Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tejfehérje allergia esetén érdemes gasztroenterológushoz fordulni tápszerfelírás végett? fórum

Tejfehérje allergia esetén érdemes gasztroenterológushoz fordulni tápszerfelírás végett? (tudásbázis kérdés)


12. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 11. - AViki)
2015. júl. 28. 07:14
Oks!akkor ugy lesz!nagyon köszönöm!!
11. AViki (válaszként erre: 1. - Valakivagyok1984)
2015. júl. 27. 22:47

Menj gasztrora, ott csinálnak 3-4 hét teljes tejmentes időszak után tejterhelést, ha akkor is pozitív lesz lesz akkor kaptok tápszert!

Bármi kérdésed van írj akár privátban is.

Az én fiamnak is kezdetektől gondjai voltak de csak most 4,5 évesen lett hivatalos papírunk róla, mert hát aki sejtette, hogy gond van az nem tudott elküldeni allergiavizsgálatra, a bőrgyógyász meg úgy gondolta, hogy majd kinövi a gyerek az ekcémát.

10. Derya (válaszként erre: 7. - Valakivagyok1984)
2015. júl. 27. 22:42

mar 3 lesz.

2 evesen kellett volna vinnem terhelesre, de azt nem akartam.

2015. júl. 27. 21:55
Gastron adjak ki de nekem pulmonoligian adtak mert oda tartozunk..
2015. júl. 27. 21:54
Ja h mar elmult 2..akkor ha bizonyitottan az,igenis jar!!úgyh ne hagyd magad!
7. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 6. - Derya)
2015. júl. 27. 21:52
De ez igazolja és azert nem kapsz mert 2ev felett lehet csak bizonyitani h az.Ha 2 évesen bőrprobaval,verrel vagy tejterhelessel még mindig fenall kislanyodnal akkortol mar jar az emelt csp,meg közgyogy..2eves korig nagy esellyel kinovi addig ezert nem jar.
6. Derya (válaszként erre: 5. - Valakivagyok1984)
2015. júl. 27. 21:43

az en lanyom 2 honapos kora tejallaergias.

nem katunk es nem is kapunk emelt csp-t. :-(

menjetek el gasztrora, gasztro doki biztosan adhat javaslatot, de a menetet nem tudom, hogy van, ha ez meg csak most derult ki....

a vervizsgalat nem igazolja 100%-ban.

nekunk is volt es megsem kaptunk 2 eves koron tul ajanlatot, es emelt csp-t sem.

te ezt kitol es hogyan kaptad?

5. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 4. - Derya)
2015. júl. 27. 21:27

Fogyasztotta..nem adom mar neki csak jo lenne ha fel lehetne iratni mert igy draga..

Ez 100%ig igazolta most az allergiat,meg papirt is adtak emelt csaladi potlekra mert tartos betegnek nyilvanitottak:-(

Ugyh ezert gondolomh akkor csak fel lehet iratni..

4. Derya (válaszként erre: 3. - Valakivagyok1984)
2015. júl. 27. 21:16

szojat ne adjal neki, nagyon karos. :-(

fel lehet iratni, gasztros felirathatja, de valoszinuleg csak tejterheles utan.

de igy nem lehet szerintem, hogy meg fogyasztja... :-(

2015. júl. 27. 21:13

Vittem én mindenhova!De ez hosszú story!

A kérdésedre a válasz:mindenképp akarok neki tápszert adni,mert a sok vitamint abból kapja meg és nem a szója tejből.A Dr.nő is ezt javasolta.

Csak a kérdés fel lehet e iratni..mert ugye akkor a főzeleket is ezzel sűrítenèm neki.

2. Derya (válaszként erre: 1. - Valakivagyok1984)
2015. júl. 27. 20:41

gasztrora, de minek a pregomin egz 2 evesnek, o mar valoszinuleg eszik mindent, nem?

es miert vartal 2 eves koraig, miert nem fejezted be a tejtermekek adasat, ha az a gyanud?

miert nem vitted gasztroenterologushoz 4 honapos koraban?

2015. júl. 27. 20:38

Sziasztok!

Kisfiam 4honapos koratol fogva mondom az orvosnak h tejallergias de csak hülyének nézett.

Bronhitis folyamatosan,felső légúti betegségek,astma,ekcéma es a pelusból kifolyó kaki..

Ma végre sikerült és megjött az eredmény amit mar tudtam,h tejfehérje allergias!Komolyan hihetetlen h eddig tartott bebizonyitanom de sokszor az anyai megerzes erosebb..

Szóval..kiokositottak már egy pár dologról kivéve 1 van amit nem értek.

Eddig tejitalt ivott reggel este de most h ez van szeretnema pregomint feliratni viszont kozoltek a pulmonologian h 2eves kor felett nem lehet csak ha tejallergia melle mas is van!??

Na ezt nem ertem!Én ezt nem így tudom,barhol olvasom 6 eves korig felirhato.

Nem adott javaslatot,ugyh ott a kezebe a vervizsgalat eredmenye..ugye nem így van?Haziorvos ia azt mondta ha kiderul h allergias a javaslat alapjan felirja 90%-ra.

Menjek gastrora?mert ha azt mondjatok jol tudom,nem hagyom annyiba!koszonom!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook