Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Telefonos lelki-segély szolgálatnál dolgozók! Van havi fix fizetés? Hogyan lehet oda jelentkezni, és mik a feltételek? fórum

Telefonos lelki-segély szolgálatnál dolgozók! Van havi fix fizetés? Hogyan lehet oda jelentkezni, és mik a feltételek? (tudásbázis kérdés)


2012. jún. 4. 14:06
Értem. Én szívesen dolgoznék ilyen helyen, persze, ha van havi fix fizetés.
2012. jún. 4. 12:24

Ha jól tudom (bár nem ezen a környéken) nincs havi fix fizetés, az ügyeleti idő után kapják a fizetést, de elég minimális. Ha jól tudom hétvégén, ünnepnapokon kicsit több.


"Tanfolyam" elvégzéséhez kötött, mert fel kell készülni arra, hogy akár egy öngyilkos jelölt hívja fel az ügyelőt.


Jelentkezést nem tudom, de az biztos, hogy erős idegzet, jó mentális állapot kell hozzá, nem játék. Ismerősöm nem nagyon bírta, több zaklatója, állandó hívója is volt, illetve durva esetei..mondjuk ő nem elég erős ehhez...


Csak ennyit tudok róla...:)

2012. jún. 4. 12:17
Engem mag Kaposvár és környéke... :)(Ha valakinek van esetleg infója...)
2012. jún. 4. 12:11
Főleg Debrecen, Berettyóújfalu és Hajdúszoboszló érdekelne!
2012. jún. 4. 12:10
Telefonos lelki-segély szolgálatnál dolgozók! Van havi fix fizetés? Hogyan lehet oda jelentkezni, és mik a feltételek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook