Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Télapóra fórum

Télapóra (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Télapóra

11. 1c66320de8 (válaszként erre: 6. - Kicsi lego)
2011. dec. 20. 18:03
Köszönöm.:)
10. 1c66320de8 (válaszként erre: 7. - Zsuzsika26)
2011. dec. 20. 07:51
Köszönöm, hogy rám gondoltok
9. 1c66320de8 (válaszként erre: 8. - Indira22)
2011. dec. 20. 07:50
Köszönöm a hozzászólásokat
2011. dec. 17. 19:48
Szomorú, de csodaszép is egyben. Könnyen vizualizálható; és nyilvánvaló, hogy mélyről jön, nagyon mélyről.
2011. dec. 8. 06:37

Koszonom hogy elmeselted ezt a tortenetet. Olyan ajandekot adsz a vilagnak es nekem amit semmi sem potolhat.

Az irasodon keresztul megismerem a lelkedet, az igazi angyalodat. Koszonom.


Nagyon szepen irod le a reszleteket es nagyon jo hogy parhuzamot huzol a vegen. Tenyleg olyan az irasod mint egy nagyon harmonikus es egyedi festmeny. Vagy inkabb egy zenemu. A lelked rezgese - zongese adja az alap dallamot. Harmonikus is mert egyensulyban van. Es reszletgazdag. Becsukom a szemem es ott vagyok. Szinte meg tudom erinteni a berendezest es erzem a szagokat.


Nagyon remelem es varom hogy meg tobb emlekedet es gondolatodat megosztod velunk es tudom hogy egyszer csak valakitol azt az emailt fogod kapni hogy – Tisztelt asszonyom. Hosszas gondolkodas utan ugy dontottunk a kollegaimmal hogy szeretnenk egy konyvet kiadni az irasaibol. Kerem hivjon fel bennunket ezen es ezen a szamon hogy megbeszelhessunk egy szemelyes talalkozot es raterhessunk a reszletekre. A mielobbi talalkozas remenyeben, Tisztelettel XY foszerkeszto – Keszulj fel ra lelekben. Tudd hogy miket fogsz megmutatni es rendezd ossze az irasaidat. Legyen nyomtatott verzioja is. Es legyen szepen mappaba rakva.


Ugy latszik iden tenyleg hozott neked egy nagy csodat a Telapo. Es ezt senki sem veheti el toled....

Hasznald a tehetsegedet – ajandekodat arra hogy megvilagitsd a vilag sotet sarkait az irasaiddal. Vess fenyt a szavaiddal ahol a sotetseg tuleroben van. Adj remenyt es vigaszt azoknak akik meg nem tudjak hogy van kiut a borzalmakbol.

Segits azokon akik nem tudnak az aldozat szerepebol kibujni es a sajat emlekeik es bosszuvagyuk rabjai maradnak.

ezek utan igazan elmondhatod hogy megtalaltad eleted ertelmet es okat. Hogy segits masokon.


Az a teny hogy felneveltel nyolc gyereket egyedul es megtanitottad oket szeretni csak hab a tortan:)

Szeretlek Zsuzsika leanyod.

2011. dec. 6. 15:11
egy konnycsepp gordult vegig az arcomon...
2011. dec. 6. 14:35
hagyma,és botütés...szomorú,de szép is...
2011. dec. 6. 14:33
Szép és szomorú történetek.Olyan életszagúak.
3. 1c66320de8 (válaszként erre: 2. - 7a23ed9179)
2011. dec. 6. 13:02

Köszönöm a hozzászólásodat.

A történetek igaziak.

Amit írtál a könyv kész, csiszolásra vár.

2011. dec. 6. 11:13

Ezek igaz történetek? :(((

Ha valóság, akkor nagyon fájdalmas, de olyan szívszorítóan szép történetek, meg kellenne jelenniük könyvben is!

2011. dec. 6. 10:14
Régi régi emlék a hatvanas évek elejéből. Tíz éves koromban hittem a csodában. Úgy gondoltam, a jóság világos, a rosszaság sötét. A királyfi rátalál a szegény lányra. A végén kiderűl az igazság. Még mindig így gondolom. Csak azt nem tudtam, hogy az igazságra ilyen sokat kell várni.

Ugrás a teljes írásra: Télapóra

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook