Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Telefonvásárlás, előfizetés.. nem minden világos, segítenétek? fórum

Telefonvásárlás, előfizetés.. nem minden világos, segítenétek? (beszélgetős fórum)

2011. jún. 16. 09:15
Az a nagy helyzet hogy szeretném meglepni a páromat egy telefonnal, voltam is bent a V...-nál, és úgy döntöttem előfizetéseset fogok választani, ugyanis ha kártyás csomagot vennék, a telefon ára több mint a duplája lenne. Viszont van egy kártyás sime, amit szeretnénk megtartani, és azt használni a továbbiakban. Ezt át is váltanák előfizetésesre, de úgy olvastam csak akkor lehetséges ez ha az ő nevén van a kártyás sim és az ő nevén lenne az előfizetés is. Ezzel csak az a baj hogy az előfizetés az én nevemen lenne, ezért gondolom ez nem megoldható. Vagy mégis? Járt már valaki hasonló helyzetben? Vagy ha úgy oldanám meg hogy a telóhoz adnak simet, de azt nem használom, hanem a kártyás simet áttenénk, akkor is kell fizetni a nem hazsnált előfizusra, igaz? Mert akkor ez sem jó ötlet! Van tippetek hogyan lehetne megoldani? Egy sima előfizetéses telefonos vásárlással képben vagyok, de így hogy más nevén lévő számot szeretnék átvinni, ez nem világos...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook