Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Teljesen egyedül elszigetelve egy másik országban. Depresszió. Nem tudom, hogy mi segítene fórum

Teljesen egyedül elszigetelve egy másik országban. Depresszió. Nem tudom, hogy mi segítene (beszélgetős fórum)


91. Mom4two (válaszként erre: 54. - Pihőce07)
2016. ápr. 28. 13:56
Ez az parizsban a kovetseg es en meg naaaaaagyon messze vagyok onnan. Nem mehetek. Egyik gyerkoc magyar francia a koslanyom meg csak francia allampolgar nem engedte, higy magyar is lehessen, h idekosson...
90. Mom4two (válaszként erre: 48. - 5c54c8b1c1)
2016. ápr. 28. 13:52

Probaltam es nem tudnak segiteni kulfoldon eloknek.

Nem engedi a gyerekeket utazni es ha elhagynam a hazat szerperelne es elvenne a gyerekeket.

89. Mom4two (válaszként erre: 47. - Pihőce07)
2016. ápr. 28. 13:51
Ponotsan igy van, de mit tehetnek hova lephetnek? Ellenorzi mindenem. Ezt is fogja valoszinuleg..
88. Mom4two (válaszként erre: 42. - Pihőce07)
2016. ápr. 28. 13:48
Kedves pihoce, lepnek. Nincs hova. Megzsarolt o mar mindenhogyan. Valoszinuleg igazad van. Tele voltam eleterovel. Tudtam mit akarok. Mara mar teljesen elvesztem viszont. Nem latom a fenyt az alagut vegen.
2016. ápr. 28. 13:43
Probaltam en mar menni. Anyam is vett jegyet, hogy ne tudja meg. Mindig koderitette. Mindig megfenyegetett. Nem akarom elveszteni a gyerekeket.
2016. ápr. 28. 13:42
Raadasul minden segelyt o kap. Es meg nem is engedte, hogy magyarorszagon anyakonyveztessem a lanyunk. Es meg is zsarolt, hogy elpereli oket mert nelkule nem tudom eltartani oket azonnal, nincs hova mennem, es a rendorseget is ramhivja ha a francia lanyat elviszem.
2016. ápr. 28. 13:41
Probaltam bolcsibe beiratni a lanyom, de csak szeptembertol lesz hely ha lesz. Nagyon nehez bejutni itt a bolcsibe mert csak 15 hely van...:(
84. Mom4two (válaszként erre: 41. - 871383ddcb)
2016. ápr. 28. 13:40

Nagyon jol megfogalmaztad. Pontosan ezt erzem, hogy tortenik, de nem tudunk hova menni. Eladtam a budapesti lakasom, most itt epitkezunk kozosen, hogy a gyerekeknek legyen fix pontjuk, ugyhogy Az a vonat elment. Sajnos apam nem tudna segiteni vagy csak meg rosszabba tenne az eletunket. Edes anyam meg parjaval lakik egy lakasban 4 emberrel... Angliaban igy megy ez..:( senki mas nincs.

Ebbol nincs menekves. Csak remeny, hogy valtozik.

Egyebkent valtozott mar sokat. Mikor idekoltoztunk elkezdett verni. Kopni, vagni es a tobbi. Amikor bolt sajat velemenyem, vagy a dolgok nem pontosan ugy voltak ahogy o akarta. Miert nem jottem el... Akartam. Vettem is jegyet. Bankban dolgozik. Azonnal lemondta a jegyem aznap este. Megvert. Konyorgott. Megvaltozik elmegy orvoshoz. Csak faradt. Stb. Nem ment el orvoshoz. Viszont idovel teljesen bezart es elszigetelt, de cserebe egyre kedvesebb lett. Eszre sem vettem, hogy ennyire elszigetelt. 1-2 hettel ez elottig. Annyira lefoglaltak a gyerekek. Vallalkozo voltam amig meg nem szuletett a koslanyunk.

Most ralenyszeritett, hogy keressek penzt. Szoval kutyakat tenyesztek mert szeretem az allatokat meg gyerekek mellett otthon lehet is csinalni.

Probaltam tanulni itthon gyerekek mellett a nyelvet. Eselytelen tul sok a tennivalo es mar nem fog az agyam sem. Olyan szinten elromlott a memoriam, hogy el sem hiszem. Neha azt sem tudom, hogy mi volt tegnap, elozo heten. Egyaltalan mi tortenik velem. Nem tulzok. Barcsal tuloznel, de meg inkabb barcsak ne tortenne ez velem. Tudom hibas vagyok en is biztos. De szerintem meg csal egy tul jo lelku es huseges meg persze naiv no vagyok. Aki semmire sem vagyik jobban mint egy kerek egesz csaladra. Gyermek korombol kifolyolog ez hatalmas trauma nekem. 11 evesen minket szulom elhagyott.

Lenyeg a lenyeg. Mar senkivel nem talalkozom igy jobb igy csak neha ordibal meg duhong a semmin. Aztan lenyugszik es folytatodik tovabb az elet mintha meg sem tortent volna. En vagyok a hibas mondja mindig. Pedig csak egy poharat ide vagy oda raktam a tamyer melle. Teljesen ossze vagyok zavarodva mar.

Viszont javul. A helyzet. De nem tudom, higy kene jobban a sarkamra all i. Nincs erom tobbet fenni reggel 7-este 10/11ig nyomom es ejjel tobbszor felkel a kicsi. Egy percre sem ulok le csak takaritok, tanitom a fiam jatszok veluk, etetek itatok mosol fozok takaritok. Napi 1-2 oram szabad mikor alszik delutan a lanyom. Nincs erom tanulni. Sajnalom, igy minden mellet nincs. Valamennyire beszelek franciaul. De nem folyekonyan. Es nem elnezoek az emberek itt falun, hogy nem beszelem a nyelvuket.

83. 871383ddcb (válaszként erre: 80. - 4975ebdc2f)
2016. ápr. 28. 13:09
Szerintem is. Sajnálom. Főleg, hogy senki nincs a közelében, aki segíthetne.
82. 871383ddcb (válaszként erre: 74. - Pihőce07)
2016. ápr. 28. 13:06

Nem véletlen, hogy a szülőgyilkosságok a legkegyetlenebbül elkövetett cselekmények. Óriási sérelmek halmozódhatnak fel gyerekkorban.

Azt hiszem ez a férj nagyon hasonló a manipulátorokhoz.

Az egyetlen megoldás eltűnni mellőle. Minél előbb. Ebből semmi jó nem sülhet ki.

2016. ápr. 28. 12:59

hu de nehéz helyzetben vagy Te! szerintem még gyerekek nélkül is nehéz ez a helyzet, de úgy könnyebb menekülni.

Férfiak elég nehezen értenek, főleg ennyi idő után..

A helyedben elkezdenék gondolkodni egy B terven..

80. 4975ebdc2f (válaszként erre: 77. - 871383ddcb)
2016. ápr. 28. 12:56
Nem bántásból, de még hosszú útja lesz a fiatal anyukának...nagy a gond.
79. 871383ddcb (válaszként erre: 46. - 5c54c8b1c1)
2016. ápr. 28. 12:53
Van. És nehéz bebizonyítani róluk.
78. pihőce07 (válaszként erre: 75. - 4975ebdc2f)
2016. ápr. 28. 12:53
Gratula a bnődnek! Az első lépés a legnehezebb. És azzal szembenézni hogy mi lesz utána. De ha ezen átlendül akkor csakberősebb lesz. És a könyörgésnek nem bedőlni
77. 871383ddcb (válaszként erre: 44. - 4975ebdc2f)
2016. ápr. 28. 12:50
Minél előbb teszi, annál jobb. Bár ne lenne igazunk.
2016. ápr. 28. 12:49

Ki tudja, mennyi idô telt el a felismerés, a megfogalmazás és a leírás között :(

Keserves hónapok, hetek, átsírt, rettegett éjszakák és nappalok :(

75. 4975ebdc2f (válaszként erre: 74. - Pihőce07)
2016. ápr. 28. 12:44
Igen, a hatalom a legnagyobb drog ezeknek. Barátnőmet támogattam végig ezen az úton.Mire eljutott addig hogy válik, érdekes módon a férje - összement.- Mondtam nálunk mindig van neki egy ágy ahova jöhet.Nem kellett, sarkára állt és meglepő belső erővel végig csinálta.Ahogy a férje észrevette itt már nem irányit könyörgőre fogta,de hiába.Azóta pár év szünet után már van párja, erős boldog ember, felfedezte hogy benne is van erő.
74. pihőce07 (válaszként erre: 71. - 4975ebdc2f)
2016. ápr. 28. 12:36
Sajnálom és elszomorít ha ilyet látok :( én lelkis vagyok sajnos ezért képes vok magamra venni mások problémáit. Nehéz elfogadni h valaki saját magát nem nézve egyszerüen semmibe sem véve behódol egy ilyen féregnek. Mert ez az. A férfi nem szégyene. Láttam családokat ahol ugyan ez a szitu volt mondjuk ők magyarföldön élnek. Nagyon nehéz és kínszenvedés mire eljutnak odáig hogy rájöjjenek nem mehet tovább. Volt aki öngyilkos lett. De a gyerekek ők a legártatlanabbak mégis ők szívnak legnagyobbat!!! Mit gondoltok amikor a hírekben megy h leszúrta megölte megverte felgyújtotta családját azoknak milyen hátterük van? 90%-nak ugyanilyen. És ugyanígy kezdődnek. Először csak lelkileg teszi tönkre a körülötte lévőket. Azután már csak egy lépés a verés és a többi szörnyűség
73. 4975ebdc2f (válaszként erre: 72. - 5c54c8b1c1)
2016. ápr. 28. 12:29
Ne legyen igazam, ne legyen...
72. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 66. - 4975ebdc2f)
2016. ápr. 28. 12:27
Attól még olvashatja az oldalt, hogy nem lép be.
71. 4975ebdc2f (válaszként erre: 69. - Pihőce07)
2016. ápr. 28. 12:26
DE Ő MENNYIRE SZERETI....10SZ.
70. 4975ebdc2f (válaszként erre: 10. - Mom4two)
2016. ápr. 28. 12:25
Mom4two, Nagy bajban vagy, csak tagadod.Ez amit ez a férfi csinál veled nem szerelem, de még csak nem is szeretet. Használ kihasznál, és élvezi a hatalmat amit a kezébe adtál.Mert te adtad, te vagy az ok hogy így bánik veled, mert megteheti. Engeded alájátszol. Évekbe telhet és talán néhány verésbe, hogy az is lesz kétséged se legyen felőle, mire felébredsz.Én akkora türelmet kívánok amivel a komfortos poklodat túléled.Nagyobb baj a gyerekeid is ebben nőnek, anyuval lehet úgy beszélni mint a kapcával, eltűri elnézi elviseli.NINCS RAJTAD KÍVÜL AKI MEGMENTHET....SOK ERŐT EHHEZ
69. pihőce07 (válaszként erre: 68. - 4975ebdc2f)
2016. ápr. 28. 12:21
Elolvastam. De az elsőt is. És az alapján viszont pontosan látja h mi a helyzet. Amit leírt pontosan tudja h nem jó irány. Segítséget kért tanácsot kért. Tanácsom az h lépjen mielőbb. Ha nem mer lépni kérjen segítséget. Tolmácsot adnak mindenhol de hivatalos ügyeknél az angolt is beszélik. Akár forduljon nyilvánossághoz. Ha leírta mi bántja, ha érzi h megy tönkre akkor az már jó jel. Az hogy szereti az egy nem valós dolog. A szeretet nem erről szól. A szeretet átment itt rettegésbe.
68. 4975ebdc2f (válaszként erre: 67. - Pihőce07)
2016. ápr. 28. 12:15
olvasd vissza a hsz- eit.NEM AKAR KÜZDENI, EZ A NAGY BAJ NEM ESZI ÉSZRE HOGY KÜZDENI KÉNE...
67. pihőce07 (válaszként erre: 64. - 5c54c8b1c1)
2016. ápr. 28. 12:13
Na igen. Teljesen beleesett a csapdába. De küzdeni kell! Nem hagyhatja ezt. Először is a helyében egy családjogi fórumban tanácsot kérnék mi a megoldás. Vmi megoldás biztos h van.
2016. ápr. 28. 12:12
Ez jó hogy már a szökésnél jártok, de a hölgy tegnap 11 kor járt itt, és eszében sincs szökni sem szöktetni. Még a tagadás fázisában jár, gyanítom minden indokot felsorolva továbbra is azon van hogy ő a hibás és a férje megváltozik.Nem fog, ezt mi tudjuk ő meg nem hiszi el.Szóval mig ő nem akar megmenekülni addig nem menti meg senki.
65. vica66 (válaszként erre: 64. - 5c54c8b1c1)
2016. ápr. 28. 12:11

Eleve nem lett volna szabad hagyni idáig jutni a dolgokat.

Nem szabad az embernek ilyen mértékig kiszolgáltatottá válnia.

Nem tudom, régebben hogy éltek, de akkor még szülni két gyereket is, amivel végképp csapdába kerül... A gyerekek is megszenvedik ezt a végén. Sajnálom.

64. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 63. - Pihőce07)
2016. ápr. 28. 12:07
Nem beszéli a nyelvet, nincs munkahelye, nincs pénze, nincsenek barátai. :(
63. pihőce07 (válaszként erre: 60. - Gribedli***)
2016. ápr. 28. 12:00
Jól van ezt végiggondoltam. Hiba lenne. De gyorsan ez jutott eszembe. Valószínüleg ha apukának vázolja a szitut az elég kemény lesz mert azt szokta meg h asszony bólogatva eleget tesz minden kívánalomnak amit apuka felállít, most meg hirtelen fellázad. Ilyenkor jön a zsarolás, h mit akarsz te egyedül velem szemben? Semmid nincs elveszem a gyerekeket stb...mivel apuci elég jó anyagi fölényben van, el is tudja perelni a gyerkőcöket csak egy fasza ügyvéd kell hozzá. S mivel anyuka nem tudja bizonyítani h bántalmazza ( mivel nem testileg) ezért apuci mondhat bármit. Ezért ilyen helyzetben mit teszel? Maradsz bólogató kutya és behódolsz mindennek amit a párod tesz vagy kilépsz de akkor veszélye megvan h elveszi a gyerekeket mondvacsinált vádakkal amiket fejedhez vág a bíróságon. Neked semmid nincs a párodnak pedig egzisztenciája van és karrierje. Vajon ki fog győzni? Ezért ötlött fel bennem a gondolst h talán a "szökés " jobb ötlet. De aztán rájöttem h az csak egy plusz adu apuci kezében a bíróságon.
2016. ápr. 28. 12:00
Hány olyan eset van mostanában, ahol a bántalmazó külföldi apuka szinte elrabolta a magyar anyukától a közös gyermeküket?? És még hányról nem tudunk??? Akik nem fordultak a nyilvánossághoz!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook