Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Teljesen egyedül elszigetelve egy másik országban. Depresszió. Nem tudom, hogy mi segítene fórum

Teljesen egyedül elszigetelve egy másik országban. Depresszió. Nem tudom, hogy mi segítene (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
31. Channa* (válaszként erre: 30. - Gribedli***)
2016. ápr. 28. 07:38
Francia
30. gribedli*** (válaszként erre: 2. - Mom4two)
2016. ápr. 28. 07:38

Mi az, hogy keressél pénzt? Mármint nem tudod a nyelvet, és otthon vagy a picikkel és ő szeretné, hogy pénzt keress, vagy van valami pénzkereseted? Mert ha az utóbbi, azért nem annyira veszett fejsze nyele.


Melyik ország?

2016. ápr. 28. 07:10

Nagyon sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy, de csak te tehetsz róla. Persze így utólag már látod te is, de már kicsit késő.

Amit én tennék, ha a helyedben lennék:

Ha van pénzed, akkor most azonnal vennék repülőjegyet magamnak és a gyerekeimnek, és amikor elmegy dolgozni, akkor hazajönnék a szüleimhez vagy bárkihez. Nem abban ringatnám magam, hogy szeretem, majd megváltozik, stb. Mert sajnos az esetek 99%-ban csak rosszabb lesz az ilyen, azaz neked és a gyerekeknek is csak rosszabb.

Szüleid mit mondanak, mit tegyél? Tudják, hogy milyen az életed?

Én azt gondolom, hogy ennél még az is jobb itthon élj családiból és gyesből, azaz lehet nélkülöznöd kellene, de az életetek jobb lenne. És ha ilyen végzettséged van, ennyi nyelven beszélsz, akkor biztos találsz hamar állást is, a nagymama tudna segíteni a gyerekekkel kapcsolatban, illetve itthon találnál barátokat.

Ha hozzámennél, szerintem nagyon rossz lenne.

Azt írod, hogy francia, de valóban az? Szerintem te egy francia állampolgárságú arabról beszélsz, nem?

2016. ápr. 28. 06:49

Biztos hozzá nem mennék.

Francnak sem hiányzik a válás tortúrája. Elég lesz hazacuccolni.

27. 4975ebdc2f (válaszként erre: 2. - Mom4two)
2016. ápr. 28. 06:44
Még mindig azt mondom állj a talpadra.Nem változik semmi, míg nem változtatsz. Házi rabszolga vagy, és ne írd hogy szereted. Mit szeretsz hogy megaláz semmibe vesz, matrac dada és cseléd vagy egy személyben? Abban mi a jó? Az nem szeretet, mig abban a biztos tudatban van hogy teljesen szabadon rendelkezik feletted addig ez marad is. A gyerekeid beszélik a nyelvet, tanuld tőlük.. keress munkát.
26. vica66 (válaszként erre: 10. - Mom4two)
2016. ápr. 28. 06:34

Furcsállom, hogy már két gyereketek van, és még nem akart elvenni, annak ellenére, hogy te szeretted volna.

Így a leírásod alapján sajnos úgy néz ki, hogy afféle rabszolga vagy a saját otthonodban, ő meg azért megőrzi a függetlenségét.

Elég baj, hogy hagytad idáig fajulni a dolgokat. Írtad, hogy beszélsz pl. angolul. Azzal nem tudod megértetni magad ott? A franciát talán online is tudnád tanulni, de az akkor is nonszensz, hogy nem enged sehova. Nincs pénzed, amivel te rendelkezel? Mert ha van valamennyi, akkor igenis állj a sarkadra, hogy márpedig elmégy, ahova szeretnél, akár gyerekestől is. Meg kell próbálnod megértetni a pároddal, hogy tönkremégy ebben a bezártságban. Közös programjaitok legalább vannak?

Mi itt csak annyiban tudunk segígteni, hogy meghallgatunk, de neked kellene komolyan elbeszélgetni a pároddal, hogy sok mindenen változtatni kell. Nincs lehetőséged akár ideiglenesen is hazaköltözni a gyerekekkel? Mert ha nem hallgat meg, nem hajlik a változtatásra, akkor esetleg ezzel is nyomást gyakorolhatsz rá. Hogy vagy változtat, vagy mégy.

25. vica66 (válaszként erre: 22. - 6b3a35c3e8)
2016. ápr. 28. 06:24
Írta, hogy a párja francia, és az ő országában élnek. Tehát Franciaország.
24. 871383ddcb (válaszként erre: 10. - Mom4two)
2016. ápr. 28. 06:20
Azt mondom ne menj hozzá. Neki úgysem jelent mást a házasság, mint szerződést pénzügyek miatt. Teljesen leuralja az életed, mi lesz később? Fősulira jártál, tanultál, ne hagyd magad bezárni, ez nem normális élet. Próbáld meg a jövődet és a gyerekek jövőjét nézni. Szereted. De ezért nem áldozhatod fel saját magad.
23. 4975ebdc2f (válaszként erre: 22. - 6b3a35c3e8)
2016. ápr. 28. 06:17
Szomorú.
22. 6b3a35c3e8 (válaszként erre: 2. - Mom4two)
2016. ápr. 28. 06:14
A leírás alapján skandináv országban élsz. Ők ilyenek, ezt neked kell elfogadnod. Örülj hogy nem ver mert a skandináv országokban a férjeknek hamar eljár a kezük. Amit kifelé mutatnak meg a valóság ég és föld. A sexről annyit, hogy a magyar férfiakat azért szeretik az északi nők mert hetente többször is megpocsékolják a párjukat.... Egy átlag nő ezt szerintem el se hiszi... A szeretetnek minden megnyilvánulása idegen tőlük. Barátkozgatásra sincs igényük.
2016. ápr. 28. 05:19
A férjed nem változik, nem lesz jobb semmi...
20. 4975ebdc2f (válaszként erre: 2. - Mom4two)
2016. ápr. 28. 05:19
Szegény, ez itthon sem megoldható.És még szültél is jól két gyereket hogy ne is moccanhass. Mond hogy nem muszlim országban élsz! Bár mindegy, innen egy út van, válj el...
2016. ápr. 28. 03:11
az ilyen pasitol el kell menekulni hisz mar most nem vagy vele boldog mi less akkor kesobb.egy eletet boldogtalansagban akarsz tolteni?en is kulfoldon elek,s parom is kulfoldi volt mindig/tobb orszagban eltem/de mindig voltak barataim,nem voltam lancon tartva....gondolkozz el a jovodon........szep az elet ha vki olyannal elunk aki szeret es megbecsul bennunket.
18. 342402de6d (válaszként erre: 9. - Mom4two)
2016. ápr. 28. 01:45
Önmagadat tiszteled?
17. Cucicsillag (válaszként erre: 12. - Cucicsillag)
2016. ápr. 28. 00:00

Jahh, aszittem a ferjed...

Ilyet nem valasztanek :(

16. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 10. - Mom4two)
2016. ápr. 27. 23:59

Megtudnád fogalmazni, hogy mit szeretsz benne?


Mi az, ami még mindig vonz benne?

15. Hópihe_ (válaszként erre: 13. - Pozitívribizli)
2016. ápr. 27. 23:55
Teljesen igazad van!
2016. ápr. 27. 23:44
Nekem ez mar felelmetes, en megszoknek tutira az alapjan,ahogy elmeseled. (Persze tul is dramatizalhatod...)
13. pozitívribizli (válaszként erre: 10. - Mom4two)
2016. ápr. 27. 23:43

Eszedbe ne jusson hozzámenni!!! Bocs, hogy ezt mondom, de el fogod hagyni... már most is Magad alatt vagy, a válás hercehurcáihoz pedig extra energia lesz szükséges, honnan veszed majd ahhoz a lelki erööt? Ami kis szusszanás marad Benned, arra szükséged lesz az újrakezdéshez, ne akarj tönkremenni!


Sajnálom, ha kemény voltam.

12. Cucicsillag (válaszként erre: 6. - Mom4two)
2016. ápr. 27. 23:25

Nekem elsore, masodikra is eleg "rabtarto" tipusnak tunik a ferjed, aki nem sokba vesz... :(

Merre eltek? Vagy mi a terv? Szinte olyan, mint amikor elveszi a not felesegul es szuljon X gyereket ,maradjon otthon, szolgalja ki az urat, a gyerkocoket es kussoljon. Nem tecccccik!

11. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 10. - Mom4two)
2016. ápr. 27. 23:21

Ha így is szereted, az életben nem lesz becsületed előtte.

Nem lenne érdemes hozzá menni, az én eszemmel, hiszen a gyerekeidhez netán válás esetén nem sok közöd lehetne.


Meg kellene makacsolnod magad, mert, ha most ilyen az életed, akár pokollá is teheti a későbbiekben.

10. Mom4two (válaszként erre: 8. - Andi6020)
2016. ápr. 27. 23:13

Igen mondhatni egesz jo volt. Igazabol meg csak most tervezzuk majd a hazassagot... Penzugyek miatt.... Szerinte csak szerzodes. Dehat nem tudom. Nem biztos, hogy en ezt akarom igy. Nekem nem csak szerzodes. Mondta, hogy o szeret es ehhez neki nem kell papir. Nekem sem. En is tenyleg szeretem ( o istenem, ha nem szeretnem, de messze jarnek mar evek ota..)

Sajnalom, olyan kuszan irok remelem ertheto.

9. Mom4two (válaszként erre: 5. - Dumbok)
2016. ápr. 27. 23:09

Koszonom, hogy ilyen gyorsan valaszoltok. Nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar irnak majd.:)


Szerintem is a ferjemmel van a baj. De nem tudom, hogy alljak ki magamert jobban.

Minden tolem telhetot leteszek az asztalra, hogy kivivjam a tiszteletet, de csak nem jon.

Biztos velem is van problema. Nem tudom, hogy mi lehet. Talan valamit maskepp kene csinalnom.

A skypeom tenyleg mukodnek ezek a nyelv leckek? Nem "huzzak le" az embert? Hallottam rola ilyesmit azert nem is mertem probalni. Telefonomon van ilyen nyelv app azt mar ugy ahogy tudom, de meg mindig ugy beszelek mint egy dudu es nem nagyon turelmesek az emberek, hogy parbeszedbe meruljenek azzal aki nem beszel anyanyelvi szinten. Raadasul ez egy kis falu az isten hata mogott. Ugyhogy az itteni magyarok is legalabb 2,5 orara vannak innen..:(


Szeretem az eletem, a gyerekeim meg ugy minden klappol. A ferjemen kivul. Szeretnem vele helyrehozni a dolgokat.

Szerintem valahol ott veszhetett el a tisztelet, ahogy idekoltoztunk.


Neki kellett atvenni az elejen 1-2 feladatomat ( regisztralni a tb-hez , beiratni a gyerkocot oviba ) mert ugye nem beszeltem a nyelvet. Elotte en mindent inteztem. Akkor meg csak a fiunk volt de dolgoztam ejjel nappal bolcsi suli takaritas o szamlak. Mindent inteztem. De miota ide koltoztunk nagyon elromlott minden es nem hajlando angliaba menni. Max canadaba. De oda meg evekbe telik kijutni fix meloval. Raadasul itt a karrierje. Es nagyom ragaszkodik hozza. Es onnan meg meg messzebb lenne edes anyam es apam es mindenki..

8. andi6020 (válaszként erre: 2. - Mom4two)
2016. ápr. 27. 22:56
Házasság (már ha volt esküvő, de gondolom volt), meg a gyerekek előtt minden szuper volt?
7. Mom4two (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2016. ápr. 27. 22:56
Nem, francia..
6. Mom4two (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2016. ápr. 27. 22:55
Keresnek, ha lehetne. Sportolnek, ha elengedne es lenne aki vigyaz a lanyomra, de meg magammal is vinnem a kicsi lanyom, de mindig beleegyezik es vegul.... Nem mert mast kell csinalnom. Vagy csak nem... Csalad is masik orszagban van. Es egyedul nem tudnek boldogulni a ket gyerekkel. Anyagilag biztos nem. 3 nyelven beszelek, de eddig angliaban eltunk es ott jartam foiskolara. Ott minden teljesen tokeletes volt ( persze kiveve a rossz kajat meg az idojarast) de o oda vissza nem megy. Ugyhogy valahogy ot kell jobb belatasra birni, hogy vegye eszre, hogy itt vagyok en is nem rabszolga, hanem erzo ember.
2016. ápr. 27. 22:54
En is kulfoldon elek, tudom milyen nehez es sokszor rator az emberre a magany. De oszinten szolva szerintem nem a kulfolddel van a problema hanem a ferjeddel. Muszaj lenne jobban kiallni magadert, mert igy nem fog javulni a helyzeted ha semmit nem csinalhatsz. En pl. Skypeon veszek magyar tanaroktol nyelvlecket, mert ugy sokkal olcsobb. Nezd meg a meetup.com-ot, ott talalhatsz hasonlo erdeklodesu embereket, kismamas csoportokat, ahova el tudsz jarni. Legyel eros es allj ki magadert, ne hagyd hogy barki is elnyomjon, csak egy eleted van!
4. andi6020 (válaszként erre: 2. - Mom4two)
2016. ápr. 27. 22:50

Ja, hát ezt még nem láttam, amikor a választ írtam.


Arab férjed van?

2016. ápr. 27. 22:49

Keress barátokat, ismerkedj, sportolj.


Vagy ha itthon van a családod, gyere haza. Nagy a vonulás kifelé (okkal), de nem mindenki alkalmas arra, hogy külföldön gyökeret verjen.

2016. ápr. 27. 22:47

A parom mas nemzetisegu. Az o orszagaban lakunk. Sosem volt lehetosegem kimozdulni otthonrol. Mert mindig volt kifogasa. Nem engedte, hogy nyelvleckeker vegyek mikor lehetett volna alkalmam penzre hivatkozva most meg 2 kicsi gyerkek mellett eselyem sincs. Feltekeny, hirtelen hatagu. Utalja ha baratkozom.. En mindent csinaljak meg eromon felul lassak el mindenkit es ot is. Takaritsak, mossak, fozzek, lassam el a gyerekeket a kutyat es persze ot. Kozben keressek penzt ket kisgyerek mellett. Soha egy jo szo. Soha egy dicseret. Folyton-folyvast csak a panaszkodas ez nem jo az nem jo amaz sem eleg es semmi nem jo. Ez hianyzik neki megtobb ter kell. Semmi kontroll. Nincs is dehat, hogy is lenne. Sex???? Hahahahaaaa 3 havonta 2 perc?! Persze nekem legyen eleg ennyi. Szegny o. 5 napot napi 8 orat dolgozik mint tanacsado egy bankban. De se elotte se utana semmi csak szegeny o. Este 4-5x kel a lanyunk mert szopizik meg jon a foga, de meg soha nem kelt fel hozza 11 honap alatt. Eddig egyetlen egyszer adott neki enni es a lanyom meg soha nem volt nelkulem. Ami azt jelenti, hogy imadom a gyerkeim es a csaladom es megteszem mindent ertuk, de neke

Egyetlen percem sincs magamra meg a wc-n is ott van velem. Nem is lenne baj de egyaltalan semmilyen szinten nincs megbecsulve a "munkam" tetteim,

Vagy a tamogatasom.. Nem beszelhetek senkivel az anyamon kivul. Es o is mas orszagban van. Sehova se mehetek kiveve bevasarolni a hutobe vagy oviba vinni a fiam. Ennyi. Szemet utolso riheromy vagyok amiert nekem ez nem

Eleg???? Nem normalis, hogy akarok baratokat, erteni a nyelvet, egy kis tiszteletet, szeretetet, megbecsulest??? Ez mind csak mese lenne?????? Sok romantikus vigjatek mimd hazugsag ugy ahogy van. Mit tehetnek, hogy a gyerekek ne csonka csaladban nojjenek fel es en is valahogy jobban legyek. Mit? Hogy becsulne meg jobban 0-24 agyon dolgozom magam, hogy minden kivansaga teljesuljek, de o csak a hibat latja bennem. Azt mondja szeret meg bla bla bla, de neki a sex olyan mintha csak a teljesitmenyrol szolna meg allandoan faradt, de kivizsgaltatni nem akarja. Pszihologushoz nem tudom menni mert nem ertenenk egymast van itt esetleg egy jo lelek aki nem itelkezik hanem megprobal

Megerteni es segiteni nekem? Kerlek istenem ennyire nem lehetek egyedul.

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook