Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Teljesen egyedül elszigetelve egy másik országban. Depresszió. Nem tudom, hogy mi segítene fórum

Teljesen egyedül elszigetelve egy másik országban. Depresszió. Nem tudom, hogy mi segítene (beszélgetős fórum)


2016. ápr. 28. 14:52
Praktikusan gyűjtsd a bizonyítékokat, látlelet fotó, hangfelvétel beszélgetéseitekről.ÉS MARADJ KONTAKTBAN, AKÁR ITT MINDIG LESZ AKI EGY JÓ SZÓVAL TOVÁBB SEGíT.BESZÉLJ ANYUKÁDDAL CSALÁDODDAL, RÉGI BARÁTOKKAL AMENNYIT CSAK LEHET.NE ADD FEL!
120. Klarisszima (válaszként erre: 117. - Mom4two)
2016. ápr. 28. 14:48

Hogy a fenébe ne létezne?? Azért mert a tied egy elmebeteg barom, nem mindegyik pasi ilyen. Nagyon nem.


Egyébként az elején az összes ilyen egy grál lovag.. A tipikus ilyen nincs kategória.. és valóban nincs, mint látjuk. De normális pasi igenis van.

119. 4975ebdc2f (válaszként erre: 117. - Mom4two)
2016. ápr. 28. 14:47
Létezik.
2016. ápr. 28. 14:46
Következő áldozatai a gyerekeitek lesznek, szóval és ököllel fogja verni őket.
117. Mom4two
2016. ápr. 28. 14:46

Eszmeletlen mennyire semmi nem az aminek latszik.

Miert?

Olyan igazi lovag volt mikor megismertem. Jokepu, jo fizikumu, udvarias, lovagias, romantikus, elozokeny. Soha nem hittem volna, higy valaki lehet ennyire tokeletes. Es lass csodat nem is az.

Olyan undorito fordulattal ugrott ki a szog a zsakbol. Megbiztam benne. Ide koltoztunk minden oke volt es Bamm. Beutott a menyku. Megmutatta a foga feherjet. Azota vissza javult valamennyit. Dehat nem a regi:(


Van egyaltalan barkinek olyan tarsa akit szeret es szeretve is van ugy igazabol evek ota? Letezik ez?

116. 4975ebdc2f (válaszként erre: 110. - Gribedli***)
2016. ápr. 28. 14:45

Angolul csak beszélnek, egy mail a magyar nagykövetségnek.Segítenek hova menj mit csinálj.


Cím:

5 bis, square de l’avenue Foch 75116 Paris



Telefonszám:

(00 33) (1) 4500-9497


Fax:

(00 33) (1) 5636-0268


E-mail:

mission.par@mfa.gov.hu


[link]

115. 871383ddcb (válaszként erre: 107. - Mom4two)
2016. ápr. 28. 14:44
Tudom, hogy nem megy. Még itthon sem lenne egyszerű, szülői háttérrel, egyesülettel, rendőrséggel...sajnos.Mégis kéne valami jogi tanács. A lehetőségekről. Komolyan mondom, csúnya is lesz, de lopkodd a pénzét és gyűjtögess. Addig meg hagyd, hogy érezze mindrn oké, minden úgy van, ahogy akarja. Talàn kibulizol valami önállóságot. Már amennyiben az a terv, hogy nem fogsz megöregedni vele.
114. gribedli*** (válaszként erre: 88. - Mom4two)
2016. ápr. 28. 14:42
Nézd, annyira nincs mit veszíteni, hogy ha maradsz, rossz, ha elmész, ennyire már úgysem lesz rossz, csak jobb. Tehát nem veszítesz semmit, ha elmész. Az tuti, hogy a gyerekeket nem veszik el, sőt, meg szoktak lepődni férfiak, amikor igenis ők vannak kipaterolva a házból, és nem az anyuka. Ha te eladtad az otthoni lakásodat emiatt, ezt is mondd csak el! Egyébként szoktak tudni szállást is adni, vannak ilyen szervezetek, nehogy azt gondold, hogy csak úgy kitesz az utcára.
113. pihőce07 (válaszként erre: 109. - Mom4two)
2016. ápr. 28. 14:41
Figyu. Pszichológus itt már nem segít. Elmebeteg a párod. Késeket gyűjt meg puskákat? Tuti h elmentek nála. Ez nem vicc mert ön és közveszélyes
112. Klarisszima (válaszként erre: 109. - Mom4two)
2016. ápr. 28. 14:38

Megöli magát! Helyes. Tegye. Amúgy nem fogja, sajnos, pedig az lenne a megoldás.

Csak szólok, az ilyen egy féreg, és nem jó apa. A jó apa nem tart terrorban senkit!!!!

111. pihőce07 (válaszként erre: 107. - Mom4two)
2016. ápr. 28. 14:37
Húzta volna vissza a radai rosszseb.
110. gribedli*** (válaszként erre: 86. - Mom4two)
2016. ápr. 28. 14:37

Ilyen nincs, hogy elpereli a gyerekeket, azt tudod, ugye? Persze mindenki fenyegetőzhet, meg ugye ő van otthon és gondolom megpróbál beetetni, hogy ő jobban tudja, mi a törvény, de hidd el, hogy csak úgy a semmiért nem tudja elperelni tőled, meg valószínű, hogy mire odajut, hogy megtehetné, bebizonyosodik, hogy nem gondolta komolyan, csak fenyegetett.


Azonban a tettlegesség nem vicc, úgyhogy muszáj szólnod valakinek. Értik, hogy mit hablatyolsz, vagy sem, meg kell próbálnod.

109. Mom4two
2016. ápr. 28. 14:36

Ugyved forumot megprobalom. Hatha mond valami megoldast.

Biztos nem lehet ot kikezelni? Mit csinalna egy pszihologus? Jo tudom, szemet allat velem. De a gyerkek imadjak es jo apa. Ha van vajmi esely arra, higy megjavitsam ot a gyerekeimert hat barmit megtennek. Tudom, es igen megprobalom az ugyvedet. De nagyon felek megteszi amikkel zsarol, tudjatok. Nagyon, nagykn felek. Mikor elmennek neki orthonrol elhiszem, higy tenyleg megoli magat.. Keseket gyujt. Meg puskakat. Raadasul amennyi penze van szetperelne es nagyon felek nemhigy elvenne a kicsikeim, tobbe nem is lathatnam. Biztositasa van igyvedekre. Nekem meg mar semmim.

108. pihőce07 (válaszként erre: 106. - Mom4two)
2016. ápr. 28. 14:36
Én mindent megtennék h megszabaduljak tőle. Fojtogat? És azt mondod javul? Mi lesz később? Leszúr? Atya ég...
107. Mom4two (válaszként erre: 102. - 871383ddcb)
2016. ápr. 28. 14:31

Az a baj, hogy mar huztam vissza magas epulet ablakabol, a nem torodom technika miatt.:( a nanenak mar irtam regebben es az angol bantalmazott noknek is de kulfoldrol nem tudnak segiteni az ittenit meg nem tudom

Mi az. Es zsarol. Probaltam alkut kotni. Lathatja a gyerekeket stb. Nem megy.

106. Mom4two
2016. ápr. 28. 14:27
Es a hangfelvetel.. Ha eszreveszi a telefont elveszi csekkolja. Torli. Fenyeget. De mondom 1 eve nem vert meg 1 x folytogatott de az mar honapokkal ezelott volt. Az agresszioja kezd elmulni. Lehet idolegesen, nem tudom. De az biztos ilyen szempontbol jobb. Inkabb beszologat, hogy semmi nem jo. Igeri, hogy elhetek de mikor megprobalnek nem hagy.
105. Mom4two (válaszként erre: 97. - 871383ddcb)
2016. ápr. 28. 14:25
Hanyszor hanykolodtam at ejszakakat igy... De meg en mennek bortonbe.
104. Mom4two (válaszként erre: 98. - Pihőce07)
2016. ápr. 28. 14:24
Igen csinaltam. Elkuldtem tobb helyre. Szart sem ert. Mar elnezest a kifejezesert. :(
103. 4975ebdc2f (válaszként erre: 96. - Mom4two)
2016. ápr. 28. 14:23

Francia vöröskereszt?Vannak nő otthonok, egy email. a magyar nagykövetségnek.Mit kellene tenned mik a lehetőségeid.


[link] IRJ NEKIK IS, HÁTHA VAN EGY ÜGYVÉD VAGY VALAKI AKI SEGíTHET.

102. 871383ddcb (válaszként erre: 96. - Mom4two)
2016. ápr. 28. 14:23

Csak tarts ki. És nem vagy hülye. Pszichológus legyen a talpán, aki idejekorán ezt felismeri. Biztos, hogy a munkahelyén kedvelik. Meg okos.

Csak ne hagyd el magad és ne törődj bele abba, hogy te vagy a hülye és mindenért a hibás. Pont ez a célja. Azt mondja öngyilkos lesz? Vond meg a vállad. Az ilyen tipusú embereket az táplálja, ha félsz. Tőle, attól, hogy elveszíted stb. De ha azt látja nem érdekel, ha kútba is ugrik, nem tud ezzel mit kezdeni.

101. Mom4two (válaszként erre: 75. - 4975ebdc2f)
2016. ápr. 28. 14:20
Igen, gratula neki. Remelem nekunk is sikerul kitalalni, hogy mit tehetnek.
100. Mom4two (válaszként erre: 76. - 5c54c8b1c1)
2016. ápr. 28. 14:18
Sok ido.. Edes kisi szerelmes lanyom, hat nem szepitem veletlen volt. De en soha egy percig sem bantam ot. O az en angyalom. Edes kicsi gyerekeim. Ok a mindeneim. De, hogy valaszoljak. Mikor teherbe estem vele mar kuzdottem, hogy elhagyjam. Ilyen huza vona volt. Akkor vettem a jegyeket amiket letiltott...
99. Mom4two (válaszként erre: 63. - Pihőce07)
2016. ápr. 28. 14:13
Ponotooooosaaaaaaan!!!!!! Ebbe beleorulok:'(
98. pihőce07 (válaszként erre: 96. - Mom4two)
2016. ápr. 28. 14:11
Telefon...van rajta hangfelvételes gomb. Nos ha elkezd veled veszekedni fenyegetőzni, bántani...kicsit játssz is rá. Sírj ordíts jajjgass ezzel már lesz egy bizonyítékod ellene. Figyu és egy percig ne sajnáld. Csináld ki a férget!
2016. ápr. 28. 14:11

Még a gyerekeit is eszköznek használja, hogy zsaroljon.

Valaki kellene melléd, ezt tök egyedül nem lehet. Sajnos én nem tudok érdemben mit írni, mivel segíteni. Csupán azt, hogy semmiképp ne veszítsd el önmagad mellette. Neten nem lehet valami tanácsot szerezni hozzáértőtől? Pénzt semmiképp nem tudsz valahogy összekaparni a tudta nélkül? Tudod valamivel bizonyítani, hogy a te pénzed is a közös házban van?

96. Mom4two (válaszként erre: 59. - Gribedli***)
2016. ápr. 28. 14:07

En halas vagyok, hogy segiteni probaltok. Szeretnek lepni az ugyben. De nagyon elvesztem mert mindenhol falba utkozok. Azt latom most a legjobb megoldasnak ha ot jo iranyba terelnem valahogy es megmentenenk a csaladot, de igen latom en is es probaltam

Is mar Szokni menni megeggyezni vele. Fenyeget. Elveszi a gyerekeket. Megol engem. Megoli magat es miattam nem lesz apjuk a hyerekeknek. Megvaltozik szeret. Oruletbe kerhet. Es napjaimat mar beletorodve elek, hogy en vagyok a hulye. Biztos igaza van. Aztan rajovok, hogy nincs probalkozom ujra es ujra. Vegso elkeseredesemben irtam ide. Hatha valaki mond valamit amit nem probaltam. Valamit ami segithet. Es olyan rendesek vagytok, higy tenyleg probaltok segiteni. koszonom.


(Telefonrol irok "sunyiban", bocsi a helyesirasert meg az ossze- visszasagert)

95. Mom4two (válaszként erre: 56. - Gribedli***)
2016. ápr. 28. 14:00
Igazad van, de, hogy?
94. pihőce07 (válaszként erre: 84. - Mom4two)
2016. ápr. 28. 14:00
Te jó ég! Szóval ver is. Hát akkor fogd meg magad és tűnj el. Beteg a párod! Ha megver azonnal mennék a bíróságra s feljelenteném. Nem javul. Hidd el hogy azok csak időszakok mikor épp nincs kedve bántani. Aztán megint. Igen, elvinném a lányát mert aki veri a feleségét az előbb utóbb verni fogja a gyerekeit is. Hát könyörgöm. Lépjél vmit! Ha kell éjszaka verd meg amikor alszik de úgy h törjön a lába h ne tudjon utánatok rohanni. Biztos h elintézném egy életre hogy ne akarjon bántani többé. Hú de feldühödtem. Mocsok szemét!!! Jó h elbír egy nővel.
93. Mom4two (válaszként erre: 55. - Gribedli***)
2016. ápr. 28. 13:59
Itt nincs korendelt baby sitter. Nagyon draga a baby sitter. Raadasul minden juttatast a gyerekek utan o kap.. Itt hova mennek ki sem adnak nekem lakast. Raadasul mindenem benne van a kozos hazunkban.
92. 871383ddcb (válaszként erre: 84. - Mom4two)
2016. ápr. 28. 13:58

Ne hidd el, ne beszéld be magadnak, hogy javul a helyzet. Ne akarj a sarkadra állni vele szemben. Az ő szabályai szerint éltek, ha ellenkezel, elvérzel. Amit írtál, hogy kideríti és megakadályozza, hogy elmenj...ez győzzön meg téged, hogy beteg. Pszichésen. Nem változik, csak manipulál téged. Hogy maradj.

Valahogy gyere ki ebből az állapotból. Ignoráld. És szép lassan kezdjed el tervezgetni a lelépést. Addig pedig beszélgess itt. Az is valami, ha a padlón vagy. De folyamatosan keresd a megoldást, mert tönkretesz. Mindannyiótokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook