Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tejnap, rizsnap, csokinap fórum

Tejnap, rizsnap, csokinap (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

2007. júl. 14. 00:30
Bocsánat!2006-ban.Petit benéztem,de a lényeg az beton!:)
2007. júl. 14. 00:29

Én egyszerűen nem értem,hogy lehet ilyen marhaságokat publikálni 2007-ben.Ez a hetvenes-nyolcvanas évek tudatlanságából táplálkozik.


Tejnap:

Kalória: 523!!!!!!!!!!!!!!!!!(itt a lényeg kérem szépen)

Fehérje: 13 g

Szénhidrát: 104 g

Zsír: 1 g.


Rizsnap:A rizs telít, salaktalanít és fogyaszt.Ilyet sem hallottam még.. A rizs fogyaszt! Hát ha csak egy evőkanállal eszel belőle,akkor valóban.Csak egy lenge kis megjegyzés. A tömegnöveléshez a profi sportolók,rizst használnak.Menjünk tovább.

Kalória: 850!!!!!(ugye nem kell komment?)

Fehérje: 16 g


Gyümölcsnap:Telít, karcsúsít???????, és rengeteg vitamint tartalmaz.A gyümölcs,mint szuper karcsúsító csoda mixtúra.Hát igen kérem,a gyümölcscukor fogyaszt.Ezt biztos,hogy Kiszel Tündi mondta.De menjünk tovább.

Ez a nap is:

Kalória: 752!!!!!!!!!(már kezdjük magunkat jól érezni,energikusak és fittnek érezzük szervezetünk)



Csokinap:

Kalória: 1250!!!!(most már no komment)

Fehérje: 63 g

Szénhidrát: 187 g

Zsír: 35 g


Remélem nyilvánvaló volt a hókusztalan pókusz,avagy,hogyan csináljunk ismét hülyét az emberből eposz.Egyébként nekem a csokinap tetszett a legjobban.Ilyen erővel lehetne mondjuk szalámi nap is.Reggeli:két szelet pufi rizs megkenve fél centi vastagon sovány túróval és egy-egy szelet últravékony szalámival.Ebéd: egy barack,egy alma,egy szelet átlátszó szalámi szelet(wazze fontos,hogy Herz legyen)!Vacsi:rántotta 5 tojásból,de csak az egyik sárgáját tesszük hozzá,a tetejére másfél szelet indigó vastag Pikk!:)


Ja igen.. Ha valakit érdekelne,hogy akkor miért lehet vele iyen gyorsan fogyni,annak elárulom,hogy a nagyfokú vízveszteség az oka.Ha ilyen drasztikusan lecsökkentjük az energiabevitelt,akkor a szervezet írtózatos ütemben "löki" ki a vizet.


Nem kell bedőlni már ezeknek a huncut hazugságoknak gyerekek.Ufff....

2007. máj. 25. 23:32
ezek tényleg hatásosak?? csak mert egy nap alatt 1 kiló vagy több elég hihetlenül hangzik :D pláne a csokis...
8. Hoxa
2006. jún. 22. 08:44
Áh, köszi, én most fehérjepor napokat tartok és teljesen elégedett vagyok vele. Kinek kell az a csoki??!?! ;))))))))
2006. jún. 22. 08:30
Hoxa! A csokinapom neked adom, én úgysem rajongok érte nagyon!:))) Én inkább, most Szalonna sütő napot iktatnék be:)))
6. Hoxa
2006. jún. 22. 08:25
Én is tartanék, rögtön a rakottkrumpli nap után. :))))))
5. Brigitte (válaszként erre: 3. - Hoxa)
2006. jún. 21. 13:18
Ja, attól garantáltan le lehet fogyni! :D
2006. jún. 21. 13:16
Én tartanék minden héten minimum 3 csokinapot. :)
3. Hoxa
2006. jún. 21. 12:58
Melyiket, a csokinapot? ;)
2006. jún. 21. 12:40

nekem tetszik!


És egyáltalán nem tűnik egyoldalúank...

és ha nem most (tegnapelőtt) kezdtem volna újra az Atkinst, tuti kipróbálnám!

Majd legközelebb :-)

2006. jún. 21. 08:00
Nem hiszed, hogy ezzel lehet fogyni? Na ide kuksizz!
Ha sürgősen le kell fogynod néhány kilót, iktass be a héten egy speciális diétanapot. Meglátod, milyen hatásos! Tejnap, rizsnap, csokinap. Kell ennél finomabb?

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook