akkor fuss, ugorj és örülj és örülj, hogy


örülhetsz.


És ha befutottam?


Visszanézel és látod, hogy első sem lettél és utánad is futnak be, a rajtvonalig el sem látni, vagy mert kanyarban


vagy, vagy mert annyit forogtál, hogy nem tudod, hogy a levert gátakat visszafelé futva lemenőid felé


felállítgathatnád-e, de aztán kiderül majd. Ez a te egy futásod volt és csak az utat mutathatod.


Az ennyi rövid pályán?


Igen. Az ennyi rövid pályán. Szeress, különben nem voltál.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook