Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tejapasztás! Ti hogyan, mivel, miképp csináljátok/csináltátok?! Tanácsokat várok! fórum

Tejapasztás! Ti hogyan, mivel, miképp csináljátok/csináltátok?! Tanácsokat várok! (beszélgetős fórum)


2014. aug. 24. 09:02
:)
2014. aug. 23. 18:35
Keveset fejjél le belőle, hogy ne legyen annyira kellemetlen, de nyilván tényleg csak annyit amennyitől enyhül.
2014. aug. 23. 18:35
igen mindig csökkenteni a fejést mert ugye elméletileg a szervet alkalmazkodik és mindig annyi tej termelődik mint amennyire szükség van..
2014. aug. 23. 18:33
én borogattam hidegvizes ruhával és figyeltem hogy vannak e csomók sajnos nehezen lehet megúszni :(
2014. aug. 23. 18:33
Talán ha este mindig kicsit lefejnél belőle, hogy ne csomósodjon be és szép fokozatosan egyre kevesebbet minden nap, míg végül már semmit.
2014. aug. 23. 18:22
2 éves lesz a kisfiam 1 hónap múlva! Hálistennek olyan szerencsések vagyunk, hogy a születése óta van bőven tejem! Szopott is mindig! A mindig-et úgy kell érteni, hogy mindig. Sajnos (vagy nem sajnos), elkövettem azt a hibát, hogy hagytam, hogy elaludjon rajta. Na, és hát azóta is legtöbbször cicin alszik el. Március óta bölcsis, ott nincs gond az elalvással. Na meg ha nagyi, vagy apa altatja akkor náluk sincs semmi baj, de ha én próbálom elaltatni, akkor addig sír a ciciért, míg meg nem sajnálom, és adok neki, annak ellenére, hogy én magam is tudom, hogy már nem kéne neki. Nagyon durván cicis egyébként. Na most péntek este óta nem szopizott, a melleim hatalmasra duzzadtak, és feszülnek..kellemetlenül fáj! Vizes ruházni vizes ruháztam már, de semmi hatását nem érzem. olvastam jegelésről, ami állítólag gyulladást okoz..olvastam gyógyszerekről is..de valahogy azt kihagynám! Valaki valamilyen BEVÁLT tipp????! Picurom próbálkozik, de nem nagyon hagyom neki..helyette adok neki, sima tejet, vagy kakaót..teát, minden mást..csak ne cici legyen!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook