Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Telefontársaság meg tudja mondani, hogy milyen számról érkezett hívás a telefonomra? fórum

Telefontársaság meg tudja mondani, hogy milyen számról érkezett hívás a telefonomra? (tudásbázis kérdés)

2010. szept. 10. 00:23

Kicsit vicces, de én így magamat szivattam meg. Van álhívás gomb a telefonomon. Ha ez aktiválódik, "ismeretlen" hívásom van. Ha felveszem, egy előre felvett hangzavar van benne. Többször megjártam már vele, viszont ha kellemetlen a beszélgetés valakivel, egy ilyennel e lehet rázni.


Az eredeti kérdést nézve, tudtommal nem tudják megmondani, de lehet rosszul tudom.

2010. szept. 9. 23:38

Rendőrségen feljelentést kell tenni../majd,ha vér folyik/talán kinyomozzák..

egyéb esetben pedig,esetleg a szolgáltató javasolja,hogy változtass,és titkosíts számot..

7. asszonyka (válaszként erre: 6. - Smudlaagi54)
2010. szept. 9. 21:32
Igy igaz! Engem sem fenyegettek csak zaklatott meg persze idegesitett hogy ha mar egyszer megcsorgetett miert nem szolt bele.Meg is azt mondtak hogy jeletsem fol.
6. smudlaagi54 (válaszként erre: 5. - Kissa18)
2010. szept. 9. 19:24
Attól szerintem még nyugodtan tehetsz feljelentést a rendőrségen!De hívd fel őket telefonon,és mond el mi van!Ők majd útba igazítanak mit csinálj!
2010. szept. 9. 19:08
Hát, ez szomorú. Az a baj, hogy nem halálosan fenyegetnek, szóval nem rendőrségi ügy. Csak név nélkül kellemetlenkedik vki, és az ismerettségi körömből. Szóval csak szeretném tudni, ki az aki a szemembe vigyorog, de "név nélkül" meg utál
4. asszonyka (válaszként erre: 1. - Kissa18)
2010. szept. 9. 19:03
Megtudna de nem mondja meg. A nyaron volt nehany olyan hivasom hogy eet irta ki a telefonom es nemszoltak bele, csak gyorsan letette a telefont.Folhivtam a szolgaltatomat, es nemmondtak meg , mivel az illeto titkositatta a szamat.Javasoltak hogy jelentsem fol a rendorsegen.
3. nemmaci (válaszként erre: 1. - Kissa18)
2010. szept. 9. 19:01

csak, ha feljelented

akkor a rendőrségnek kiadják az adatokat

2010. szept. 9. 19:00
nem, tudtommal nem
2010. szept. 9. 18:59
Ha valaki "magán telefonszámról" hívott engem, de én szeretném tudni, hogy ki az illető (nyomós okom van rá, pl megfenyegetett, stb)akkor a telefonszolgáltatóm meg tudja mondani, kié volt a rejtett szám?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook