Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Teltkarcsú nő a menő fórum

Teltkarcsú nő a menő (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2 3 4 5
101. ebelin24 (válaszként erre: 100. - O.andi)
2009. aug. 7. 15:57
minden nagyképűség nélkül...jelen :D
100. o.andi
2009. aug. 7. 15:51
Ébresztööööö erotikusan molett lányok...asszonyok:-)))
2009. aug. 7. 15:47
ébresszük fel ezt a fórumot :)
98. agis
2009. júl. 19. 18:09
én nem vagyok menő :(
97. o.andi
2009. júl. 19. 18:00

hogy is van ez???leirnád hol kell regizni??

köszi

2009. febr. 26. 13:26
Akkor én menő vagyok. Hurrá!
95. Antonin (válaszként erre: 94. - Gyöngyszemü)
2009. jan. 13. 22:29

A tudatalattijában minden "pasi" a telt idomokra van gerjesztve, genetikailag erre van kódolva, csak az erős -modern kori- szociológiai befolyás elnyomja ezt az ösztönszinten megjelenő érzést, vágyat a húsos idomok iránt.

( ld. Több hús - több gyereket tud kihordani elmélet)

2008. dec. 30. 23:58
Jó tudni! :-)) És ezt minden pasi tudja??
2008. dec. 30. 23:54
Van rajtam pár kiló. Jobban szerettem zörögni, de rajta vagyok. Csakhogy akkor valószínű megint nem lesznek majd melleim.:((
2008. okt. 4. 19:44
Csak nézem ezt a mai soványsághisztit a nők körében. Aki nincs kórosan elhízva, az miért görcsöl állandóan az alakján. Ahogy valaki írta előttem, én is a túl sovány alkatúakat tartom előnytelen alkatúnak, nőben és férfiban is.
2008. okt. 4. 18:28

Nos én nem tudom milyen kategoriába tarozok, 145 cm vagyok és 45 kg :D számomra ez tökéletes..februárban még csak 42 kg voltam , és ugy örültem mikor juliusban végre valahogy a mérleg 45 kg-t mutatott :D álomsuly ez számomra :D

Minden esetre a fiuk forgolodnak utánam (hehe..fö az önbizalom) sokan megjegyzik hogy "kicsike de... " haha..haha

Nem mondom van egy kis pockom, egy kis falatka..de kell az oda :))

2008. máj. 31. 12:52

Szerintem épp az olyan típusú nők a szépek, mint amilyen Liptai Klaudia.

Meg a normál testalkatúak is!


Akik már nagyon kövérek, náluk sem az a baj, hogy degeszre tömik magukat, hanem nekik már hormonális problémák is akadnak, tehát nekik szakemberes segítség kell.


A másik véglet, az etióp típus is baromi ronda tud lenni, hiába az az ideál. Hiszen gyerekméretű ruhákat hordanak, már ebből is látszik, hogy nem normális testalkatúak.


Szóval fő az arany középút!

89. ab4b6bc17d (válaszként erre: 65. - Moncsi32)
2008. máj. 31. 12:49

Fején talátad a szöget! Mi is így vagyunk a férjemmel :) Sajna a terhesség után nekem nem sikerült ledobnom magamról a felesleges kilókat, de azóta is küzdök ellenük, folyamatosan! De nem azért, mert a férjem azt mondta, hogy jó lenne, ha fogynál... ő azt mondogatja, hogy szép vagyok és hogy kíván... :) ami baromi jó érzés egy ilyen piszkafa-ideálú világban!

Na de lényeg a lényeg, az egészségem miatt fogyózom folyamatosan, több-kevesebb sikerrel, de magam miatt csinálom!

88. ab4b6bc17d (válaszként erre: 60. - Eve20)
2008. máj. 31. 12:45

Szia! Én történetesen azt figyeltem meg az élet minden területén, hogy legjobb védekezés a támadás!


Meg valószínűleg irigyek rád valamiért. Különben miért mondanának ilyen bántó dolgokat?

87. ab4b6bc17d (válaszként erre: 2. - Rozsa3)
2008. máj. 31. 12:25

Sziasztok! Szerintem is szebb egy taltkarcsú nő, minte egy egyszálbél, akinek szó szerint zörögnek a csontjai!


Viszont öltözködésileg valóban nem szép, ha egy duckóbb nőnek kilóg a hasa. Egy normális testalkatúnak viszont jól áll.

2008. máj. 7. 12:48
Az a gond, hogy a mai felfogás szerint sokkal egészségesebbek, és szexibbek a nőiesen telt nők. A gyakorlat viszont sajnos azt mutatja, hogy még mindig a "minél soványabb, annál jobb" elv működik... Valamelyik brit városban (talán Londonban) újonnan a "minél soványabb, annál menőbb" mottó a nyerő...
2008. máj. 3. 08:43

Sziasztok! Visszaolvastam ezt a fórumot, mert érdekelt, a címe is sejtető volt. :-)

Az az igazság, hogy sok esetben olvastam olyan hozzászólást, hogy a vékony nők nem jók az ágyban, meg "hidegek, mint a radiátor" stb., és csak a teltkarcső nőket szeretik inkább a pasik az ágyban. Hát, ezzel egyáltalán nem értek egyet, nekem nagyon sok duci barátnőm van, és bizony sokszor elmondják nekem, hogy nincsenek megelégedve a szexuális életükkel, mert szégyellik a testüket a párjuk előtt. Itt most főképp az új kapcsolatba lépőkre gondolok, nyilván, ha valaki évek óta együtt van a párjával, az kicsit teltebben is magabiztosan mutatkozik előtte.

Ezzel csak azt akartam mondani, hogy nem lehet általánosítani, hogy a férfiak inkább a teltebb nőket szeretik, a vékonyakat meg csak az utcán mutogatják, ez közel sem így van. Van olyan férfi ismerősöm, aki a közelébe sem menne a duci nőknek, mert nem vonzódik a túlsúlyhoz, viszont olyan barátom is van, aki beindul néhány párnácskától, és ő meg a vékony, általatok "deszkának" titulált nőkre képtelen gerjedni. Szóval ez relatív. :-)

2008. ápr. 30. 18:33

sziasztok!


Nem vagyok már én se 1 vékonyság.Igaz soha nem is voltam csontkollekcio.Miota felszettem 15 kg-t feltünt vmi.3 éve vagyok a párommal ö ugyan olyan velem mint elötte felvállal ugyan ugy.DE mint régebben a korosztályom 20-23 éves korig voltak "oda" értem most a 25-35 év körüliek néznek meg és fordulna utánnam.Szoval fel a fejjel van aki a telt nöket szeretni:)

2008. ápr. 30. 18:01
Legyen mit fogni a nőn.
2008. ápr. 30. 14:47
Nekem meg a széparcú és okos karcsú, vagy széparcú és okos telt nők teccődnek :)
2008. márc. 12. 08:01
Nekem is bejönnek a kissé duci NŐK.
2008. márc. 11. 09:39
Szerintem most a teltebb csajok a jobbak. Nálunk az osztályban is egyre több a ducibb lány(többek között én is =P), és a srácok meg nem szólnak be. sőt örömmel vannak velünk =P Úgyhogy én asszem a mostani divat a telt,duci csajok.
79. 27525d0da6 (válaszként erre: 78. - 01c8755c79)
2008. márc. 10. 16:07
Nagyon szép lányod van!
2008. márc. 10. 15:06
Kislányom gimnazista... rajzórán a mai trendi nőt kellett rajzolni és ehhez választottak modellt az osztályban. A lányom jött haza, szétröhögve a fejét.... "Anya, engem választottak"...a lányom gyönyörű NŐŐŐŐ, annak minden "kellékével", a C-s melltartókosár immár kicsike... szóval nem a mai trendnek megfelelő anorexiás alkat, és az osztály egyöntetűen őt választotta. :o))(Feldobok egy képet, ő van középen) :o))
2008. márc. 10. 15:00
Ha ara'nyos egy no alakja, akkor teljesen mindegy, milyen tipusu, bar en szemely szerint jobb szeretek vekony lenni.
2008. márc. 10. 14:47
IGEN MOSTANÁBAN AZT MONDJÁK, HOGY NE LEGYEN SOVÁNY EGY NŐ!
2008. febr. 28. 08:37
Én 166 cm és 60 kg vagyok. Sem vékony nem vagyok sem telt.Olyan köztes :)
2008. febr. 27. 16:36
69 kg vagyok, bár csak 160 cm. Szóval kissé telt. De egy "kedves "ismerősöm azt mondta a múltkor: Na, milyen tele vagy mióta nem láttalak. Kissé kedves. Nem?
2008. febr. 27. 16:19
Nekem inkább a karcsú, mint a telt. :-)
72. Loni
2007. szept. 18. 09:04

Visszaolvastam a fórumot. És megállapítottam, hogy iszonyú mázlista vagyok. Mármint abban a tekintetben, hogy a bunkó pasi beszólások eddig nagyjából elkerültek. Van 1-2 kirívó példa, de akkor annyira zavarba jöttem, hogy valami teljesen oda nem illőt válaszoltam vissza. Na erre a pasi is zavarba jött.

A fórum alaptémájával kapcsolatban: én úgy látom, hogy a teltkarcsú, molett nők igenis nagyon csinosak tudnak lenni. Hála annak a néhány cégnek, ami nem csak 38-as méretig csinál ruhát, illetve azoknak a molett hölgyek részére árusító boltoknak, ahol nem csupán szabás nélküli (nincs derék, nincs megszabva a ruha mell-része stb.) lebernyegeket lehet kapni.

Mondjuk azzal már értek egyet, ha egy teltkarcsú nő, akinek ez nem áll jól, csípőnadrágot és mell alatti topot vesz fel. Az durva.

A másik "megfigyelésem": nagyon sok olyan fiatal lányt látok az utcán, akik vékonyak, de a testüknek nincs tartása. Bizony-bizony bár vékonyak, nincs szép, formás fenekük, inkább kicsi plöttyedtek. Nem tudom jobban körülírni...

Egyszer az egyik sportolőnő - talán a Miló Viki - bszélt erről, hogy a mai lányok csak fogyókúrára, a néhány kalóriás étrendre figyelnek, és így bár vékonyak, de nincs szép alakjuk, a kötőszövetek meggyengülnek stb.

Sajnos, én vékony sem vagyok, és még a kötőszöveteim is lazák. :( De dolgozom rajta.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook