Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Telepátia vagy gondolatolvasás? fórum

Telepátia vagy gondolatolvasás? (beszélgetős fórum)


2013. júl. 4. 02:15

Én csak szimplán bevonzok dolgokat.

Pl egy zeneszámra ha erősen sokat gondolok, hamarosan valamelyik rádióban meghallom. Nagyon érdekes érzés, de egyben jó is.


Sajnos a lottó számokra ez nem érvényes. :(

Pedig ha ott is működne... :D

2013. júl. 3. 21:15
hm
2013. júl. 3. 20:35
En azt szoktam megerezni h jo vagy rossz emberrel van dolgom. Elso benyomas. Egy pillanat az egesz. S mindig bejon!
2010. máj. 12. 14:05
nas zóval én nem nézlek hülyének úgyhogy nyugottan mondhatod.
2010. febr. 1. 16:20
Telepátia: kölcsönös üzenetváltás szavak nélkül. Gondolatolvasás: belelátni más gondolataiba.
19. Crystall (válaszként erre: 1. - E3cb7b027d)
2010. jan. 18. 09:06
Szia! Akik közel állnak hozzám azoknál érzem ezeket a dolgokat. Akik elmennek tölünk elötte pár napal álmomban jönnek és elköszönnek, akik hirtelen halnak meg, ök utána jönnek. Általában hangok figyelmeztetnek, ha valaki pl. ártani akar nekem. Volt egy barátom, nála mindent megéreztem még azt is mikor egy céges bulin ráakaszkodott egy csaj és megcsókolta. Ö hivott én épp dolgoztam és kérdeztem töle nevetve, hogy ez mi volt? Ö meg nem értette honnan tudhatom hisz 100km-e volt tölem:) A fiamnál mindent érzek. Bécsben voltam pár napig egyik reggel hivok haza, nem akartak semmit mondani de éreztem, hogy valami nincs rendben és közel van fizikailag is hozzám a gyerek. Délután elárulták, hogy Pozsonyba kellett vinni fogorvoshoz mert komplikációk voltak és nálunk nem merték kihúzni a fogát....de rengeteg ilyen esetem volt és van is.
18. e3cb7b027d (válaszként erre: 17. - Lolita63)
2010. jan. 17. 17:46
Gondolom ez valamiféle figyelmeztetés-féle lehetett, hogy a lányod megérezte a balesetet. Az a baj, hogy sokszor az ember nem veszi komolyan az álmait, megérzéseit. Nekem utoljára a nagynénim halt meg. Nem volt egy beteges asszony.. Halála előtt elmentem hozzá este 6 óra körül látogatni őt (egyébként ritkán mentem el hozzá), borzalmasan feszült, ideges, szomorú voltam, de akkor még nem tudtam az okát.. Mikor kiléptem az ajtaján, visszaszaladtam mégegyszer elbúcsúzni, majdnem elsírtam magam. Ahogy rám nézett akkor, azt az arcot még élek, nem fogom elfelejteni... Este 9-10 körül csengett a telefon, a lánya értesített bennünket, hogy holtan találtak rá a fürdőszobában.
2010. jan. 17. 07:26

Hihetelen,én is megéreztem,hogy vakbéllel meg fognak műteni.Ahogy az agyad ráhangolod,szinte bejön.

A lányom megérezte 5 éve,hogy balesetünk lesz.Bejött...

Volt olyan gondoltam valakire és nemsoká hívott. Elég érdekes.

2010. jan. 17. 01:30
Ezt ahhoz tudnám hasonlítani, amikor az ember megérzi egy rokona/ismerőse váratlan halálát pl... Minden logika nélkül, egyszerűen megérzi és kész,- nyugtalan előtte, másabb az utolsó találkozás a szokványosnál, stb.. Ezek azok a bizonyos érzések, amiket szavakba önteni nem lehet..
2010. jan. 17. 01:11
Van ilyen?? De jó:)
14. e3cb7b027d (válaszként erre: 13. - Golfáramlat)
2010. jan. 17. 00:49
Nem az van, amire gondolsz, én abszolút tapasztalatlan vagyok, nem jó az emberismeretem sem, nincs élettapasztalatom. Ezek az érzések mindenkivel szemben vannak, akikkel személyesen találkozom, nem csak a családtagjaimmal. Valahogy érzem, hogy mire kiváncsiak, érzek egy olyan dolgot, amit nem kívülről felszinesen, hanem belülről látok. Kívülről az ember azt hallja, amit csak szavakkal kérdeznek, és így arra válaszol is válaszol. De ha megérzed a másik szándékát, nem arra válaszolsz, amit a szavaival kérdezett, hanem ami ezt takarja.
13. golfáramlat (válaszként erre: 12. - E3cb7b027d)
2010. jan. 17. 00:19

Akkor gondolom sokféle emberrel találkozol!

Nem biztos, hogy szeretném ezt érezni... A családoddal kapcsolatban is meg van ez az érzésed? Vagy csak idegenekkel?

Hogyan tudod megmagyarázni, ha nem a kérdésre hanem a gondolatra válaszolsz?

12. e3cb7b027d (válaszként erre: 11. - Golfáramlat)
2010. jan. 17. 00:14
Nehéz szavakba önteni.. Azt érzem, hogy akivel beszélek, valahogy a belsőmmel látom a gondolatait, tudom, hogy mit gondol, mit érez, ez egy érzés, ami belső szinekkel is párosul. Pl. megismerkedsz egy férfival, elkezdtek beszélgetni, és tudod, hogy mikor mire gondol, miért kérdezi ezt, mire kiváncsi. És nem arra válaszolsz, amire kérdez, hanem azt látod, amire konkrétan kiváncsi.
11. golfáramlat (válaszként erre: 9. - E3cb7b027d)
2010. jan. 16. 23:55

Hát ez nem semmi! Félelmetes!

Hogyan látod a lelkét? Az agyadban végigfut a másik gondolata???

Nagyon érdekel ez engem, nem cikizésből kérdezem.

10. e3cb7b027d (válaszként erre: 8. - Titánia83)
2010. jan. 16. 23:53
Amiket elmondtál, mind nagyon ismerősek. Attól rettenetesebb nincs, amikor érzed, hogy baj van, és rettegsz attól, hogy beigazolódik a megérzésed (vagy az álmod), és mielőtt megszólalna a telefon, már jóval előbb hallod a csörgését.. Én régen, amikor kicsi voltam (most 25 vagyok), amikor meghalt valaki, akkor mindig azt álmodtam, hogy egy gyurma ejtőernyőben van az a szerettem, aki meg fog halni. Olyankor mi integettünk neki sírva. Akkor mindig tudtam, hogy valaki meg fog halni a családban.
9. e3cb7b027d (válaszként erre: 7. - Golfáramlat)
2010. jan. 16. 23:42
Igen, majdnem állandó jellegűek. Nem élem meg kellemes dologként, de abban viszont segít, hogy miként reagálj az illető gondolataira. Sajnos ehhez a témához tényleg analfabéta vagyok, nem tudom szavakba önteni az érzéseimet.. Mintha lenne egy belső szemed, amivel látod a másik lelkét, gondolatait.
8. Titánia83 (válaszként erre: 1. - E3cb7b027d)
2010. jan. 16. 23:15

A telepátia úgy gondolom az, hogy oda-vissza megtörténik az információnak az átadása, avagy szavak nélkül is értitek egymást. A gondolatolvasás az inkább egyoldalú, csak te "látsz bele" a másik fejébe.


Mi a párommal sokszor már mosolygunk, amikor szó szerint ugyanazokra gondolunk, ugyanazokat a mondatokat mondjuk ki, ugyanazt a dolgot választjuk. Néha már szinte nem is kellene verbálisan kommunikálnunk. :)


Eddig minden rokonom halálát megéreztem. Amikor a nagyapám meghalt, annyira nyugtalan lettem, hogy fel-alá jártam a szobámban, mígnem megszólalt a telefon, és anyum felvette. Akkor már tudtam, hogy megtudom a nyugtalanság okát.


Édesapám halálát jó előre megálmodtam, igaz csak jelképesen. (Nem láttam őt halottként. Csak nagyon sírtam, és megkérdeztem az osztálytársaimat, hogy jönnek e a temetésre.) Mikor felébredtem, gyorsan el is meséltem másoknak, hogy be ne következzen. Nem sokkal később apum váratlanul meghalt. A temetésen a könnyeimen át láttam az osztályomat, pedig nyári szünet volt, és nem hívta őket senki. (13 éves voltam akkor.)


Hogy fejleszteni lehet e? Meditálj sokat, táplálkozz egészségesen, sportolj, mozogj. A fontos, hogy az energiák megfelelően áramoljanak a testedben, és e három dolog segít abban, hogy harmonizáld azokat. Ajánlom még az agykontrollt, azzal már irányítani is tudod!


Szép napot!

7. golfáramlat (válaszként erre: 1. - E3cb7b027d)
2010. jan. 16. 23:15

Szia!

Nagyon ritkán történik meg velem, hogy megálmodok valamit. Más gondolatait pedig még soha nem éreztem. Nagyon érdekes téma!

Veled ez gyakran előfordul?

6. e3cb7b027d (válaszként erre: 5. - MelcsikeK)
2010. jan. 16. 23:13
Jó éjt neked!
2010. jan. 16. 23:07
jó éjt,szép estét:)
4. MelcsikeK (válaszként erre: 3. - E3cb7b027d)
2010. jan. 16. 23:07

ez változó...

Van,hogy ha dolgozok,annak a személynek a holmiját kezdem el,mert úgy gondolom jön érte.És bejön.(Ruhajavítóm van)

3. e3cb7b027d (válaszként erre: 2. - MelcsikeK)
2010. jan. 16. 23:01
Hát ez biztos telepátia. Az illető ált. közel áll hozzád?
2. MelcsikeK (válaszként erre: 1. - E3cb7b027d)
2010. jan. 16. 22:59

Szia!

Nem ilyet még nem éreztem,de mondjuk olyan sokszor van,ha gondolok valakire,akkor biztos még aznap felhív,vagy találkozunk...Fura,de van ilyen.

2010. jan. 16. 22:57
Sziasztok. Van közöttetek olyan, aki ha valakivel beszél személyesen, tisztán érzi a gondolatait (ami be is igazolódik, hogy jól érezte), megálmodik dolgokat előre,- halálesetet, vagy bármit? Ez valójában mi lenne? Hová tegye az ember az ilyeneket? Hogyan lehet ezeket a dolgokat fejleszteni? Vagy csak egyszerű véletlenek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook