Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Télen, hol szoktatok futni? Ugyanúgy a szabadban vagy inkább futópadon? Milyen ruhát vesztek fel, hogy ne fázzatok? fórum

Télen, hol szoktatok futni? Ugyanúgy a szabadban vagy inkább futópadon? Milyen ruhát vesztek fel, hogy ne fázzatok? (beszélgetős fórum)

2011. jan. 5. 14:45
Nálam síalsónadrág a futónaci alá meg egy sídzseki a futópólóra...
2010. dec. 14. 10:26
A párom is hetente 2* jár az erdőbe futni, ő is alsónadrág plusz futónadrág, felül póló, garbó felső, sapi és kesztyű!
2010. dec. 14. 09:56

Férjem a szabadban fut ugyanúgy, ezzel is edzi az immunrendszerét. Én atléta voltam, simán futottunk hidegben, fagyban, hóban, 40 fokban, stb...nem lett bajom tőle, sőt...

Termo, polár cuccok jók, férjem fülvédős sapiba szokott futni, 2 futógatyát vesz fel (az a feszülős), egy ujjatlan trikót, egy hosszú ujjút és rá polár pulcsi. Úgyis kimelegszik, a lényeg, hogy a testedről ne üssön át a ruhán az izzadság, mert akkor kapsz tüdőgyuszit, ha megállsz és vizes vagy.

2010. dec. 14. 09:45
A húgom nagy futó, ha gondolod, meginterjúvolom.
2010. dec. 14. 09:42
Már egy ideje hetente 4-szer 5 km-t futok. Most, hogy leesett hó, kicsit elbizonytalanodtam. Szeretnék futni, de nem szeretnék tüdőgyulladást kapni!:)
2010. dec. 14. 09:41
Télen, hol szoktatok futni? Ugyanúgy a szabadban vagy inkább futópadon? Milyen ruhát vesztek fel, hogy ne fázzatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook