Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Telefonra Youtube. Segítsetek, hogyan? fórum

Telefonra Youtube. Segítsetek, hogyan? (beszélgetős fórum)


2012. okt. 16. 15:16

[link]


Itt vannak róla infók.

2012. okt. 16. 15:15

[link]


Így néz ki. Kicsúsztathatós. GU230

2012. okt. 16. 15:13
De a memóriákhoz nem nagyon értek szóval nem tudom, hogy ez ami a telefonomon van mit jelent...
2012. okt. 16. 15:11

Hmm. Alkalmazást van amit le tudok tölteni, pl a facebookot. Msn-t szerettem volna felrakni valahogy, de nem leltem rá sehol sem a neten, így maradt az ebuddy, amit szépen, egyszerűen fel is raktam, és ott időben lehet csetelni (nem kell újratöltögetni, hogy megkapjam az üzeneteket (a facebook alkalmazás-nál ez volt, és nagyon lassú is...)

Na szóval, nem biztos, hogy elég okos a telefonom. Nem android. Tudom, hogy a google-nak van egy klafa youtube alkalmazása, de ezt nem veszi az a készülék, olyan aranyos az oldal hogy magyarul kiírja, hogy ezzel a telefonnal nem megy. "Nem támogatott eszköz. Sajnos a készülék nem támogatja a youtube alkalmazást. :(" Ilyen cukin kiírja nekem a google!

Ha meg egyszerű zenelejátszóra akarok menni online, akkor "nincs elég memória" és nem tülti be az oldalt.... -_-'Megnéztem, van rajta külső memo és a készülék memóriája. Egyik 7.8 MB, másik 939.8 MB. Elég bóvli vacak ez, a maga idejében nagyon újdonság volt, de hát... Irigy vagyok az emberekre, mikor látom a papírvékony androidosaikat. És mindenhol ezt látom.

2012. okt. 15. 23:08
Bocsi elnezt es csak a forum cimet olvastam.... Igy mar mas a helyzet passz:-) remelem segit valaki.
2012. okt. 15. 23:05

Azt már nem lehet mert nehany hete (honapja) letiltotta a youtube.

De lehet mast (mp3) letolteni mint alkalmazas a play aruhazbol pl.

2012. okt. 15. 23:02
de az is lehet hogy a telefonod átmnenet az okostelefon, és a sima telefon között, ami netezésre is alkalmas ugyan, de saját szoftverrel rendelkezik, tehát nem tudsz hozzá letöllteni alkalmazást. de majd holnap megbeszéljük, oké? :))
2012. okt. 15. 22:55
oprendszer. bocs
2012. okt. 15. 22:55

a telefonodra külön youtube alkalmazást kell letölteni. be kell írni a keresőbe, hogy youtube for monbie. és ott kiválasztani, milyen porendszer van a telón.

amúgy milyen oprendszerű? android, windows mobike, symbiant

2012. okt. 15. 19:28
Valaki?
2012. okt. 15. 16:27
Van telefonom, ami azt mondják hogy nem okostelefon (nem érintőképernyős), állandó internet-elérhetőséggel, fel elehet tölteni ebuddy, facebook alkalmazást stb, de a videókat youtube-on nem engedi nézni. Azt mondja "nem engedélyezett séma." Zenét se tudok online hallgatni, mert akkor meg nem tölti be az oldalt: "nincs elegendő memória" ezt írja ki. Hogyan lehetne ezeket a hibákat megoldani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook