Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Teherbeesés jele fórum

Teherbeesés jele (beszélgetős fórum)


2010. jún. 11. 13:14
Nekem 3hete történt és csak most kezdtem el azt érezni hogy 3-an leszünk!Nem is jött meg,de lehet hogy csak bebeszélem magamnak:)
2010. jún. 10. 22:37
Szerintem is csak képzeleg, de remélem "sikerült" Neki!
2010. jún. 10. 22:10
Szerintem is csak beképzeli. 5 napig tart a beágyazódás, ennyi kell, hogy "elfoglalja helyét" a picike, de a tünetek csak jóval később jelentkeznek.
2010. jún. 10. 22:09

1. Először is a spermiumok bejutnak a szervezetedbe és ott várják, hogy találkozzanak a petesejttel. Előfordulhat, hogy akár 2-3 napig is várnak rá, mert éppen nincsen peteérés. Ha félidőben történt az “akció” akkor jó eséllyel 1 napon belül összetalálkoznak a spermiumok és a petesejt és megtörténik a fogantatás.


2. Ezt követően 7 napig vándorol a megtermékenyült petesejt, és a fogantatástól számított 7 nap múlva megkezdődik a beágyazódás. Innentől kezdve már lehet HCG a véredben. Ha a ciklus kezdetétől fogva mérted a testhőmérsékletedet, akkor most azt tapasztalhatod, hogy megemelkedik a testhőmérséklet.


3. A beágyazódás 5 napig tart, tehát a 12. napon fejeződik be, innentől kezdve rohamosan nő a HCG mennyisége és a 14. napon már kimutatható a vizeletből is (ha rövidebb a ciklusod, akkor már 1-2 nappal hamarabb is). A baba ekkor már 0,5 mm-es.


Ezek alapján szerintem nem igazán érezheti.De az emberi psziché sok mindenre képes!Téves dolgokra is!Főleg ha túlságosan akar gyereket.

2010. jún. 10. 22:08

26-án "készült" Csongor, 28-án mondtam Apának, hogy 4-en vagyunk. Legyintett.

40 héttel később megszületett.

Csengét nem éreztem, "csak" tudtam kb. 1 héttel a fogantatás után.

2010. jún. 10. 22:07
Kizárt!!
3. kisj (válaszként erre: 1. - Cili80)
2010. jún. 10. 22:05
2 nap után senki sem érezheti a terhesség tüneteit, kivéve akkor, ha ezt szeretné érezni.
2010. jún. 10. 22:03
Én még kimaradt mensi után 1 héttel sem nagyon éreztem semmit.
2010. jún. 10. 22:02
Sziasztok,Szerintetek létezik olyan,hogy valaki 2 nappal az együttlét után,(fáj-szúr az egyik melle!)megérzi,hogy terhes?Nekem egyik fiamnál sem volt ilyen!Barátnőm nagyon bízik benne,hogy ez annak a jele?!

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook