Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Teljesen egyedül elszigetelve egy másik országban. Depresszió. Nem tudom, hogy mi segítene fórum

Teljesen egyedül elszigetelve egy másik országban. Depresszió. Nem tudom, hogy mi segítene (beszélgetős fórum)


151. Mom4two (válaszként erre: 143. - Pihőce07)
2016. ápr. 28. 15:17
Ez. Erre nem talalok szavakat.
150. 4975ebdc2f (válaszként erre: 148. - Mom4two)
2016. ápr. 28. 15:17
Nem jézusom dehogy, nehogy már ezt hidd normálisnak.A párod elmebeteg, nem kicsit!
2016. ápr. 28. 15:15

Ezert mondjuk, hogy menj el hivatalba, gyámügy, ifjúságvédelem, mit tudom én - mi...

Ha kivágnak az ajtón mássz be az ablakon. Kivágnak az ablakon, bemászol az ajtón!

Nem szabad hagyni!

Ez a hímnemû BETEG!!!

148. Mom4two (válaszként erre: 135. - 5c54c8b1c1)
2016. ápr. 28. 15:14

Igen aludni sem hagy es a legdurvabb, higy wc-zni sem. Tok ciki, de kizavar. Furodni is sutyiban szoktam... Igen szedtem anti babyt ugy lettem terhes!!!!

JEZUS MARIA! Ez tobb novel is megtortenik????????????????????? Es minden ferfi pont ezt csinalja?????????? Vagy veled is ezt csinaljak? Olyanokat irsz folyton mintha velem elnel es latnad, hogy elunk!

147. gribedli*** (válaszként erre: 133. - Túrógombócka)
2016. ápr. 28. 15:12
Nem
146. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 140. - Mom4two)
2016. ápr. 28. 15:12
Amíg ezt elhiszed neki és behódolsz neki, addig uralkodni tud feletted.
145. gribedli*** (válaszként erre: 140. - Mom4two)
2016. ápr. 28. 15:11
Kérlek, hagyd abba ezt az elveszi a gyerekeket dolgot! Nem kell félretenni ügyvédre és nem tudja ellened állítani a bíróságot. Mivel ő egész nap dolgozik, csak bébiszitterrel tudná megoldani a felügyeletet, főzni, mosni rájuk nem tud, tehát nyugi, veled fognak maradni, legalábbis kicsi gyerekeket soha nem vesznek el, még drogos nőktől sem. Még pénztelen nőknek is adnak határidőt amíg munkát keresnek. Ne vedd be ezeket a faszságokat amiket mond neked, ha te nem mondasz le semmilyen körülmények között, akkor max egy közös felügyeletig juthat, 3 napig vele, 3 napig veled a kölykök. És csak miután bebizonyítja, hogy neki még az is kevés, akkor még megpróbálhatja elperelni de nem fogja. Majd az első szaros pelenka után, lázas hányós-fosós vírus után elmegy a kedve a perelgetéstől.
2016. ápr. 28. 15:11

A kettôs személyiség nagyon jellemzô rájuk.

Kifelé bûbájosak, befelé állatok. Ezért is nagyon veszélyesek!

143. pihőce07 (válaszként erre: 135. - 5c54c8b1c1)
2016. ápr. 28. 15:10
Így van. Ezek mind gyakoriak. Sőt az is amikor begyógyszereli a feleséget erős nyugtatókkal majd olyanokat csináltat meg vele amiket épeszűen nem tenne. Őrületbe kergeti. Majd kiskorúsítatja. Aztán az asszony már azt sem tudja a végén hogy tényleg megőrült vagy csak a férje játéka ez. Persze egy eszelős nőnek senki nem fog hinni. Mindenki csak legyint rá miközben a zsarnok pasi meg játssza az aggódó párocskát meg a felelősségteljes apukát holott ő a közveszélyes. Ezek megtörténnek emberekkel...
142. 4975ebdc2f (válaszként erre: 134. - Mom4two)
2016. ápr. 28. 15:07
NEM A TE SZÉGYENED, EZT LÁSD BE! Ő VISELKEDIK ÁLLAT MÓDJÁRA, OKOS TANULT ERŐS NŐ VAGY ANYA, VAN BENNED ELÉG ERŐ KIKECMEREGNI EBBŐL. CSINÁLJ BOTRÁNYT IGENIS HAD TUDJÁK A KÖRNYEZETETEKBEN MI FOLYIK, MEGLÁTOD SOKAN MELLÉD ÁLLNAK.Ő JOBBAN FÉL ETTŐL MINT TE, BANKBAN DOLGOZIK , PLÁNE JÓ. MÉG INKÁBB ADNIA KELL A LÁTSZATRA.NE HALLGASS, BESZÉLJ MINDERRŐL.
141. gribedli*** (válaszként erre: 129. - Klarisszima)
2016. ápr. 28. 15:05
De van valami, mert ők kapják a juttatásokat mint család, vagyis ez ilyen bejegyzett élettársi viszonyféle, aminek vannak jogi vonatkozásai, tehát be kell mennie. Azért is, mert ő nem hagyhatja el a közös házukat, mert az olyan, mintha ő ment volna el. Ezért kérni kell egy ilyen szeparációs eljárást, azért is, hogy a juttatásokat immár ő kapja és ne a pasi. Meg még esetleg bemenni feljelentést tenni, hogy ő el szeretne menni de a pasi bántalmazta és fenyegeti, és így tovább. Ha nem kezdi el, akkor nem lesz ebből az egészből semmi.
140. Mom4two (válaszként erre: 122. - 871383ddcb)
2016. ápr. 28. 15:05
Felek a jogi lepeseitol, hogy mit mond o. Hogy ellenem iranyitja oket, hogy elveszi a gyerekeket. En nem tudom kockaztatni, hogy elveszitsem oket. Nem is tudna oket felnevelni.. Megprobalok felretenni ugyvedre.
139. Klarisszima (válaszként erre: 138. - 4975ebdc2f)
2016. ápr. 28. 15:03
azok úgysem hiszik el majd, mert velük nem olyan.
138. 4975ebdc2f (válaszként erre: 123. - Mom4two)
2016. ápr. 28. 15:02
A pasi családja hol él?Meséld ez az anyjának kollégáinak testvéreinek mit művel..
137. Klarisszima (válaszként erre: 133. - Túrógombócka)
2016. ápr. 28. 15:01
ha van útlevelük, de. vagy személyi. simán. csak a születési anyakönyvi kivonat legyen az embernél, hogy ő az anya. (barátnőm franciországban él, francia férjjel, és így utaznak a gyerekekkel, ha egyedül hozza őket haza)
136. pihőce07 (válaszként erre: 123. - Mom4two)
2016. ápr. 28. 15:01
Elmebajos. Nem fogja fel hogy mit csinál. Hidd el hogy ha nem lépsz le nem lesz láthatatlan határ
2016. ápr. 28. 15:01

Sajnos az elszigetelés, a személyiség megtörése van még tovább is.

Elveszik a telefon, a személyigazolvány, a lakáskulcs, egyéb hivatalos személyes iratok.

És variálható még folyamatos szexuális erôszakkal, legyen az fojtogatás, orális-anális kényszer, menstruáció idején; nem hagyja aludni, fürödni, wc-ézni,stb. Felíratja az antibébit, majd lecseréli valami valami vitaminra, hogy terhes maradjon; nyugtatót ad be neki a tudtán kívül, stb.

134. Mom4two (válaszként erre: 121. - 4975ebdc2f)
2016. ápr. 28. 15:00

Oke. Koszonom nektek a loketet. Megprobalom az ugyved forumot. De ingyen is adnak tanacsot?

Anyukamat nagyon szeretem, de uj elete van, de neha azert beszel meg velem... Tudja mi folyik itt es tamogat lelkileg neha napjan, de nem tud segiteni.. Regi baratokkal neha beszelek de szegyellenem elmondani barkinek mi folyik itt.

2016. ápr. 28. 15:00
az EU-n belül nem utazhatnak a gyerekek simán ide?
132. Klarisszima (válaszként erre: 131. - Gribedli***)
2016. ápr. 28. 15:00
:)
131. gribedli*** (válaszként erre: 120. - Klarisszima)
2016. ápr. 28. 15:00
Grál lovag:D
130. 4975ebdc2f (válaszként erre: 124. - Gribedli***)
2016. ápr. 28. 15:00
IGAZAD LEHET, CSINÁLJON BOTRÁNYT..EZ MŰKÖDHET.
129. Klarisszima (válaszként erre: 124. - Gribedli***)
2016. ápr. 28. 14:59

nem kell válókereset, mert nincsenek összeházasodva.


a gyerekekkel meg, legalábbis itthon (nem tudom, a franciáknál mi a helyzet), amíg nincs gyerekelhelyezés, addig mind a két szülő kvázi azt csinál, amit akar. Ha elviszed, nem perelhet, mert nincs nála elhelyezve. Nyilván ez ugyan úgy műxik, ha ő viszi el őket, te sem perelhetsz. Ergo, a gyerekek ott maradnak, ahová viszik őket, azzal, aki viszi, addig, amíg nincs hivatalos gyerekelhelyezés. Mind a két szülőnek joga van elvinni őket.

128. gribedli*** (válaszként erre: 117. - Mom4two)
2016. ápr. 28. 14:59
Létezik:)
127. 871383ddcb (válaszként erre: 122. - 871383ddcb)
2016. ápr. 28. 14:57

Amit még javasolni tudnék: már ne mentegesd.

Nem az, akinek megismerted és tuti sosem volt.

Ha mindig felmentést keresgetsz számára vele és így fogod leélni az életed.

126. vacsa (válaszként erre: 1. - Mom4two)
2016. ápr. 28. 14:56

nyomás haza.


Egy barátnőm két évet élt kinn a férjével és a - mostanra nagykorúvá cseperedő - gyerekekkel. Hasonló felállás... Most hagyott ott csapot-papot, mert már rendszeresen a hatodikon az ablak előtt találta magát, azon gondolkozva hogy csak ugrani kellene...

125. Mom4two (válaszként erre: 120. - Klarisszima)
2016. ápr. 28. 14:55
Hat remelem egyszer ram is ramtalal, ha a dragam utan kepes leszek meg ferfira nezni...
124. gribedli*** (válaszként erre: 96. - Mom4two)
2016. ápr. 28. 14:55

Megöl?! Na, azt megnézem! Figyelj, a legközelebbi alkalommal mikor elmész bevásárolni, megnézed a polgármesteri hivatal órarendjét. De valami buta ürüggyel, hogy mittudomén, ha valaki meglát és elmondja neked, csak azt akartad megnézni, hogy mikor van a bölcsi vagy valami baromságot találj ki!


Ha jól értem akkor ő már tudja, hogy többször el akartál menni. Nos, a megfelelő nyitvatartáskor bemész a hivatalba és beadod a válókeresetet. Lesz biztos békítő meg kisfasszom, meg húzzák halasztják ugye a dolgokat és küldenek majd neki is levelet és a leírásodból arra következtetek, hogy amikor megkapja, jól meg akar verni. Te meg védd meg magad, és jelentsd is fel, sőt, ha megsérülsz, menj el orvoshoz is, és a leletet is csatold! De védd meg magad, ha neked megy!!! Az is lehet, hogy összevissza fenyeget, stb, de te a válókeresetet vissza ne vondd! Szép lassan akkor el fog indulni az egész. Különben akármennyire fogja őt idegesíteni, visszamondhatta a repjegyet de a válást nem mondhatja vissza helyetted. Ciki lesz a faluban neked? Az lesz. Sutyorognak majd? Sutyorognak. Te meg szarjál rá, oké??:))))

123. Mom4two (válaszként erre: 118. - 4975ebdc2f)
2016. ápr. 28. 14:54
Csak a testemen keresztul amig en elek soha nem nyul hozzajuk. Tudja, hogy ott van egy hatar. A gyerekeim szentek es serthetetlenek. Tudja, hogy ott elet vagy halal engem nem erdekel. Oket soha semmilyen szin alatt senki nem banthatja.
122. 871383ddcb (válaszként erre: 109. - Mom4two)
2016. ápr. 28. 14:52

Jó apa, aki bántalmazza és leuralja a gyerekei édesanyját?

Nem tudná kikezelni. Hosszú lenne leírnom miért, de higyj nekem.

Attól ne félj, hogy megöli magát. Ebben meg szinte biztos vagyok, hogy nem. Tipikus zsaroló. És tudja, hogy félsz.

Fegyvereket, késeket gyűjt a gyerekei mellett?

Hidd el, ezek nem birják, ha nem velük törődnem. Ha legközelebb az ablakba áll, menj főzz kakaót a gyereknek.

Ottani rendőrség?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook