Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Teljesítménytúra fórum

Teljesítménytúra (beszélgetős fórum)


1 2
2008. máj. 12. 17:51

hali

Nagyon jó volt a túra!Nagyon jó érzés volt mikor végig mentünk! Csak azt bánom hogy nem a 25 km-en indultunk el. De majd legközelebb! :)

8. norci78 (válaszként erre: 7. - Újév)
2008. máj. 11. 17:24

HÚÚÚÚ a Kinizsi? Az igen! Olvastam róla, de tervbe is vettük hogy megyünk. Csak ahoz egy kicsit formába kell hozni magunkat. :)

Most megyek készülődök, nemsokára indulunk! :)

7. Újév (válaszként erre: 6. - Norci78)
2008. máj. 11. 15:24

Amire te mész ma, azon még nem voltam, csak hallottam, dícsérték, hogy jó túra.

A Pilis 50 az a Pilis-hegységben megy, csillagheyről indul, és Pomázon ér véget. Dobogókő a legmagasabb szint benne.

Nekem a következő a Kinizsi Százas lesz, amire megyek, de ha lesz olyan kimondottan szívem csücske, mejd beírom;).

Kíváncsian várom a beszámolódat:D!

2008. máj. 11. 14:08

Te is voltál?

És a PIlis50 az mmilyen? Ha tudsz jó kis túrákat akkor szólj.

holnap meg elmesélem hogy milyen volt! :)

5. Újév (válaszként erre: 4. - Norci78)
2008. máj. 11. 11:49

Igen, elég zord volt az időjárás aznap, sokan a Kékesen adták fel...

Mi tegnap a Pilis50-et teljesítettük.

Ma már tanulás van, úgyhogy sajnos nekem az MCSÉT kimrad, bár annyian dícsérték már, hogy milyen jó túra, hogy nagyon kíváncsi vagyok rá... Majd jövőre:).

Nektek jó szórakozást!

4. norci78 (válaszként erre: 3. - Újév)
2008. máj. 11. 11:40

hát.......

Felmentünk egészen addig ahol nevezni lehetett, de szakadt az eső.Nem esett hanem szakadt. :)

Úgy gondoltuk ez nem igazán alkalmas első nemkifutásnak. Vagyis nem voltunk:)

De ma lesz az éjszakai mátrai teljesítmény túra, és erre biszti megyünk!

Süt a nap....nincs kifogás

2008. máj. 9. 13:54

Mesélj!

Milyen volt?:D

2008. ápr. 16. 15:20
KEMÉNY LESZ :)))))) Nagyon kemény:D!!! Ha nem sportolsz rendszeresen, nem biztos, hogy az év egy legkeményem t.túrájának a résztávjával kellene kedzened;). Eléggé szintes túra, csakennyit, ja, és hihetetlen tömeg van...
2008. ápr. 8. 19:20

sziasztok,

Aki már vett részt teljesítménytúrán annak várnám a jó tanácsait és élményeit! :)

A közeljövőben fogok részt venni a "Hanák Kolos"túrán. és nagyon kíváncsi vagyok rá hogy milyen lesz! :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook