Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Melyik telefonmárka a jobb? fórum

Melyik telefonmárka a jobb? (beszélgetős fórum)


2022. okt. 7. 04:43
IPHONE
2022. okt. 7. 04:34
LG
14. Mimóza07 (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 7. 02:41

Mint az Emag? Sehol máshol szerintem. Én Smartshopról vettem az enyémet, most már kb. 2 éve, akkor még tökolcsók voltak, de most már jól felemelték ők is az árakat. Anno az ennyém 65.000 ft volt, leakcióztak mar nem volt rajta google, aztan gondolom ez hirtelen jött:D most ugyanez a telefon emagon dupla annyit ér. Mar úgy néz ki ez se hátrány.

Egyebkent a Huaweii telefonokra most jön a Harmony OS, de szerintem azon sincs google. Ázsiai országok nem tartanak igényt a gsm-re.

De még 2 év utan is jönnek a frissitesek, sőt nemregiben megkaptuk az Emui 12-t, GPU turbóval. Gyors mint az atom. Csak hát 2 év után mar nem olyan az aksija mint újkorában. Mondjuk melyiknek olyan? Nem igaz hogy 2 évre kell tervezni egy mobilt, mint ahogy itt Violet írta. Ha vigyázol rá, az téged több évig kiszolgál. Az is teljesen mindegy pro-t veszel vagy lite-t, alapfeladatokra a lite is jó, a pro csak annyit jelent hogy vmiből több van. Nagyobb processzor, jobb kamera stb..de árban kb. duplája a pro mint a kistesónak. Vkinek nem éri meg, pláne ha 2 évre tervez. 🤔

De külföldi webshopokban is nézhelődhetsz, packetaval sok helyen van onnan is szállítás. Ott lehet olcsóbbak a mobilok.

2022. okt. 7. 00:06
Nem tudjàtok esetleg melyik oldalrol lehet olcsòbban megrendeli?
2022. okt. 6. 22:42

Mindegyik jó es mindegyik rossz is egyben 😅

Huawei telokon nincs már google, teljesen új felhasználást igényel. Ha vannak hülye heppjeid h mit hogyan szeretsz beallitani akkor ne válts márkát a mostanitol, mert bár mind android mind más.


Samsung a53 jo választás, honort dicserik, oppot szinten. Xiaomi is jó, de barmelyiket választod célszerű prot venni es nem a liteot.


Esetleg nézd meg a teches fiuk videoit, vagy gsmarena.comot. ha van lehetoseged nyomkodj meg párat, milyen a menüje, mennyire kenyelmes a kezedben

Sanszosan 2 évnél ne tervezd hosszabbra a vásárlást. Ha szolgaltatóról veszed köss biztosítast h barmikor ketté törhessed ha nem tetszik mégsem 😅🙈

11. 7962decf87 (válaszként erre: 9. - 7962decf87)
2022. okt. 5. 11:24
Én nem az EMAG-ról rendeltem, persze azért érdemes ott is körülnézni, de Agimami szerintem kicsit beleszólt a hozzászólásomba.
10. 45ba38a594 (válaszként erre: 9. - 7962decf87)
2022. okt. 5. 11:08
Azt még elfelejteettem írni, az EMAG-on okt.16-ig készletkisöprés van, azért gondoltam, hogy érdmemes körülnézni.
9. 7962decf87 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 5. 11:02

Nekem ilyen Xiaomi telefonom van, meg vaggyok elégedve vele, de érdemes körülnézni.


Xiaomi Redmi Note 11 Mobiltelefon, Kártyafüggetlen, Dual SIM, 128GB, 4GB RAM, LTE,

2022. okt. 5. 11:01
* fotelből tok nélkül földre esett (bocs, lemaradt a vége)
2022. okt. 5. 11:00
Nekem is Huaweim van. Egy P40-es Lite. Nagyon megbízható darab, egy parszor fotelből, tok nélkül földre, de még mindig egyben van. Gyors, most kapott új rendszert, jönnek is a frissitesek, szép, jó kanera, egyeduli hatranya hogy nincs rajta google, de engem nem zavar, mert sikerült úgy megoldani hogy a google-s dolgok is futnak egy app segítségével.
6. vigyefene (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 5. 10:38
Nekem a Samsung Galaxy volt sok évig, nagyon jók voltak. Most vettem Applet, párszor földhöz vágtam, csoda h még nem törött össze, de azt mondják h az is jó.
2022. okt. 5. 10:32
Samsung a53 5g, honor p50, huawei nova9, ezeket nèztem. A xiaomibòl milyen modellt ajànlanàtok?
4. kannanana (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 5. 08:13
Oppot dicsérik, rokonomnak nem volt kedvence
2022. okt. 5. 07:41

Mindenki a maga által használt márkára fog esküdni.

Nekünk Huawei van évek óta, mi nagyon szeretjük, ezt venném megint. De meg kell nézni, hogy mekkora memóriája van, mert attól függ mennyire lesz gyors a telefon. Meg kell nézni milyen fényképez, mert pl én kaptam egy Opppo-t- aminek csodás a kijelzője, de nagyon szar képeket csinál. Hiányoznak belőle olyan funkciók, amiket szeretek a Huawei-ben Szóval funkció szempontjából is meg kell nézni mit tud és mire van igényed. Pl piti dolog, de a huawei pl tudja, hogy ha csak be van dobva a táskába a telefon, akkor hangosan csörög, de ha csak le van rakva az asztalra, akkor normál hangon. Tehát meghallod útközben is. Amikor az a telóm volt, sosem hallottam, ha útközben hívtak, mert alapban nem üvöltött a csengőhangom.

2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 5. 00:07
Samsungom van, nem csalódtam még bennük. A többit nem ismerem.
2022. okt. 4. 23:47
Sziasztok. Melyik telefon màrka szerintetek a jobb? Samsung Honor Oppo Huawei kb. Ilyen 300 euros telefonok kozul?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook