Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Teherbeesés magas fsh-val fórum

Teherbeesés magas fsh-val (beszélgetős fórum)


2013. aug. 4. 19:22

Sziasztok!

Én is lombikoztam, 20, 26 FSH val és mindig lettek szép petesejteim, nem sok, 3-4 max, csak a beágyazódással volt gondom. spontán ezekkel az értékekkel 3 szor lettem terhes, csak nem maradtak velem. amikor 2011 ben a dokinő 30 FSH val nem tudott stimulálni lemondott rólam, pedig csak havonta kellett volna nézni a FSH szintet. 2012 januárjában már terhes is lettem, csak sajnos üres petezsák miatt missed AB volt. Igenis lehet lombikozni, persze attoól függ ki hogyan reagál a hormonokra. Én is megint szeretnék lombikozni hormonokkal vagy spontán ciklusba, igaz most magasabb az FSH, de nem érdekel, ha találok valami jó dokit igenis megyek, nem hagyom magam lerázni, mint eddig

13. Nina74
2013. jún. 7. 11:31

Elsődlegesen kitartást és sikert kívánok mindenkinek. Mihamarábbi pocakosodást kívánok :-)


ÉN először a pesti Kaáliba jártam majd a győribe. 2 megkezdett lombikom volt de sajnos minden tüszőm üresnek bizonyult. Nagyon sok hormont kaptam de mindig csak 2 tüszőcske volt.


Az ismerősömnek akit említettem csak egy, megtermékenyült, nem volt teljesen 100%-os de megmaradt és egy csodaszép kisfia született :-)


Tehát esély mindig van.


Sokféle módszert próbáltunk. Akupunktúrát az nem tehát arról nem tudok nyilatkozni.


Nekünk a petesejt donort ajánlották..ja..

2013. jún. 7. 11:19
Egy másik út lehet talán a reflexológia. Ez nem tudom mennyire segítene... Van olyan ismerősöm aki szerint igen, de ezt én még nem igazán próbáltam ki.
11. gyöngyike123 (válaszként erre: 10. - Molli10)
2013. jún. 7. 11:14
Én jártam fonalbeültetéses akupunktúrára is, de sajna nem birtam anyagilag. 3 hetente kellett menni, 13.000 Ft/ alkalom. Ez elvileg segít, legalábbis ezt mondta a doktornő aki csinálta.
2013. jún. 7. 09:23
Nem hallott valamelyikőtök alternatív módszerekről, amive csökkenhet ez az érték?
2013. jún. 7. 09:22
Sziasztok! Csatlakoznék hozzátok! Én is a magas fsh-val küzdöm. 26 éves vagyok, a debreceni kaáliba járok, most lett volna a harmadik lombikom, de sajna megint jó magas lett az fsh (27) Kétszer szedtem egy havi adag fogamzásgátlót, egyszer pedig egy erősebb hormongyógyszert. Most ismét kaptam gyogyit, de ezt két hónapig kell szednem. Augusztusra talán elérem a norml értéket!
8. gyöngyike123 (válaszként erre: 7. - Nina74)
2013. jún. 6. 19:42
Én magas Fsh-re kipróbáltam a DHEA-t. Szépen lement, 8-re majd 3,3-ra (ciklus 2. napja) Csakhogy közben az ösztorgénem (szintén cilus 2. napja) több mint 2000 lett, ami extrém magas. Így abbahagytam a DHEA-t, de az Fsh visszakuszott ilyen "szép" magasra. Azért az mégis biztató, hogy valaki terhes lett ennél magasabb Fsh-val is. Ugyan mit csinált? Illetve hol lombikozott? Lehet, hogy egyszerűen csak szerencséje volt, mert egy jó petesejtet fogtak ki az orvosok?
2013. jún. 6. 16:22

Nem biztos,hogy nincs remény. Amikor lombikozni kezdtem 11 volt az FSH-m és folyamatosan nőtt. Viszont volt akinek tőlem nagyobb volt és lombikkal terhes lett, gyönyörű ma már nagy gyermeke van.

Tavaly már 124 volt..

Anno a Kaáliban 1 % esélyt adtak nekem. Így indultunk.

6. gyöngyike123 (válaszként erre: 4. - Nina74)
2013. jún. 6. 15:04
Neked mennyi volt az Fsh-d?
5. gyöngyike123 (válaszként erre: 2. - 7ff5dc369b)
2013. jún. 6. 15:03
Hát ez nem túl jó hír. Nekem most 16 lett. Előző hónapban 17. Viszont előtte (úgy 3-4 hónapja) 11. Ezek szerint nem túl sok a remény...
2013. jún. 6. 14:54
Nekem nem sikerült, 5 évig probalkoztunk.
2013. jún. 6. 14:51
17 az fsh-ja
2. 7ff5dc369b (válaszként erre: 1. - Gyöngyike123)
2013. jún. 6. 14:51
Szia. Egy barátnőm olyan magas fsh-val túl van 4 lombikon és nem sikerült neki. pLUSZ HA 15 FÖLÖTTI AZ FSH ÉRTÉK AKKOR AZT A TB SEM TÁMOGATJA, UGYHOGY HA 15 FÖLÖTTI AZ ÉRTÉKED CSAK FIZETŐS LOMBIKOT CSINÁLHATSZ.
2013. jún. 6. 14:42
Sikerült valakinek teherbe esnie (akár lombikkal, akár spontán) magas fsh értékkel?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook