Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Telefon számla fórum

Telefon számla (beszélgetős fórum)

2010. jan. 13. 19:23

Nem tudom igazából fiúk de rosszabbak mit hat lány.

Mindent elmondanak. Elég drága telefont kaptak és ha nem is minden nap de két-három naponta ellenőrizzük hogy a miket rakosgatnak rá mennyi ez egyenleg rajta.Szoktuk nézni a telefonos játékokat egyik tv csatornán és ők saját maguk rájöttek hogy mekkora csalás van benne ha egy félórán át csak azt mondjak hogy nem jó próbálkozzon újra.Megbízunk bennük.

2010. jan. 13. 18:38

Én emelt díjas számra gondoltam még. Vannak ezek a bugyuta reklámok, hogy küldd a "szeret" szót és a neveteket az X számra, és elküldjük, meddig tart a kapcsolatotok. Nos igen, csakhogy ezzel beregisztrálsz egy szolgáltatásra, ahol a fogadott SMSek után kell fizetni, tehát hiába nem válaszolsz, a számlán meg fog jelenni.

Nem szoktál ilyen hülyeségeket kapni???

18. 2f61415a97 (válaszként erre: 17. - Boszorka42)
2010. jan. 13. 18:33
nincs esetleg valamelyiknek titkos szerelme??????
2010. jan. 13. 18:13
12, és 13 évesek.
16. 2f61415a97 (válaszként erre: 15. - Boszorka42)
2010. jan. 13. 18:07

egy évre osszanak be 3000 ft-ot??????

mégis hány évesek a gyerekek???????

2010. jan. 13. 18:04
Én és a párom is elég sokszor dolgozunk éjszaka akkor nálunk van a telefon nem fér hozzá senki más.Ha pedig itthon vagyunk akkor se bántják a telefont. Nem hiszem hogy ők telefonálnának. A saját kártyás telefonjukon is a 3000ft feltöltést se beszélték még le.Rájuk lett parancsolva hogy ha lebeszélik nem lesz feltöltve csak ha letelik az egy év.
14. 2f61415a97 (válaszként erre: 12. - Boszorka42)
2010. jan. 13. 17:40

azért kell lekérnia részletes számlát mert azon rajtavan hogy mikor és kit hívtatok és másodpercre pontosan...

és ha vannak rajta éjszakai hívások vagy valami ilyesmi akkor viszont elő kell venni a gyerekeket is ... sajnos...

2010. jan. 13. 17:39

Kedves Fórumozók!

Tájékoztatlak benneteket az alábbiakról nekünk vezetékes digitelefonunk van és a hivások dijai az alábbiak: PANNON GSM, T.Mobil és a Vodafone 30 FT.A rendes otthoni pedig a társaságnál a következő:csucsidőben 2,50 Ft, a helyi hivás csucsidőben 6 Ftazonkivül 3,50FT belföldi hivás: napközben 12 Ft. este hat után hat forintba kerül. Az utóbbiaknál csak percdijakat számolnak fel, igy alapdij nincs. Szivélyes üdvözlettel.

2010. jan. 13. 17:34
Nem céges saját. A gyerekeknek van saját telcsijük az kártyás ők nem szoktak a mi telefonunkról beszélni.Minket csörgetnek és mi vissza hívjuk őket de ez már így van egy éve. Nem tudom hogy valaki hozzá tud-e férni.Akitől kaptuk az benne volt valami flottás díj csomagba, de több mint fél évig kaptuk a kb 6-7000ft számlákat. Hát nem tudom .
11. 2f61415a97 (válaszként erre: 10. - Boszorka42)
2010. jan. 13. 17:23

de ki és hogyan férhet hozzá a telefonod(tok)hoz???

vannak gyerekek...vagy céges a teló????????

2010. jan. 13. 17:13
Nem tudom nagyon kíváncsi vagyok rá hogy mikor küldik ki a részletes számlát és mi lesz rajta. Csak azt nem tudom ha olyan számok vannak rajta amit mi soha nem hívtunk hogy tudom majd bebizonyítani azt hogy más is használja valahogy ezt a számot
9. 2f61415a97 (válaszként erre: 7. - Sylvia81)
2010. jan. 13. 17:08

én is így vagyok a t-mobilnál aláírt párom 2 év hűséget és a percdíjak 33ft/perc és /sms minden hálózatba...

erre mit veszek észre,.... az sms50ft/db a hívás percenként meg 60 ft/perc

ráadásul valaki másnak a számát kaptam meg aki régen előfizus volt és ezen a számon keresik a katát... hiába mondom :"ÉN MÉG MINDÍG JUDITH VAGYOK!!!!!!!!!!"


legszívesebben beperelném őket...


a havidíjam 2860ft havonta és általában nekem 1 hónapig bőven elég szokott lenni... és amikor maradt rajta azt mindíg elvették a szemetek...áááááááááá

2010. jan. 13. 17:08
Azt mondták hogy utólag 500ft egy részletes számla. Ha minden hónapba részletes számlát kérek azért még szerintem számolnak plusz pénzt.
7. Sylvia81 (válaszként erre: 5. - Boszorka42)
2010. jan. 13. 17:02
Akkor én akciós szolgáltatásra tippelek. Volt valami, ami kedvezményes, vagy ingyenes volt, most meg már a teljes árát számlázzák.
2010. jan. 13. 17:01

Hívásrészletezésről bővebb infót a szolgáltatód honlapján találsz, hogy mennyiét és hogyan küldik. Ha nem változtatták meg, ez a szabály:

amennyiben nem volt korábban rendszeres hívásrészleteződ, akkor ingyenes a megrendelés. Ha volt, de lemondtad, akkor papír alapúért fizetni kell, de az elektronikus ingyen van.

Ez kb. 3 éve így volt a pannonnál.

Van vmi EUs előírás egyébként erről, asszem a fenti szabály is pont ezért lett bevezetve, mert előtte nem volt ilyen lehetőség. Esetit lehetett kérni, de csak 1x volt térítésmentes, a másodikért már fizetni kellett. De asszem ez meg is maradt így, csak ugye már van lehetőség a rendszeresre.

2010. jan. 13. 17:00
A Vodafonnál már kértünk részletes számlát de még nem küldték ki.Van több előfizetéses telefonunk de azon eddig mindent jól számláztak. Ezt a SIM kártyát úgy kaptuk kb egy évvel ezelőtt a magasabb számla csak 3 hónapja kapjuk.
4. c8772e855b (válaszként erre: 1. - Boszorka42)
2010. jan. 13. 16:55
Kérj hívásrészletezőt minden hónapban,azon rajta van minden hívás napra,órára, percre-másodpercre pontosan.Különdíjazás nélkül küldenek,ha kérsz.Én is kapom minden hónapban.
2010. jan. 13. 16:53

általában a szolgáltatók úgy vannak ha van egy fix amit le kell beszélni mint pl.: a t-mobile mix díjcsomag 2860ft/hó és ha nem beszéled le ezt a pénzt az utolsó fillérig... ami rajta maradt az megy a süllyesztőbe tehást nekik ez rajt a haszon...ha viszont vodás vagy azok viszont szoktak olyan dolgokat is számlázni amit meg sem történt...


te melyik szolgáltatónál vagy és milyen csomagban????

2010. jan. 13. 16:48
Kérj egy részletes számlát a szogáltatódtól, abból kiederül, mire ment el annyi pénz...
2010. jan. 13. 16:42
Ha nagyon sok a telefonszámla és alig beszélünk róla tud-e csatlakozni más is ugyan arra az előfizetéses számra

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook