Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Telefonos segítség fórum

Telefonos segítség (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Telefonos segítség

6. Lysiantus (válaszként erre: 5. - Barát1)
2011. szept. 2. 20:51
Ebben igazad van, de sajnos az esetek nagy részében az érintett személy nem hallgatja meg. Van akinek már az is nagy segítség, ha egy idegen meghallgatja, ha van valaki, akinek kibeszélheti magából, ami a lelkét nyomja. Az csak plusz, ha egy-két hasznos tippet, tanácsot is kaphat.
2011. jún. 30. 11:43
A gondot, problémát azzal kell/kellene megbeszélni akit érint. A telefonon történő panaszkodás én nem hiszem, hogy változtathat bármin is.
2011. jún. 28. 17:55

Régen gyakran hívtam...jó dolognak tartom a lelki segély vonalat.

De sok ember nem tud ezekről a lehetőségekről sajnos,pedig sok emberre rá férne egy beszélgetés őszintén!

2011. jún. 28. 11:29
Hát a telefonos segítség nekem egyedül Vágó műsorában jött be. :D
2011. jún. 28. 08:39
A telefonos lelkisegéllyel kapcsolatos tapasztalatom régi dolog. Van már vagy 20 éve, mikor olyan helyzetbe kerültem, hogy nem volt hova, kihez forduljak tanácsért, segítségért. A férjem alkoholista volt. Aznap úgy jött haza, hogy elsnóblizta az arany nyakláncár, és még pénzt is kellett vinnie, mert tartozást csinált. Hosszú évek gyötrődésének akkor ez volt a csúcspontja /nem tudtam, hogy lesz ennél még rosszabb is/. Senki nem volt akihez bátorításért, segítségért kiálthattam volna. Magamba voltam zuhanva és nem láttam kiutat. Na, akkor jutott eszembe ez a telefonos lelkisegély. Már nem tudom honnan vettem a telefonszámot, de felhívtam őket. Nem azt vártam, hogy majd megoldja a gondjaimat, leveszi a terhet a vállamról, de reméltem valamibe majd megkapaszkodhatok. Ehhelyett kedvesen ugyan, de egy vallásos szöveget lökött nekem. Hát..., akkor épp nem erre lett volna szükségem.
2011. jún. 27. 16:08
Én most egy olyan dologról akarok írni, ami már nagyon sok embernek segített, amikor egyedül maradtak a gondjaikkal. Biztosan Te is érezted már úgy, hogy nem figyel oda rád senki, hogy nincs, aki meghallgatna, aki beszélgetne veled.

Ugrás a teljes írásra: Telefonos segítség

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook