Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Teltkarcsú nő a menő fórum

Teltkarcsú nő a menő (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2 3 4 5
11. 2f99c7588b (válaszként erre: 9. - 'szti)
2006. máj. 19. 15:17

Csatlakozom :) Szép vagy és fiatal - még kell még?


Molettség: tapasztalatom szerint nagyon kevés férfinak jön be. Engem mindig le akartak fogyasztani.

10. 93a74b44ea (válaszként erre: 9. - 'szti)
2006. máj. 19. 12:49

Na ez nagyon jól esett!Köszi!:)

Tudom,hogy nem vagyok se ronda,se dagi,de az a típus sem,aki után megfordulnak az utcán a férfiak.

Barátnőim szerint viszont van kisugárzásom,vagy azt hogy is hívják,amikor valaki megismer,és úgy akkor már bejövök neki?Szóval ilyen formában nem panaszkodom,de jó lenne egy kis időre olyan igazi bombanővé válni!Sokáig nem bírnám,assszem,nem igazán szeretk én a figyelem középpontjában lenni,de azért kipróbálnám!

9. 'szti (válaszként erre: 8. - 93a74b44ea)
2006. máj. 19. 12:45
Hát te lökött vagy, komolyan, már bocs :-) Tök jól nézel ki. Szép az arcod, csinos vagy mit akarsz még?! Süsüke.
8. 93a74b44ea (válaszként erre: 7. - 4726e582cf)
2006. máj. 19. 12:40

Igen,de az igazsághoz hozzátartozik,hogy nem vagyok duci,56 kiló vagyok a 166 centimhez,de IGAZÁN csak 52 kilósan érzem jól magam,sőt,a 45-öt is imádtam(amikor nagyon beteg voltam a csípőmmel,2-3 éve,enni se tudtam,akkor voltam ennyi).Na tudom,hogy ez az,ami már tényleg beteges volt.

Ráadásul voltam én már 86 kiló is,az ember azt hinné,hogy ehhez képest az 56-ot már csodának érzem,de nem.Zavarnak(igaz,csak egy icipicit) a hurkácskáim,és abszolút nem tartom jó nőnek magam.

Rossznak se,csúnyának se,csak olyan jó átlagosnak.Na mondjuk lehet hogy épp az is vagyok.Fene tudja.

2006. máj. 19. 10:43

letty26 - kiscsibiri!


Tessen szépnek látni magad, elfogadni, hogy ilyen vagy, ne akarj másmilyen lenni :). Így vagy egyedi, és teljes!

2006. máj. 19. 10:43
Jójó, tényleg lehet ducin is csinosnak lenni, de az túlzás, hogy kidugják a hájukat :((((. Szerintem! Nem minden pasinak tetszik, úgyhogy otthon tegyék inkább. Lehet durva vagyok, de nekem akármekkora önbizalmam is lett, hogy fogytam, ki nem dugnám a pocakom vagy akármim...
2006. máj. 19. 06:37

Miért van az,hogy más nőkön kifejezetten vonzónak látok olykor akár 10-15 pluszkilót is,magamon meg egyet se tuok elviselni?

Ez már betegség?(fejben)

4. Hoxa (válaszként erre: 3. - Bige)
2006. máj. 18. 23:42
Csak ne hallják meg ezek a nők a goromba, bunkó vadidegen emberek megjegyzéseit, mert akkor ugrik az önbizalom.
3. bige
2006. máj. 18. 22:46

komolyan mondom én is egyre több nőt látok ducin, de komolyan csinosak, vonzóak. ők tudják viselni az alakjukat! szerintem egyszerűen ennyi.

hozzáteszem, hogy én azon kívül, hogy nem szerettem a súlyomat, mert az nem én voltam / de klassz!! már múlzt időben beszélek róla, pedig van még:-))) /az egészségem miatt indítottam be a jó nő projektemet. apai és anyai ágon is eléggé veszélyeztetett vagyok. ez a minimum, amit tehetek az egészségemért úgy gondolom, ha már nem fiatalodhatok:-)

2006. máj. 18. 20:48
tetszett a cikk. Igazából annyi nőt látok úton útfélen, számomra szokatlan módok "kipakplják" elég telt hasikájukat, tomporukat. Jó lenne úgy érezni, hogy tényleg a teltebb nő a divat :)
2006. máj. 10. 20:30
Valaha a dundi idomokra buktak a férfiak. Aztán, úgy az 1960-as évek tájékán, egyeduralkodók lettek az egyszálbélű modellek. Mintát mutattak. S valóban sokan követték őket. Eddig. Mert újra a telt nő a menő.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook