Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tejapasztás fórum

Tejapasztás (beszélgetős fórum)


2013. jan. 21. 18:15
Hát az! Köszi :)
6. nagymaya (válaszként erre: 5. - Szunyika2011)
2013. jan. 21. 16:56
Szép egy orvos:S Jobbulást neked!
5. szunyika2011 (válaszként erre: 3. - Nagymaya)
2013. jan. 21. 15:52
Hát ha olyan volna a háziorvosom az jo lenne , kérdeztem töle , de azt mondta nem tud ö felirni semmit. Helyetesitö orvos van mert a dokim elment sajnos. Koponya Mr-re kell menjek mert agyér görcseim vannak és ezért hagytam abba szoptatást. Mondjuk már 2 éves a kislányom ugyhogy ö már megkapta a tejci adagját szerintem. Hát remélem hamar el fogy a tej belölem. De szerencsére ö megértette hogy nem lehet már. És már nem is kéri :)
2013. jan. 21. 15:50
Hát ha olyan volna a háziorvosom az jo lenne , kérdeztem töle , de azt mondta nem tud ö felirni semmit. Helyetesitö orvos van mert a dokim elment sajnos. Koponya Mr-re kell menjek mert agyér görcseim vannak és ezért hagytam abba szoptatást. Mondjuk már 2 éves a kislányom ugyhogy ö már megkapta a tejci adagját szerintem. Hát remélem hamar el fogy a tej belölem.
3. nagymaya (válaszként erre: 1. - Szunyika2011)
2013. jan. 20. 18:01
Ha egészségügyi okok miatt hagytad abba a szoptatást, akkor a háziorvosod ír fel Bromocriptin nevű gyógyszer, ami gátolja a tejelválasztást. Kb. két hét alatt elapad a tej.
2013. jan. 19. 13:27

jó kérdés, akár hónapokig is eltarthat, ez egyénfüggő. egyébként jól csinálod, fontos, hogy ne gyulladjon be a melled, csak annyit fejj ki belőle, ameddig feszül.

kati

2013. jan. 19. 09:10

Sziasztok

Az lenne a kérdésem, hogy abba hagytam a szoptatást eü gondjaim vannak, meddig lesz még tejem? Mennyi idö mire teljesen kiürül és nem termelödik ujra? Napi egyszer le kell fejjek még egy kicsit hogy ne feszüljön, meg félek hogy begyullad! Tapasztalatotokra volnék kiváncsi!!! elöre is köszönöm....


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook