Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Teherbeeséssel kapcsolatos véleményeket várok, köszönöm fórum

Teherbeeséssel kapcsolatos véleményeket várok, köszönöm (beszélgetős fórum)


1 2
3. 4331bba7c7 (válaszként erre: 1. - 2da60cb871)
2017. okt. 12. 12:51

Szia! Bármi lehet. Vannak olyan tesztek, amik napszaktól függetlenül is megbízhatóan kimutatják.

Nekem puffadás és alhasi szúrás volt érezhető akkor. Egy nap késés utáni délutánon pozitív lett.

2. agnes89 (válaszként erre: 1. - 2da60cb871)
2017. okt. 12. 12:50
Nem kizárt a terhesség, viszont ilyen korai terhesség esetén még nincs hetek óta tartó tünet.
2017. okt. 12. 12:45

Sziasztok!

Teherbeeséssel kapcsolatosan szeretném a véleményeteket kérni.

Két-három hete eddig szokatlan tüneteket tapasztalok magamon, mint pl. a mellfeszülés, ami csak éjszaka jelentkezik és a székrekedés, ami viszont már három hete tart, kb. két nap voltam kívánós az elmúlt hetekben, mosdóba pedig nem is jártam gyakrabban, mint eddig, sok vizet iszom, ezáltal amúgy is sokat megyek pisilni.

Tegnap kellett volna megjönnie (szinte mindig pontos, ritkán késik,akkor is egy napot), azonban vérzés helyett barnázás jelentkezett csak, egy csepp vérrel. Az is csekély mennyiségben.

Óvszerrel védekezünk. Hormonproblémáim miatt kizárólag ez a módszer ajánlott (pmirigy alulműködés,magasabb prolaktin).

Munka után nyilván az első dolgom a teszt vásárlása lesz, amit reggel meg is csinálok, de ettől függetlenül kíváncsi vagyok a tapasztalatokra, véleményekre. Szerintetek ezek a "jelek" terhességre utalnak? Vagy más lehet a háttérben?

Várom őket.

Köszönöm

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook