Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Teherbeesés jelei a beágyazódás alatt és utána? fórum

Teherbeesés jelei a beágyazódás alatt és utána? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
2015. febr. 16. 19:46
Most jöttem a dokitól, azt mondta, hogy tapintásra sajnos nem vagyok kismama, de holnap csinál egy ultrahangot a biztonság kedvéért. :( :( majd legközelebb.....
1297. anzsulenszia (válaszként erre: 1296. - Babika322)
2015. febr. 16. 14:03
Köszike !!!! :) :) :)
1296. babika322
2015. febr. 16. 13:20

Sajnálom lányok :(

Nagyon bízom benne, hogy minden rendben alakul veletek, és hamarosan mindannyian jó híreket osztunk meg egymásnak. Én nagyon izgulok, nem tudom mire merjek gondolni. De reggel feltétlenül megirom netek :)

Puszi és mindannyionknak mondom: fel a fejjel!

2015. febr. 16. 13:03

Sziasztok!

Tegnap sajnos megjött, erős görcsökkel :( Sírtam is utána egy órán keresztül.

Viszont ma reggeltől megint nagyon "gyér" a dolog, nem az igazi.

Voltam nőgyógyásznál, de nem látott semmi rendkívülit. Azt mondta, jövő héten menjek vissza, ha elmúlik a m., vagy lesz más tünet.

Már hiú reménynek tűnik a második teszt :/


Babika322, gratulálok! Remélem, holnap jó erős pozitív lesz a teszted!

2015. febr. 16. 11:14
Én ma megyek dokihoz és kérek egy időpontot ultrahangra, hogy minden rendben van-e a peteérésemmel. Bízok benne, hogy korán csinálta meg a tesztet és azért lett negatív,nem vesztettem még el a reményt!!!!
1293. babika322 (válaszként erre: 1292. - Anna8808)
2015. febr. 15. 18:43
Jaj de jó, gratulálok :) nagyon bízom benne, hogy kedden egy erős pozitív tesztem lesz :)
1292. Anna8808 (válaszként erre: 1283. - Babika322)
2015. febr. 15. 17:36
Szia,igen én igy voltam. Majusban született meg a kislanyom:)
1291. babika322
2015. febr. 15. 17:28

Ha úgy gondolod, hogy ez más, és aggódsz, akkor menj el, inkább mondják, hogy semmi baj.

nekem is fáj a hasam, hullámokban, úgy, mint mikor megjon. Nagyon kíváncsi leszek a keddi tesztelésre. :)

1290. merci1005 (válaszként erre: 1289. - Azbesztmacska)
2015. febr. 15. 15:20
Szerintem keress fel egy orvost,ha más miatt nem akkor saját megnyugtatásodra.
2015. febr. 15. 10:50

Ma már nem bírtam tovább és reggel teszteltem egyet. Negatív lett.

Viszont van pár aggasztó tünetem. Az alhasi fájdalom már 5. napja tart. Tegnap este bőséges, kevés vérrel keveredett nyák távozott belőlem, kis véralvadékszerű darabkákkal. Ma reggelre híg, élénkpiros volt, de néhány órája semmi sincs, hófehér a tisztasági betét. Ilyesmit menzesznél nem tapasztaltam, szerintem valami más lesz. Szerintetek meglátogassam a nőgyógyászt?

2015. febr. 14. 12:33
Simán lehet az is. :)
1287. babika322 (válaszként erre: 1286. - Azbesztmacska)
2015. febr. 14. 11:53
Nem lehet h beágyazódás?
2015. febr. 14. 10:01
Tegnap este, a 3. napja tartó fájdalom mellett enyhe rózsaszínes folyást vettem észre. Ma reggelre kicsit barnássá vált. Remélem, nem a közelgő menstruáció előjele!
1285. babika322
2015. febr. 14. 09:18
Köszönöm! :) azt hiszem, erőt veszek magamon és csak Kedden tesztelek megint. Köszönom a batoritast! Isten csodája,ha sikerül :)
1284. merci1005 (válaszként erre: 1283. - Babika322)
2015. febr. 14. 08:42
Tudom hogy nehéz de várj holnap reggelig. Van a Walentin teszt az viszonylag korán kimutatja esetleg olyat vegyél 10 es érzékenységű. Ha ott a halvány csík akkor van valami :)Holnap reggeli elsőből csinálj egyet! Drukkolok :)
1283. babika322
2015. febr. 14. 08:22

Sziasztok!

Tegnap egész nap úgy fájt a hasam, mint mielőtt megjon... azért hazafelé vettem egy másik tesztet is, ami azt írja, hogy már a nem várt mensi előtti 4. Napon kimutatja a hcgt. Ma reggel már 7kor mentem pisilni, de ssemmi.kidobtam a tesztet csalódottan. Aztán reggeliztem, és gondoltam kukazok egyet, annyi ilyet lehetett már hallani, olvasni. És nem hiszem el, ott a második csík is de nagyon-nagyon halványan. Keddig megorulok, de tudom, h nem kellene 100% osan beleélnem magam. Van valaki aki hasonlóan járt már es tényleg ott volt a baba?

1282. Azbesztmacska (válaszként erre: 1281. - Babika322)
2015. febr. 12. 18:10

Szia! Én is remélem, hogy baba :) Ma is fájt/szurkált egész nap, mint amikor megjönne. Bár arra is gondoltam, hogy a suliban (tanítok) benyeltem valami hasfájós vírust a gyerekektől.

Miből érzed, hogy meg fog jönni? Szurkolok neked, hogy ne!

1281. babika322
2015. febr. 12. 12:13

Szia Azbesztmacska :)

akkor mi aztán tényleg ég Cipőben járunk ami az időpontot illeti. Remélem baba lesz a dologban :)

nekem sajnos több mint valószínű,hogy meg fog jjonni,lehet még hamarabb is,annyira ezt érzem.De rajotte,hogy nem csinálom ,amit most a hetekben,mert nagyon rossz.keresem a tüneteket,érzem hogy szurkal a hasam, es közben mind a kepzeletem játszik velem. Úgyhogy csak reménykedni tudok,hogy sikerülni fog következő hónapban nem ezen kattogni. Azért még keddenírók,hogy mi lett.

2015. febr. 11. 20:26

Sziasztok! Csatlakoznék köreitekbe :)

Január 21-én volt az utolsó ciklusom 1. napja, tehát jövő héten péntek körül lenne esedékes a következő. Február 3-án voltunk együtt a párommal és ma egész nap fura alhasi fájdalmaim voltak, amik hullámokban jelentkeztek. Nem merem még beleélni magam, de talán ez jelenthet beágyazódást :) Vettem tesztet, de a nemvárt előtt nem lövöm el. Addig viszont halálra izgulom magam!

1279. zebracsikó (válaszként erre: 1278. - Miklosreka)
2015. febr. 11. 12:24
akkor tesztelj, ha elmarad a következő menstruációd
2015. febr. 11. 12:03
Január végén, utolsó hétvégéjén, volt meg a mensim, a mensi első napján belém élvezett a párom, előtte is utána is, csak megszakításosan védekezunk /tunk. 2 napja olyan picit feszulos az alhasam, kicsi szédülés, kicsi hányinger. Pici szurkálas alhasban. Az utolsó mensim normális volt, szokott mennyiség, szokott intenzitás, és hossz. Lehetek e ezek alapján terhes, mikor érdemes tesztelnem? Peteeresnel is szokott feszülni, szúrkalni meg rosszul is szoktam lenni. De most valahogy egy picit más.Nem tervezünk babát, olyan állapotban vagyunk ha jön jön, de nincs szándékos tervezé.
1277. anzsulenszia (válaszként erre: 1276. - Babika322)
2015. febr. 11. 10:18
Ok, maradok, mert nagyon tetszik :)
1276. babika322
2015. febr. 10. 17:49

Szerintem ha már el mered hinni, az fel siker ;)

rajtam ma kijottek pattanások, szóval jönnek a jelek, hogy meg fog jönni :(

Azért ne szomorkodj, és ne tűnj el az oldalról sem:)

2015. febr. 10. 12:17
Köszönöm a bátorítást! Félek attól, hogy nem fog sikerülni. Eddig fantasztikusan alakult az életem a sok rossz dolog után, és félek, hogy túl szép ahhoz, hogy igaz legyen, hogy még a baba is összejöjjön :( :(
1274. babika322
2015. febr. 10. 08:10

Sajnálom a tesztet :(( az ember ilyenkor jobban reménykedik, mint bármikor. De biztos vagyok benne, hogy sikerülni fog, hamarosan :)

Szerintem számolható első napnak hiszen akkor láttál vmit...Mindenesetre a doki nem árthat.

Nekem az egyedüli fura tünet bár, hogy a melleim csak megnőttek, de nem fajnak, mint máskor, mielőtt megjon. próbálok nem ezen kagttogni. Vettem egy tesztet tegnap én is, Mr a tudat is jó, hogy van itthon, bar gyanítom, feleslegesen :(

2015. febr. 10. 06:31
Megcsináltam a tesztet reggel és sajnos negatív lett :( . viszont továbbra sincs meg "rendesen". Jövő héten akartam menni ultrahangra, amikor peteérésem van, hogy minden rendben van-e, de most akkor mit csináljak, azért a szombatot számoljam első napnak? végülis akkor kezdődött.. tanácstalan vagyok....
1272. anzsulenszia (válaszként erre: 1270. - Babika322)
2015. febr. 9. 16:49
Köszi szépen! A ciklussal kapcsolatban még annyit, hogy 3hónap szünetet tartottunk "tisztulás" céljából. Ezekben a hónapokban is pontosan jött meg.
1271. babika322
2015. febr. 9. 14:59
Mira87 nálad mi a helyzet?
1270. babika322
2015. febr. 9. 14:57

Szia anzsulenszia!


Akkor ugyanaz a próbálkozás mindkettonknel.

Írj majd, hogy mi lett a teszttel, bár ahogy itt olvasgattam, sokan írtak, hogy miután abbahagytak a gyógyszert, kicsit zavarodott volt a ciklus. Bár jó lenne, ha nálad inkább baba lenne :)

Rossz ez hogy annyira figyeljük magunkat, csak aki nagyon szeretne, az ugye csak ezt figyeli. :S

olyan hosszúnak tűnik meg nekem is az az 1 hét. Viszont igaz mindenkire, hogy új hónap, új remény!

Remélem sikerül nektek is mielőbb!

1269. anzsulenszia (válaszként erre: 1268. - Babika322)
2015. febr. 9. 14:42
Szia babika322! Mi is 1 hónapja kezdtük a projektet. Nekem most hétvégén kellett, hogy megjöjjön. Nálam ez most úgy néz ki,mióta a gyógyszert abbahagytam,hogy 1 és 2. nap is csak pár csepp "barnaság" utána rendesen megvan. Most szombaton volt szinte 1 csepp, tegnap is meg ma is, sőt szinte semmi. Mi is nagyon akarjuk, én is bebeszélek már magamnak tünetet :( de ma vettem egy tesztet és reggel megcsinálom. Az egyik énem azért még reménykedik......A kedves ismerősök azt mondogatják, hogy majd lesz, ne aggódjak. Na most ők olyanok, hogy búcsúzott gyerekek vannak, vagy pedig úton van a gyerek, aki az első próbálkozásra meglett...... Így könnyű. De én bízok még.... Nektek is drukkolok! :-)
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook