Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Télen mivel etessek egy görögteknőst? fórum

Télen mivel etessek egy görögteknőst? (tudásbázis kérdés)


2017. nov. 7. 22:03

Sziasztok!


Készülőben egy új weblap, minden ami a görögteknősökkel kapcsolatos.


A görögteknős tartása, gondozása, teleltetése. Hasznos tanácsok egyenesen a görögteknős tenyésztőtől.


[link]


Olvassátok szeretettel ;-)

2015. okt. 6. 15:12
Köszönöm. Ma vettem kálcium port a patikában azzal fogom szórni az ételét. A lámpával várok mert igérték ahonnét elhoztuk a békát, hogy odaadják azt is. Ma adtam répát reszelve de meg sem kóstolta. Tegnap sokat mozgott és szinte egész nap evett, ma szinte egész nap alszik :-(
2015. okt. 5. 22:20

Vásárolj vitaminport, és porozd az ételét.

Próbálhatsz almát, körtét, egyéb gyümölcsöket. Lényeg, hogy kevesebbet, mint zöldséget.

Szerezzetek be UV lámpát.

5. andi6020 (válaszként erre: 4. - Marlenka70)
2015. okt. 5. 21:05

Én nem adtam neki sütőtököt.

De pl sárgarépát igen, mégpedig reszelve. Gondolom a tök is mehet úgy.

4. marlenka70 (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2015. okt. 5. 20:53
És a sütőtököt nyersen kapta?
2015. okt. 5. 20:26
Télen saláta, paradicsom, főtt tojás keverékével etet(t)em.
2015. okt. 5. 20:00
Tegnap állított haza a lányom egy ilyen teknőssel. Ékszerteknősünk már 10 éve van, de a Görög még ujdonság. Etetéssel, tartással merül fel néhány kérdésem. Persze a neten is szétnéztem már ez ügyben. A sütőtököt nyersen kaphatja vagy sütve? Reszelve vagy pici szeletekben? A tyukhurt, cukkinit, utifüvet, uborkát nem eszi meg a miénk. A lóhere, és a pitypang a kedvence. Télen honnét lehet ilyesmit beszerezni? Ültessek virágcserépbe és neveljem a lakásba, vagy hogy szoktátok?
2015. okt. 5. 19:55
Görgteknős van itt valakinek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook